صفحه 85 از 104 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Member
    رشته و دانشگاه
    Entrepreneurship, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

سلام

دوستان ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید :

اگر کسی همزمان که واسه مهاجرت کاری به کانادا اقدام کرده (مهاجرت کبک) و پروندش سابمیت شده و داره بررسی میشه، از دانشگاهی در کانادا ادمیشن و اسکالرشیپ بگیره و واسه ویزای تحصیلی اقدام کنه، بهش ویزا میدن؟ یا نه دچار مشکل میشه واسه اینکه قبلا برای مهاجرت اقدام کرده؟؟

سلام دوستان گرامي

يه سوال خيلي مهم، من حدود 40 روز پيش بعد پاس ريكوئست شدن، و ارسال گذرنامه، ويزا و برگه هاي ورود رو گرفتم،‌ولي الان با مشكل خيلي بزرگي مواجه شدم كه همه اين مدارك از من دزديده شده، ميخواستم بدونم چيكار بايد كنم؟‌

Senior Member aida8404 آواتار ها

سلام دوستان،

ببخشید دوستان من یه سوال خیلی کلی دارم. بنظر شما برای اقدام مهاجرت نیاز به وکیل هست یا خودمون هم بدون نیاز به وکیل میتونیم اقدام کنیم؟
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

Junior Member

سلام،
    1-کسی از دوستان میدونه اون قضیه کلیرنس که برای آمریکاس در مورد کانادا و استرالیا هم هست یا نه؟
    من شش سال در وزارت دفاع به عنوان تعهد خدمت کار کردم و کارم هم مرتبط با رشته ام بوده، ولی عضو ارتش شدم و عنوان استخدامی ام پیمانی نظامی هست،
    2-میخواستم ببینم میشه از سابقه کار اونجا استفاده کنم؟
    3-از لحاظ کلیرنس مشکلی به وجود نمیاد؟(اگه مشکلی هست اصلا سابقه رو ارایه ندم)
    اینو هم اضافه کنم که سابقه بیمه مربوط به این 6 سال مربوط به خدمات درمانی نیروهای مسلح هست.

با تشکر

Junior Member

ممنون میشم از دوستان اگر کسی من رو راهنمایی بکنه.
    من حدود چهار سال در یکی از کشورهای اروپا مشغول تحصیل بودم و به زودی تا هفت ماه دیگه دکترای خودم رو میگیرم. زبان انگلیسی من هم خوب هست و اینکه در کشوری که هستم دوره ی دکترای من در واقع شغل محسوب میشه و مالیات هم پرداخت میکنم. بنابراین به نظرم امتیاز کافی دارم تا برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم و اقامت دایم بگیرم.
    میخواستم بدونم که آیا دریافت پوزیشن پست داک در کانادا شانس من رو برای قبولی در اقامت دایم بالا میبره؟
    قرارداد پست داک معمولا سه ساله هست. آیا بعد از این مدت میتونم برای شهروندی اقدام کنم؟
    معمولا چقدر طول میکشه که جواب قبولی و یا رد برای اقامت دایم داده بشه؟
    آیا کسانی که اقامت دایم دارند میتوانند با شهریه اندک دوره مستر رو بگذرونند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Physics2017 نمایش پست ها
    ممنون میشم از دوستان اگر کسی من رو راهنمایی بکنه.
    من حدود چهار سال در یکی از کشورهای اروپا مشغول تحصیل بودم و به زودی تا هفت ماه دیگه دکترای خودم رو میگیرم. زبان انگلیسی من هم خوب هست و اینکه در کشوری که هستم دوره ی دکترای من در واقع شغل محسوب میشه و مالیات هم پرداخت میکنم. بنابراین به نظرم امتیاز کافی دارم تا برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم و اقامت دایم بگیرم.
    میخواستم بدونم که آیا دریافت پوزیشن پست داک در کانادا شانس من رو برای قبولی در اقامت دایم بالا میبره؟
    قرارداد پست داک معمولا سه ساله هست. آیا بعد از این مدت میتونم برای شهروندی اقدام کنم؟
    معمولا چقدر طول میکشه که جواب قبولی و یا رد برای اقامت دایم داده بشه؟
    آیا کسانی که اقامت دایم دارند میتوانند با شهریه اندک دوره مستر رو بگذرونند؟
    1. دریافت پست داک تاثیری در امتیاز اقامت نداره ولی بعد از اینکه در کانادا کار و زندگی کردید این سابقه کار یک مقدار امتیازتون رو بالا میبره.
    2. شما اگر بعد از گرفتن اقامت دائم سه سال در کانادا حضور فیزیکی داشته باشید آن وقت میتوانید برای شهروندی اقدام کنید. بدون اقامت دائم هر چقدر در کانادا بمانید تاثیری نداره.
    3. جواب رد و قبولی نداره، از بین متقاضیان بر اساس امتیازشون بالاترین امتیازها انتخاب میشن. ممکنه امتیازتون اینقدر بالا باشه که همون اول انتخاب بشین، یا پایین باشه و اصلا انتخاب نشید که در اینصورت بعد از یکسال باید دوباره از اول پروفایل درست کنید.
    4. شهریه افراد مقیم و کانادایی پایین تر از شهریه دانشجویان بین المللی است ولی با مقیاس اروپا "اندک" نیست. شهریه های دوره های ارشد و دکترا در دانشگاههای انتاریو برای کانادایی ها در محدوده 6-10 هزار دلار در سال است. برای دانشجویان بین المللی ممکنه دو سه برابر این مبلغ باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    1. دریافت پست داک تاثیری در امتیاز اقامت نداره ولی بعد از اینکه در کانادا کار و زندگی کردید این سابقه کار یک مقدار امتیازتون رو بالا میبره.
    2. شما اگر بعد از گرفتن اقامت دائم سه سال در کانادا حضور فیزیکی داشته باشید آن وقت میتوانید برای شهروندی اقدام کنید. بدون اقامت دائم هر چقدر در کانادا بمانید تاثیری نداره.
    3. جواب رد و قبولی نداره، از بین متقاضیان بر اساس امتیازشون بالاترین امتیازها انتخاب میشن. ممکنه امتیازتون اینقدر بالا باشه که همون اول انتخاب بشین، یا پایین باشه و اصلا انتخاب نشید که در اینصورت بعد از یکسال باید دوباره از اول پروفایل درست کنید.
    4. شهریه افراد مقیم و کانادایی پایین تر از شهریه دانشجویان بین المللی است ولی با مقیاس اروپا "اندک" نیست. شهریه های دوره های ارشد و دکترا در دانشگاههای انتاریو برای کانادایی ها در محدوده 6-10 هزار دلار در سال است. برای دانشجویان بین المللی ممکنه دو سه برابر این مبلغ باشه.
    یعنی ممکن هست که من پست داک بگیرم و برم کانادا ولی چون امتیازم از بقیه کمتر هست به من اقامت دایم ندن؟ اگر اینطور هست به نظرم اول باید برای اقامت اقدام کنم و اگر جور شد برای پوزیشن پست داک.

