صفحه 101 از 104 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Of I/O Psychology

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

سلام
    اگر شخصی از کالجی در کانادا مثلا برای دوره های culinary art یا chef پذیرش بگیره با توجه به اینکه طول دوره ممکنه 4 یا 6 یا 12 ماه باشه امکان دریافت ویزا داره؟
    و اگر ویزا بدن مثل ویزای دانشجویی هست؟به همسر فرد هم ویزا میدن؟(ویزای owp)
    ممنون

90% این سوالات که فلان موسسه رشته دوره زمان ........هیچ ارتباطی به هیچکسی نداره و هیچکسی واقعا نمیدونه
    هر کی برای خودش اقدام میکنه و میبینه میگیره یا نمیگیره

حقیقا کسی توانایی و قابلیت بله یا نخیر را ندارد. فقط افیسر پرونده و تصمیم شخصی ایشون از دید و صلاحدید ایشان هست و بس. توی این انجمن هزارن نفر سوال مشابه می پرسند و انتظار پاسخ دارند و میبینیم که پاسخی هم معمولا داده نمیشه. نکه کسی نمیخواد بگه بلکه نمیدونه و در مقامی نیست که جواب بده.

سلام
    دوستان من از طریق پرسشنامه سایت مهاجرت میدونم که الیجبل هستم. برای ساخت پروفایل اکانت جی سی کی درست کردم ولی فقط تا مرحله ساخت پرسش سکیوریتی جلو میره و بعد ازون دیگه سوالات مربوط به ساخت پروفایلو نمیپرسه و میره به صفحه ی آخر که اپلیکیشن ها رو نشون میده و خب چیزی نساختم من که بخواد نشون بده و میزنه زیرو اپلیکیشن. کسی تجربه ی مشابه یا اطلاعی داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام
    سال نو مبارک
    من بعد از گرفتن کارت پی آر مدرک فوق لیسانسم را در ایران گرفتم، آیا نیازی هست آپدیت مدرک تحصیلی را به کبک و یا فدرال اطلاع بدیم؟ بعدا برای گرفتن پاسپورت و شهروندی؟
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط greenroad نمایش پست ها
    سلام
    سال نو مبارک
    من بعد از گرفتن کارت پی آر مدرک فوق لیسانسم را در ایران گرفتم، آیا نیازی هست آپدیت مدرک تحصیلی را به کبک و یا فدرال اطلاع بدیم؟ بعدا برای گرفتن پاسپورت و شهروندی؟
    با تشکر
    خیر مدرک تحصیلی هیچ تاثیری در شهروندی ندارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer

سلام به همگي،اميدوارم تو اين روزها حالتون خوب باشه و سلامت باشيد،من يك سوالي داشتم من الان ايران هستم در ونكوور زندگي مي كردم و براي يك ماه به ايران اومدم چون حال مامانم خوب نبود و داييم فوت كرد و پروازمو عقب انداختم و داستان كرونا شروع شد و من دو تا بليط داشتم كه كنسل شد و يك بليط ديگه هم دارم كه امروز فهميدم پرواز قطر فقط تا مونتريال ميره و خودمون بايد از اونجا بليط پيدا كنيم براي ونكوور،راستش مشكل من اين هست كه الان با اين اوضاع ترجيح ميدم پرواز نكنم ولي از طرف ديگه كارت پي ار من ٧ماه ديگه منقضي ميشه و من هم بايد ٧ماه در كانادا باشم تا بتونم كارت پي ارم رو تمديد كنم، واقعا الان با اين شرايط نمي دونم اگر نرم براي پي ارم مشكل بوجود مياد؟واقعا نمي دونم چه كار كنم و چه تصميمي بايد بگيرم ممنون ميشم اگر كمكم كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط jilaa نمایش پست ها
    سلام به همگي،اميدوارم تو اين روزها حالتون خوب باشه و سلامت باشيد،من يك سوالي داشتم من الان ايران هستم در ونكوور زندگي مي كردم و براي يك ماه به ايران اومدم چون حال مامانم خوب نبود و داييم فوت كرد و پروازمو عقب انداختم و داستان كرونا شروع شد و من دو تا بليط داشتم كه كنسل شد و يك بليط ديگه هم دارم كه امروز فهميدم پرواز قطر فقط تا مونتريال ميره و خودمون بايد از اونجا بليط پيدا كنيم براي ونكوور،راستش مشكل من اين هست كه الان با اين اوضاع ترجيح ميدم پرواز نكنم ولي از طرف ديگه كارت پي ار من ٧ماه ديگه منقضي ميشه و من هم بايد ٧ماه در كانادا باشم تا بتونم كارت پي ارم رو تمديد كنم، واقعا الان با اين شرايط نمي دونم اگر نرم براي پي ارم مشكل بوجود مياد؟واقعا نمي دونم چه كار كنم و چه تصميمي بايد بگيرم ممنون ميشم اگر كمكم كنيد
    با سلام، شما تا قبل از انقضاي كارت در هر صورت در كانادا خواهيد بود. حال سناريو هاي پيش رو اين است:

