صفحه 71 از 104 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

سپاس arty 125
    بله فقط در یک اسکیل 8 می خوام ولی میگن خیلی سخته اوردنش البته این را هم میدونم هر که طاووس خواهد جور ..
    من یک سال سابقه بیمه برا محاسبه امتیاز رشته را برا کبک نیاز داشتم نمی دونم ایا برا اکسپرس اینتری فدرال هم نیازه چون شنیدم حداقل نیاز به یک سال سابقه بیمه در ده سال اخیر میخوان ولی نمی دونم مرتبط با رشته؟
    چون من یک سال سابقه بیمه که با رشته ام مرتبط نیست از سال 85-86 دارم ایا این کافیه یا اینکه برا فدرال هم باید حتما مرتبط باشه چون یکی از دوستانم حاضر شده برام یک سال سابقه بیمه رد کنه البته گفت سمتت را کارشناس انفورماتیک میزنم و من رشته ام نرم افزار کامپیوتره و تخصصم برنامه نویسی وب هست 1- ایا لازمه این هزینه را متقبل بشم؟
    2- هزینه زندگی برا سال اول برا یک نفر بدون دغدغه و در تورنتو تقریبا چقدر است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kooomak نمایش پست ها
    سپاس arty 125
    بله فقط در یک اسکیل 8 می خوام ولی میگن خیلی سخته اوردنش البته این را هم میدونم هر که طاووس خواهد جور ..
    من یک سال سابقه بیمه برا محاسبه امتیاز رشته را برا کبک نیاز داشتم نمی دونم ایا برا اکسپرس اینتری فدرال هم نیازه چون شنیدم حداقل نیاز به یک سال سابقه بیمه در ده سال اخیر میخوان ولی نمی دونم مرتبط با رشته؟
    چون من یک سال سابقه بیمه که با رشته ام مرتبط نیست از سال 85-86 دارم ایا این کافیه یا اینکه برا فدرال هم باید حتما مرتبط باشه چون یکی از دوستانم حاضر شده برام یک سال سابقه بیمه رد کنه البته گفت سمتت را کارشناس انفورماتیک میزنم و من رشته ام نرم افزار کامپیوتره و تخصصم برنامه نویسی وب هست 1- ایا لازمه این هزینه را متقبل بشم؟
    2- هزینه زندگی برا سال اول برا یک نفر بدون دغدغه و در تورنتو تقریبا چقدر است؟
    شما میتونید از این لینک امتیازهای خودتون رو محاسبه کنید و ببینید که چقدر برای فدرال شانس دارید. حداقل امتیاز ممکن باید 450 باشه تا شانسی داشته باشید هر چند برای اطمینان باید امتیازتون به 470 تا 480 برسه. لینک دوم حداقل امتیازهای ممکن رو تو draw های متخلف اورده و میتونید ببینید امکان اقدام رو دارید یا نه. تا اونجا که میدونم نیازی به بیمه ندارید ولی برای اینکه صد در صد مطمئن شید سایت خود سفارت و شرایط رو بخونید اگه اشاره ای نکرده پس صد در صد نیاز ندارید.

لینک محاسبه ی امتیاز
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp

لینک حداقل امتیازهای لازم تو هر دوره
    http://www.canadavisa.com/express-en...ly-issued.html

در خصوص هزینه ی زندگی اگه میخواهید هیچ نگرانی تحت هیچ شرایطی نداشته باشید و خونه ی مناسب و مستقل بگیرید حداقل ماهی 3000 دلار لازم دارید. ولی میشه با ماهی 1500 تا 2000 هم مجردی زندگی کرد. همه چی اول بستگی به خونه ای که میگیرید داره. بقیه ی هزینه ها تقریبا ثابت هستند.
    تاریخ فایل نامبر اول : 22 فوریه 2010 ، تاریخ فایل نامبر دوم : 26 جولای 2010 ، تاریخ انتقال به ورشو : 14 دسامبر 2011، تاریخ اینپراسس واقعی : 21 feb 2012 مدیکال : 17 دسامبر 2013 ، کد شغلی : 0213 ، پاس ریکویست : 11 جون 2014 دریافت ویزا از آزانس: 23 جون 2014 لندینگ : 30 جولای 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد کامپپیوتر نرم افزار

Arrow پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

سلام
    دوستان چندتا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید یا اگه لینکی وجود داره بگید که برم و بخونمش
    اول اینکه مدرک زبان ایلتس فرقی داره که آکادمیک باشه یا جنرال؟
    دوم اینکه برای مصاحبه باید حتما زبان فرانسه بلد بود؟ و در حد صحبت خیلی جزئی بلد بودنش میتونه کمک کنه؟
    سوم اینکه مدرک زبان حتما باید باشه؟من امتیاز هام خیلی زیاد نیست رشته ام هم مهندسی کامپیوتر هستش امتیاز سابقه کار و تحصیلات و سن را میگیرم اما خوب نه پیشنهاد شغلی دارم و نه فامیل و نه مدرک زبان . به نظرتون انرژی بزارم روی پیدا کردن پیشنهاد شغلی یا اینکه کار بی فایده و یا عملا غیرممکنی هستش بهتره که تلاشم را برای مدرک زبان بکنم؟

