صفحه 1 از 329 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Junior Member

Question كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

ا این سوال یکی از دوستان من هستش چون جوابشو نمی دونستم اینجا گذاشتم :
    میشه برای من توضیح بدهید برای فرم پر کردن در سفارت کانادا در دمشق باید وقت قبلی داشت یا خیر و چگونه باید اقدام کرد و اگر بیماری خاص مثل کولیت (زخم روده بزرگ) داشته باشی در عدم موفقیت دخیل هست یا خیر
    منتظر جوابت در اینجا یا اینباکسم هستم
    با سپاس
    قلب هرکس آنجایی ست که گنجش نهفته است.

Exclamation پاسخ : تاثیر بیماری در روند مهاجرت

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan_f نمایش پست ها
    ا این سوال یکی از دوستان من هستش چون جوابشو نمی دونستم اینجا گذاشتم :
    میشه برای من توضیح بدهید برای فرم پر کردن در سفارت کانادا در دمشق باید وقت قبلی داشت یا خیر و چگونه باید اقدام کرد و اگر بیماری خاص مثل کولیت (زخم روده بزرگ) داشته باشی در عدم موفقیت دخیل هست یا خیر
    منتظر جوابت در اینجا یا اینباکسم هستم
    با سپاس
    دوست عزیز جواب قسمت اول سوالتان را باید در تاپیک مرتبط جستجو کنید
    یکی از مراحل آخر پروسه مهاجرت آزمایشات مدیکال است که باید به یکی از پزشکان معرفی شده جهت آزمایشات مراجعه کنید.

اطلاعاتی که ما راجع به عکس العمل آفیسر ها در هنگام مشاهده ی نتیجه ی آزمایشات فرد متقاضی مهاجرت انجام می دهند بسیار محدود است ولی موارد زیر را حدث می زنیم که ممکن است آفیسر در خواست مهاجرت را رد کند اگر:

1. بیماری داشته باشید که ممکن است این بیماری سلامت جامعه کانادا را به خطر بیاندازد
    2. بیماری داشته باشید که درمان آن هزینه هنگفتی را بر دوش کانادا بگذارد
    3. چون از طریق نیروی ماهر مهاجرت می کنید بیماری داشته باشید که شما از کار کردن در کانادا باز دارد.

تمام موارد بالا در حد حدث و گمان می باشد و با قطعیت نمی توان آن را تایید کرد. اینجانب تا حالا ندیده ام موردی را که به دلیل مدیکال رد شده باشد.
    برای اطلاع خدمتتان عرض کنم که کشور آمریکا جدیداً شرط عدم متقاضی روادید به بیماری ایدز را برداشته است.
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

سلام خدمت اعضای محترم فروم.من از آن دسته متقاضیانی هستم که فایلمون به ورشو رفته.الان مدیکالمون اومده وقراره برای انجام آن برویم.از جایی که در میان شما تعداد زیادی هستند که ویزیت شده اند ممکن است محبت کنید و برخورد آن ها را بطور پیام خصوصی برایم ارسال کنید؟کمک خوبی برایم می باشد.ممنونم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

سلام
    از دوستانی که مدیکال دادند یا پزشک هستند یک سوال داشتم
    همسر من بیماری Ulcerative Colitis ( کولیت ) ملایم دارد و دارو مصرف می کنه می خواستم بدونم از نظر مدیکال مشکلی پیش میاد یا نه ؟ و اینکه باید واقعیت رو بگیم به پزشک یا نه ؟ لطفا راهمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط neda80 نمایش پست ها
    سلام
    همسر من بیماری Ulcerative Colitis ( کولیت ) ملایم دارد و دارو مصرف می کنه می خواستم بدونم از نظر مدیکال مشکلی پیش میاد یا نه ؟ و اینکه باید واقعیت رو بگیم به پزشک یا نه ؟ لطفا راهمایی کنید
    به نظر من همیشه واقعیت ها رو باید گفت، و از آنجا که این بیماری ممکنه هر چند وقت یکبار عود کنه خواه ناخواه ممکنه باعث مراجعه شما به پزشک در کانادا بشه، پس ممکنه متوجه بشن که دروغ گفتین و این دردسرساز خواهد بود. اینکه مشکلی پیش میاد یا نه رو نمی دونم بستگی به میزان سختگیریشون داره چون به هرحال ماهیت بیماری مزمنه و ممکنه بعداً هزینه بر بشه یا نشه، مثل فشارخون یا دیابت. بستگی به سیاستهاشون در قبال اینجور بیماریها داره ولی فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد.
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Thumbs up پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط neda80 نمایش پست ها
    سلام
    ندا عزيز

در خصوص بيماري‌ها بايد عرض كنم بايد تصميم‌گيري كنيد
    براي مثال نمونه بارز اين ماجرا خود من هستم .
    اگر بيماري همسر شما (چون من شناختي از اين بيماري ندارم) در آزمايش خون يا ادرار يا با معاينه پزشك كه شامل ضربان قلب، فشار، تنفس و معاينه تيروييد قابل تشخيص نيست ديگر خودتان بايد تصميم بگيريد اما اگر در هر كدام از اين موارد امكان تشخيص مي‌باشد بدون شك و ترديد حتما اعلام كنيد و گرنه دردسر ساز مي‌شود.

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

Junior Member

سلام دوستان

میشه دوستانی که فرمهای مدیکال را گرفتن بگن پیش چه دکتری رفتن؟
    و اینکه لطفا میشه دقیقا بگین آزمایشهایی که ازتون گرفتن چی بود؟

آیا میدونید ممکن است به خاطر کم کاری تیروئید کسی را رد کنند؟

مرسی
    دایانا

Junior Member

Wink پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط diana_kch نمایش پست ها
    سلام دوستان

مرسی
    دایانا
    دیانا سلام
    من پیش دکتر پیجا شریف رفتم و خوب بود گیر نداد
    فقط پیش دکتر " فرخی " نرید چون واقعا اذیت میکند و بخاطر اینکه کمتر پول دی اچ ال بدهد فایل شما نگه میدارد سه هفته بعد میفرسته
    موفق باشید

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Wink پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط diana_kch نمایش پست ها
    سلام دوستان

مرسی
    دایانا

سلام ديانا عزيز

من پيش دكتر حسابي رفتم. پير مرد بسيار خوبيه اما خيلي هم هواس جمع. تا به تيروييد من دست زد برام سونوگرافي گردن و آزمايش خون T3,T4,TSH نوشت كه مربوط به تيروييد. در ضمن هر چهارشنبه مدارك را ارسال مي‌كند.

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

همسر من قرار نيست با من به كانادا بياد. مي دونم كه مشخصاتش رو بايد تو اپليكيشن ها بنويسم. فقط در مورد هزينه ، نمي دونم كه بايد برايش اپليكيشن في پرداخت كنم ، يا نه.
    كسي مي دونه؟