صفحه 13 از 104 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اقامت / اقامت دائم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به مطالعاتی که من در سایتها کردم به این نتیجه رسیدم:
    وقتی شما به عنوان مهاجر کانادا پذیرفته میشوید یعنی دارای ویزای مهاجرت میشوید به شما کارتی داده میشود به عنوان کارت PR یعنی permanent resident...
    داشتن این کارت به شما اجازه ی اقامت دائم میدهد... و هر پنج سال یکبار این کارت را تمدید میکنید... و شرط تمدید این است که سه سال از پنج سال گذشته را در کانادا حضور داشته باشید... البته برخی میگویند دو سال از پنج سال... یعنی اگر شما بعد از پنج سال برای تمدید کارت بروید حتی اگر این پنج سال سوم شما باشد بازهم به پنج سال قبل نگاه میکنند ببینند آیا آن دوسال یا سه سال را داخل کانادا بوده اید و بعد کارت شما را تمدید میکنند....
    اما اگر شما پاسپورت کانادایی داشته باشید این کارت پی آر شما باطل میشود و پاسپورت کانادایی جایگزین میشود... و دیگر نیازی به اقامت در کانادا ندارید و میتوانید در هرجای دنیا زندگی کنید... چون اکنون شما یک کانادایی هستید و نیازی به اقامت دائم ندارید. و شرط گرفتن پاسپورت این است که طی چهار سال گذشته سه سال در کانادا حضور داشته باشید.... که البته مراحل گرفتن پاسپورت ظاهرا خیلی طولانی شده....
    امیدوارم واضح گفته باشم.
    فقط یک اصلاح کوچک: شرط تمدید PR همان حضور دو سال از پنج سال در کاناداست.

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    فقط یک اصلاح کوچک: شرط تمدید PR همان حضور دو سال از پنج سال در کاناداست.
    سلام

ممنون میشم reference بفرمایید.
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SoheilM نمایش پست ها
    سلام

ممنون میشم reference بفرمایید.
    سایت وزارت مهاجرت کانادا:

http://www.cic.gc.ca/english/newcome...sp#keep_status

To keep your status as a permanent resident, you must live in Canada for at least two years within a five-year period"
    "

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Eng & Business Managment

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی (فدرال و کبک)

مهدی جان سلام
    اما من شنیدم که اگر پرونده مهاجرت باز کرده باشین، ویزای تجصیلی بهمتون نمیدن
    توجیه منطقی هم دارن، میگن از شرایط دادن ویزای تحصیلی اینه که افیسر متقاعد بشه که شما بعد از تحصیل برمی گردین و این مغایر درخواست مهاجرت شماست.
    شما نمونه برای این موضوع داشتین یا مرجع خاصی برای این نظرتون دارین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi79 نمایش پست ها
    مشکلی نداره
    می تونین هر دو پروسه رو هم زمان پی گیری کنین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman mafi نمایش پست ها
    مهدی جان سلام
    اما من شنیدم که اگر پرونده مهاجرت باز کرده باشین، ویزای تجصیلی بهمتون نمیدن
    توجیه منطقی هم دارن، میگن از شرایط دادن ویزای تحصیلی اینه که افیسر متقاعد بشه که شما بعد از تحصیل برمی گردین و این مغایر درخواست مهاجرت شماست.
    شما نمونه برای این موضوع داشتین یا مرجع خاصی برای این نظرتون دارین؟
    تاپیک ویزای دانشجویی کانادا رو نگاه کنید امسال بودند افرادی که با پرونده مهاجرتی ویزای دانشجویی کانادا گرفتند.