تشکر پیشاپیش از راهنمایی دوستان

با سلام و احترام خدمت تمامی دوستان عزیز،
    من کارشناسی مکانیک جامدات دارم و 27 سالم هست و دوسال هم سابقه رسمی در زمینه رشته خود دارم. میخوام از طریق نیروی تخصص کار اقدام کنم، و چنتا مشاوره رفتم اما متاسفانه هیچکدام تا قرارداد را نبندی، راهنمایی کاملو نمیکنن. سطح زبانم خوبه فقط باید چندماه کار کنم تا آزمون آیلتس بدم. متاسفانه توی پست دوستان خیلی جستجو کردم اما انقدر که مطالب زیاده بدتر گیج شدم. تقاضا دارم لطفا راهنمایی کنید که چه کار کنم و از کجا شروع کنم. مدارک داخل ویکی رو هم خوندم اما باز کامل متوجه نشدم که در قدم اول و بعد چه کنم. اگر کسی که این مراحلو انجام داده، لطفا منو راهنمایی کنید. ممنونم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط user981367 نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت تمامی دوستان عزیز،
    من کارشناسی مکانیک جامدات دارم و 27 سالم هست و دوسال هم سابقه رسمی در زمینه رشته خود دارم. میخوام از طریق نیروی تخصص کار اقدام کنم، و چنتا مشاوره رفتم اما متاسفانه هیچکدام تا قرارداد را نبندی، راهنمایی کاملو نمیکنن. سطح زبانم خوبه فقط باید چندماه کار کنم تا آزمون آیلتس بدم. متاسفانه توی پست دوستان خیلی جستجو کردم اما انقدر که مطالب زیاده بدتر گیج شدم. تقاضا دارم لطفا راهنمایی کنید که چه کار کنم و از کجا شروع کنم. مدارک داخل ویکی رو هم خوندم اما باز کامل متوجه نشدم که در قدم اول و بعد چه کنم. اگر کسی که این مراحلو انجام داده، لطفا منو راهنمایی کنید. ممنونم.
    این تاپیک رو مطالعه بفرمایید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ess-Entry-2015

Junior Member

arty125 ucdc
    من با لینک اول امتیازم را محاسبه کردم 425 شد اما با لینک دوم متوجه نشدم حداقل امتیازهای لازم چقدر است و چطور میتونم امتیازم را بالاتر ببرم میشه لینک فارسی بزارید
    احتمالا بایستی زبان دوم هم مدرک بگیرم!!
    سابقه کار هم بایستی انتخاب می کردم ولی متوجه نشدم مرتبط یا غیر مرتبط فرقی دارد یا نه و در ده سال اخیر باید اخذ شده باشد؟ممنون

سلام و احترام خدمت دوستان،
    ممنونم از شما که جواب کاملی به پست بنده دادید. سپاسگزارم.
    یک سوال دیگه هم دارم اگر بتونید منو راهنمایی کنید ممنون میشم، اینکه آیا الان شرایط برای فاند گرفتن به چه صورت است و کلا اگر تاپیک تکمیلی مثل بالا موجود هست، به من اطلاع بدید. بازم ممنونم از شما.

Junior Member

با سلام دوستان مدرک کارشناسی علمی کاربردی هم مورد قبول هست؟

Junior Member

بله از هر دانشگاهی مورد قبول است.

Junior Member

پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

از دوستان عزیز 4 تا سوال داشتم ممنون میشم اگر لطف کنید مارا از سردرگمی دربیارید متاسفانه توی بخش کبک 10 بار از طرف همه سوال شده کسی جواب نداد 1-در برنامه آنلاین کبک وضعیت سربازی داخل سوابق شغلی باید درج شود؟؟ مثلا اگر خدمت سربازی بین دو سابقه بیمه کاری قرار گرفته باشد به چه نحوی باید بیان کرد؟؟؟. V 2-کد مربوط به این دوره راNOC CODE 4313 و عنوان SOLDAT وارد کردم درسته? 3-خدمت من در 2 مرحله قسمتی بعد از کارشناسی و قسمتی بعداز کارشناسی ارشد انجام شد که از زمان ترخیص تا استخدام در شرکت بعدی 1.5 ماه گپ ایجاد شد آیا این موضوع نیازی به توضیح در این مورد تحت کاور لتر هست؟
    4-در قسمت درج سوابق تحصیلی ،عنوان رشته تحصیلی من مدرک لیسانس مکانیک "سیالات و حرارت" هستش ولی تنها رشته قابل انتخاب MECHANICAL ENGINEERING IN FLUID AND HEAT TRANSFER زده این که اشکالی ایجاد نمیکند؟

ممنون میشم اگر یکی همه اونايي كه اين سوال رو دارن از نگرانی دربیاره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)