صفحه 82 از 104 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

سلام دوستان،
    من دانشجوی phd در آمریکا هستم و کمتر از 9 ماه دیگه مدرکم رو میگیریم در رشته مهندسی مکانیک (ولی حوزه تحقیقاتیم بیشتر مهندسی پزشکی و medical image processing هستش). برنامه اولیه من اینه که از راه NIW برای گرین کارت آمریکا اقدام کنم با توجه به اینکه رزومه نسبتا خوبی دارم (از لحاظ مقاله، و معدل در دوره های مختلف و ...). ولی احتمالا نیاز خواهم داشت که یکی دو سال دیگه به عنوان pos-doc به شغل شریف مقاله دهی مشغول باشم!
    با توجه به شرایطی که اخیرا در آمریکا پیش اومده و اینکه هر روز ممکنه قوانین عوض بشه، در حال بررسی گزینه های دیگه مثل پیدا کردن کار و مهاجرت به کشور های دیگه به عنوان backup plan هستم. ممنون میشم اگه بتونید به من هفکری بدید... سوال اصلیم اینه که شرایط کاری در کانادا برای شخصی با شرایط من چه طوره؟ و کلا روند گرفتن اقامت در کانادا بدون تحصیل در این کشور چه طوریه؟ آیا باید به دنبال job offer باشم، در مرحله اول؟
    ممنون

سلام به همگی

چندتا سوال داشتم :

1 - برای مهاجرت به کانادا بهتر هست، از طریق ویزای تحصیلی اقدام کنیم و وارد بازار کار بشیم یا مستقیم برای مهاجرت اقدام کنیم ؟؟ کدوم یکی از موارد ریسک کمتری داره ؟؟
    این طور که فهمیدم در کانادا باید همه چیز رو از صفر شروع کرد !

2- ریجکت شدن ویزای تحصیلی قبل از اقدام برای مهاجرت، امکان تاثیر منفی بر روی پروسه مهاجرت خواهد داشت ؟؟

3- از روز ارسال پرونده درخواست مهاجرت تا زمان بررسی و رفتن برای مصاحبه؛ چند سال طول می کشه ؟؟

4- آیا مصاحبه حضوری در سفارت هست ؟؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من آیلتس 5.5 آکادمیک دارم . آیا می توانم با این مدرک برای skilled worker برای کبک اقدام کنم؟

سلام و عرض ادب از دوستانی که اطلاع دارند از این موضوع اگر مقدور هست خواهش میکنم راهنمایی نمایند.
    سوال بنده این هست ایا برای مهاجرت به کانادا برنامه خاصی برای ورود وکلای دادگستری نیز هست؟ما چندین شرکت مهاجرت تماس گرفتم ولی اطلاعات زیادی در این ارتباط نداشتند ولی گفتند راه هایی هست ولی ما کار نمیکنیم.3 سال سابقه وکالت در ایران دارم و عضو رسمی کانون وکلای مرکز نیز هستم و پایه یک دارم. همچنین ایلتس 6.5 جنرال من و همسرم داریم و مدرک تحصیلی من فوق لیسانس حقوق هست.سنمون هم 31 هست و فرزند نداریم.مدرک تحصیلی همسرم هم فوق دیپلم کامپیوتر با شغل ازاد و 4 سال سابقه بیمه.

سلام
    مي خواستم بدونم يكي كه مدرك تكنسين داروخانه و سابقه كارش رو داره براي كانادا مَي تونه شانسي داشته باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد کامپپیوتر نرم افزار

سلام
    دوستان کسی میدونه که چه مرجعی باید شرح وظایف کار را مشخص کنه؟
    من در یه سازمان دولتی مشغول به کار هستم ولی خوب نمیدونم که باید چه کسی شرح وظیفه عنوان شغلی برام مشخص کنه؟امور اداری که از این قضیه اظهار بی اطلاعی میکنه.
    سوال دیگه این که این شرح وظایف چطور رسمیت پیدا میکنه واعتبار پیدا میکنه؟
    ایا صرف این که شرکت یا سازمان نامه ی در این خصوص با سر برگ و مهر تحویل بده اصلا قابل ترجمه هستش؟ امعتبر هستش؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.
    سپاس

سلام

ناک صفر به چه معنی هست ؟؟ این ناک یعنی امتیازی نداره ؟؟ ناک های صفر در نتیجه اپلای مهاجرت چه تاثیری خواهد داشت ؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و ک

سلام دوستان

یکی ازروشهای مهاجرت که به روش سرمایه گذاری نزدیکه (البته خیلی سریعتر انجام میشه) روش sartup visa ست که میتونید تو سایت CIC راجعبش بخونید.
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...t-up/index.asp
    تو این روش به اعضای یک تیم کارآفرین (به همراه خانواده) که ایده شون مراحل مشخصی رو گذرونده و به تایید رسیده اقامت داده میشه. متوسط زمان انجام پروسه در CIC برای این روش 6 ماهه و نمره زبان 5 آیلتس میخاد که گرفتنش کار اصلا سختی نیست.
    من این امکان رو دارم که برای افراد تیمم ازاین طریق برای PR اقدام کنم. اگر کسی تمایل داره لطفا پیغام بده. ممنون

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و ک

سلام دوستان. کسی میدونه میشه برای اکسپرس انتری و کبک همزمان اقدام کرد؟یکی مین اپلیکنت خودم و برای دیگری همسرم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک

سلام خدمت همه عزیزان
    امتیاز من به همراه همسرم برای mon projet کبک، با همه آیتم ها (فرزند و تمکن مالی) بدون هیچ مدرک زبانی - 57 هستش. دو امتیاز الان کم دارم. می خواستم بدونم توی سایت مهاجرت تشکیل پرونده بدم الان و اگر تشکیل دادم بخاطر کمبود دو امتیاز رد نمی کنن پرونده رو؟
    الان دارم روی گرفتن آیلتس کار می کنم (حدود 4 ماه دیگه می تونم بالای 5 بگیرم) و زبان فرانسه رو هم به موازاتش شروع کردم (حدود 1 سال دیگه می تونم B2 بگیرم).
    دوستان به نظرتون تو دوره بعدی که از طرف اداره مهاجرت اعلام شده (بدون مدرک زبان) پروندم رو سابمیت کنم یا صبر کنم برای دوره های بعدی؟ اگر می تونم سابمیت کنم تا کی وقت دارم مدرک زبان ها رو ارسال کنم؟
    از همه دوستانی که لطف می کنند و پاسخ سوالات دوستان رو می دن تشکر می کنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)