سلام به همه یک سوال
    راستش من کلا 65 امتیاز میگیرم ولی یک وکیل بهم میگه با اینکه 2 امتیاز کم دارم شانس 70 درصدی واسه تایید شدن دارم تو سایت رو که نگاه کردم در عین حالی که توصیه نکرده ولی گفته بازم میتونید اگر مدارک ودلایل کافی دارید اقدام کنید .
    If your score is lower than the pass mark, you are not likely to qualify to immigrate to Canada as a skilled worker. We recommend that you do not apply at this time.
    However, you can still apply if you believe other factors would show that you are able to establish yourself in Canada and support your dependants. Send a detailed letter with your application explaining why you think you are able to become economically established in Canada. Include any documents that support your claim
    حالا با این اوضاع موندم چیکار کنم این ریسک 5 میلیون هزینه داره..
    آیا کسی مورد مشابه اینو شنیده یادیده؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin1354 نمایش پست ها
    سلام به همه یک سوال
    راستش من کلا 65 امتیاز میگیرم ولی یک وکیل بهم میگه با اینکه 2 امتیاز کم دارم شانس 70 درصدی واسه تایید شدن دارم تو سایت رو که نگاه کردم در عین حالی که توصیه نکرده ولی گفته بازم میتونید اگر مدارک ودلایل کافی دارید اقدام کنید .
    If your score is lower than the pass mark, you are not likely to qualify to immigrate to Canada as a skilled worker. We recommend that you do not apply at this time.
    However, you can still apply if you believe other factors would show that you are able to establish yourself in Canada and support your dependants. Send a detailed letter with your application explaining why you think you are able to become economically established in Canada. Include any documents that support your claim
    حالا با این اوضاع موندم چیکار کنم این ریسک 5 میلیون هزینه داره..
    آیا کسی مورد مشابه اینو شنیده یادیده؟
    ممنون
    نگفته "بازم ميتونيد اگر مدارك ودلايل كافي داريد اقدام كنيد" ... گفته اگه فكر ميكنيد كه فاكتورهاي ديگه ميتونه بهتون كمك كنه اقدام كنيد ...
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    نگفته "بازم ميتونيد اگر مدارك ودلايل كافي داريد اقدام كنيد" ... گفته اگه فكر ميكنيد كه فاكتورهاي ديگه ميتونه بهتون كمك كنه اقدام كنيد ...
    راستش درمورد انطباق پذیری به جای خاله دختر خاله با سابقه 10 سال در کانادا هستش که وکیل به اون امیدواره و همچنین گفته که موجودی حساب رو بیشتر از حد مقرر در زمان گواهی داشته باشم وهمچنین گواهی از موسسه آموزش زبان فرانسه راستش من آلیتس دارم ولی فرانسه رو هم تازه شروع کردم.

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin1354 نمایش پست ها
    راستش درمورد انطباق پذیری به جای خاله دختر خاله با سابقه 10 سال در کانادا هستش که وکیل به اون امیدواره و همچنین گفته که موجودی حساب رو بیشتر از حد مقرر در زمان گواهی داشته باشم وهمچنین گواهی از موسسه آموزش زبان فرانسه راستش من آلیتس دارم ولی فرانسه رو هم تازه شروع کردم.
    1- دختر خاله به جاي خاله امتياز خويشاوند حساب نميشه بلكه شايد روي انطباق پذيري شما تاثير بذاره ولي بدونيد صرف داشتن فاميل در كانادا نيست بلكه بايد از اين فاميل يه استفاده اي هم كرده باشيد و با جامعه كانادا آشنايي پيدا كرده باشين
    2- تا حالا كه موجودي حساب تاثيري نداشته ...
    3- گواهي از موسسات زبان فرانسه در موارد خاص تاثيرگذار بودن ... گواهي از مركز آموزش زبان فرانسه در بخش فرهنگي سفارت فرانسه بهتره
    4- بيشتر روي فرانستون حساب كنين و روي اون متمركز بشين!
    موفق باشيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

پیش فرض از کجا شروع کنم ؟

سلام
    من کارشناسی ناپیوسته مکانیک سیالات خوندم و رشته کاردانیم تاسیسات حرارت مرکزی و تهویه مطبوع بوده
    این رو هم ذکر کنم که دیپلم فنی حرفه ای در رشته تاسیسات دارم و کاردانی هم در دانشکده فنی حرفه ای مشهد خوندم اما کارشناسی دانشگاه آزاد مشهد بوده
    سابقه بیمه 16 ماه دارم و نزدیک به 4 سال رزومه کاری دارم
    مدرک نرم افزار مرتبط با رشته ام از فنی حرفه ای بعلاوه چند تا گواهی حضور در کنفرانس بین المللی هم دارم
    ممنون می شم راهنماییم کنید که از کجا باید شروع کنم ؟ و کدوم راه با توجه به شرایطم سریع تر و مطمئمن تره ؟

با تشکر از همه دوستان
    پهن دشت اسمان مال من است !!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)