صفحه 81 از 104 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
    سلام

میخواستم بدونم کسانی که از ایران با skill worker اقدام میکنن، چه تضمینی داره بعد از ورود به کانادا بتونن شغل مرتبط با رشته خودشون رو پیدا کنن ؟؟
    با توجه به اینکه مدرک دانشگاهی از کانادا و سابقه کاری از کانادا ندارن !!! آیا کارفرمایان کانادایی، ایرانی ها رو قبول میکنن ؟؟
    هیچ تضمینی وجود نداره. گرفتن کار اول مشکل تره و باید غیر از مهارتهای فنی بالا، قدرت مکالمه انگلیسی قوی هم داشته باشید. بعد از گرفتن کار اول و پیدا کردن تجربه کار کانادایی، گرفتن کارهای بعدی آسانتر میشه. تاپیک های کار در کانادا را یک نگاهی بیندازید.
    در مورد سوال دومتون هم کارفرماهای اینجا هم از همه ملیتی هستند و تبعیض بر اساس ملیت قانونا ممنوع است. مشکل اصلی داوطلبان خارجی عموما ملیت نیست بلکه زبان و عدم آشنایی با محیط کاری کانادا و نظیر آن هاست.

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

نقل قول نوشته اصلی توسط Rodamena نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای اسکیل ورکر کبک اقدام کردم فایل نامبر ۲۰۱۱!!! بعد از دریافت سی اس کیو مدارک لازم برای فدرال را ارسال کردم ولی نزدیک به ۱۵۰ روز است که هنوز فایل نامبر فدرال نیومده ؟! پیگیری خاصی باید انجام بدم یا همچنان منتظر باشم؟!
    سلام
    همچنان منتظر بمونید عملا پیگیری خاصی نمیشه اعلان انجام داد ،فقط مطمین هستید مدارک رسیده به سفارت ؟

سلام، آیا مدارک؛ دیپلم فنی حرفه ای+ کاردانی دوساله + کارشناسی ناپیوسته دوساله در سیستم کانادا و کبک قابل قبول و قابل ارزیابی و امتیازدهی هست ؟؟

سلام دوستان
    جدیدا شرکتی رو بهم معرفی کردن که مدعی میشه صرف نظر از فاکتورهای زبان، مدرک تحصیلی و ... میتونه با دریافت مبلغ 2000 دلار و در عرض 2 ماه ویزای مالتی 5 ساله کانادا بگیره به نام business visa.
    طبق ادعاشون هیچ مدرکی لازم نیست جز تمکن مالی و ویزای شینگن.
    به نظر میرسه شبیه ویزای توریستی هست اما خودشون میگن که همچین چیزی نیست.
    این یک نوع ویزا هست که بعد از ورود و در صورت پیدا کردن کار میتونید اقامت هم بگیرید!!!
    میخوام بدونم آیا این قضیه صحت داره؟
    آیا همچین ویزایی در کتگوریهایه ویزا وجود داره؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط adaada نمایش پست ها
    سلام دوستان
    جدیدا شرکتی رو بهم معرفی کردن که مدعی میشه صرف نظر از فاکتورهای زبان، مدرک تحصیلی و ... میتونه با دریافت مبلغ 2000 دلار و در عرض 2 ماه ویزای مالتی 5 ساله کانادا بگیره به نام business visa.
    طبق ادعاشون هیچ مدرکی لازم نیست جز تمکن مالی و ویزای شینگن.
    به نظر میرسه شبیه ویزای توریستی هست اما خودشون میگن که همچین چیزی نیست.
    این یک نوع ویزا هست که بعد از ورود و در صورت پیدا کردن کار میتونید اقامت هم بگیرید!!!
    میخوام بدونم آیا این قضیه صحت داره؟
    آیا همچین ویزایی در کتگوریهایه ویزا وجود داره؟
    ممنون
    یکی از شرط های گرفتن این ویزا تعهد دادن است که هرگز در کانادا دنبال کار نخواهید رفت. کلی مدارک شغلی و شرکتی باید بدید. کلا بیخود گفته.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology

مدارک را از طریق dhl فرستادم ولی انگار سیدنی dhl نداره بعد از پیگیری متوجه شدم که از طریق پست loomis به نشانی که فرستادم رسیده !! یعنی مشکلی پیش اومده ؟!!!! خیلی نگرانم
    QUOTE=alifasihy;2392846]سلام
    همچنان منتظر بمونید عملا پیگیری خاصی نمیشه اعلان انجام داد ،فقط مطمین هستید مدارک رسیده به سفارت ؟[/QUOTE]

سلام،

من یک شرکت دانش بنیان نوپا دارم. شنیدم اگر کسی در ایران شرکت دانش بنیان داشته باشه میتونه به کانادا مهاجرت کنه. آیا همچین چیزی درسته و چطوری میشه این کار را کرد ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mojarad نمایش پست ها
    سلام،

من یک شرکت دانش بنیان نوپا دارم. شنیدم اگر کسی در ایران شرکت دانش بنیان داشته باشه میتونه به کانادا مهاجرت کنه. آیا همچین چیزی درسته و چطوری میشه این کار را کرد ؟
    برای مهاجرت باید مثل بقیه از روش اکسپرس انتری اقدام کنید. شرکت داشتن بخودی خود امتیازی برای شما ایجاد نمیکنه. تاپیک اکسپرس انتری را مطالعه کنید تا ببینید امتیاز اولیه و شرایط لازمه را دارید یا نه.

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز
    رشته متالورژی از دانشگاه آزاد دارم و 2 سال سابقه کار در حین تحصیل و 9 سال سابقه کاری بعد از فارغ التحصیلی که تماما با بیمه بوده و شغلم بازرسی جوش هست . آیا امکان مهاجرت به کانادا رو دارم
    از کمک و راهنمایی دوستان بی نهایت سپاسگزارم
    موفق باشید

دوستان من دانشجوی هنر مدیا امریکا هستم و یک فوق لیسانس دیگه هم قبل ازیک رشته دیگه امریکا گرفتم و یک جا اینترنشیپ رفتم ۶ ماه در امریکا... می خواستم بپرسم روش اقامت از طریق پیدا کردن کار و جاب افر چطور هست؟ اصلن امکانش هست؟باید وکیل بگیرم؟ ۲۷ ساله و مجرد...واقعا مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)