1- Upon arrival to the port of entry, the CBSA OFFICER issue the A44 report as you did not comply with residency obligation. Then you would have 30 days to make an appeal to the IMMIGRATION APPEAL DIVISION (IAD) . You’ve got a chance to include all supporting document along with a well written submission letter and submit. I personally think the member would consider H&C grounds and you have a high chance to void the removal order and keep your PR status.

2- The CBSA officer, would let you in and you would send your PR renewal once you meet the RO

اگر كار به اعتراض رسيد، حتما از سرويس يك مشاور يا وكيل مهاجرت خبره استفاده كنيد.
    موفق باشيد

Junior Member

سلام شبتون بخیر. من این سوال رو در تاپیک اکسپرس انتری هم مطرح کردم، اما الان نمیدونم کدوم تاپیک مناسب تر هست. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من امتیازم رو محاسبه کردم و ۳۴۲ میشه ولی قبلش که داشتم موقعیتم رو بررسی میکردم یک سوال در مورد مقدار پولی که توانایی داریم ببریم پرسیده بود، من بین ۳۰ تا ۳۵ احتمالا بتونم، ولی موقع محاسبه امتیاز این گزینه نبود، آیا این مسئله اصلا اهمیت نداره؟ در واقع من تنها امیدم به قبولی نمره های بالای ۷ و بحث توان مالی هست وگرنه جز سه سال سابقه کار در ایران چیزی ندارم.البته خاله و دختر خاله من هم اونجا هستند ولی نمیدونم در شرایط من تاثیری دارد یا خیر.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sama287 نمایش پست ها
    سلام شبتون بخیر. من این سوال رو در تاپیک اکسپرس انتری هم مطرح کردم، اما الان نمیدونم کدوم تاپیک مناسب تر هست. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من امتیازم رو محاسبه کردم و ۳۴۲ میشه ولی قبلش که داشتم موقعیتم رو بررسی میکردم یک سوال در مورد مقدار پولی که توانایی داریم ببریم پرسیده بود، من بین ۳۰ تا ۳۵ احتمالا بتونم، ولی موقع محاسبه امتیاز این گزینه نبود، آیا این مسئله اصلا اهمیت نداره؟ در واقع من تنها امیدم به قبولی نمره های بالای ۷ و بحث توان مالی هست وگرنه جز سه سال سابقه کار در ایران چیزی ندارم.البته خاله و دختر خاله من هم اونجا هستند ولی نمیدونم در شرایط من تاثیری دارد یا خیر.
    شما بايد ستلمنت فاند داشته باشيد درغير اينصورت فايل شما در نهايت رد خواهد شد . ستلمنت فاند براي اكسپرس انتري فدرال ، معادل ٦ ماه بر اساس جدول حداقل درامد هاست وبر اساس تعداد افرادي روي فايل شما هستند .

lico table 2020 گوگل كنيد، نصف ان مبلغ را در نظر بگيريد به عنوان ستلمنت فاند

Junior Member

ممنون از پاسختون، ولی من الان متوجه نشدم. خب حداقل پولی که مورد نیاز هست برای من اوکی هست، الان میخوام بدونم اگر پول بیشتری رو اثبات کنم آیا شانسم بالاتر میره و کمبود های دیگه رو پوشش میده. مثلا ۳۵ هزار دلار کانادا، شاید هم کمی بیشتر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)