ApplyAbroad Guru

یعنی ممکن هست که من پست داک بگیرم و برم کانادا ولی چون امتیازم از بقیه کمتر هست به من اقامت دایم ندن؟ اگر اینطور هست به نظرم اول باید برای اقامت اقدام کنم و اگر جور شد برای پوزیشن پست داک.
    بله کاملا ممکنه. اصلا اقامت بر اساس امتیازه نه چیز دیگری.

Junior Member

به فرض که جواب مثبت گرفتیم. میتونیم بریم کانادا دو روز بمونیم و لندینگ رو انجام بدیم و بعد برگردیم؟
    من در دوره ای دکترام حقوق گرفتم و مالیات پرداخت کردم. آیا میتونم این رو به عنوان سابقه کار استفاده کنم؟
    چیزی که من رو گیج کرده اینه که یک جا صحبت از کسب 67 امتیاز از 100 امتیاز هست و جایی دیگه در مورد 1200 امتیاز حرف زده میشه. اگر درست فهمیده باشم بر اساس امتیاز کسب شده از 1200 میریم توی نوبت و بعد اگر قبول شدیم یه باره دیگه بر اساس امتیاز کسب شده از 100 سنجیده میشیم. کسی میتونه توضیح بیشتر بده؟
    لینک مرتبط:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...ly-factors.asp

ApplyAbroad Guru

به فرض که جواب مثبت گرفتیم. میتونیم بریم کانادا دو روز بمونیم و لندینگ رو انجام بدیم و بعد برگردیم؟
    من در دوره ای دکترام حقوق گرفتم و مالیات پرداخت کردم. آیا میتونم این رو به عنوان سابقه کار استفاده کنم؟
    چیزی که من رو گیج کرده اینه که یک جا صحبت از کسب 67 امتیاز از 100 امتیاز هست و جایی دیگه در مورد 1200 امتیاز حرف زده میشه. اگر درست فهمیده باشم بر اساس امتیاز کسب شده از 1200 میریم توی نوبت و بعد اگر قبول شدیم یه باره دیگه بر اساس امتیاز کسب شده از 100 سنجیده میشیم. کسی میتونه توضیح بیشتر بده؟
    لینک مرتبط:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...ly-factors.asp
    در بخش اکسپرس انتری همین فروم توضیح کاملی داده شده اول همینجا را مطالعه کنید. شما اول باید 67 امتیاز را داشته باشید تا وارد pool یا همان دیتابیس متقاضبان واجد شرایط شوید و بعد بر اساس 1200 امتیاز باید با متقاضیان دیگر در pool رقابت کنید.
    میتونید بروید لندینگ انجام بدهید و برگردید ولی برای حفظ اقامت دائم کانادا باید در هر بازه 5 ساله اقلا دو سال در کانادا حضور فیزیکی داشته باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)