صفحه 95 از 104 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

سلام وقتتون بخیر ممنونم میشم جواب بدید
    حداقل امتیاز چقدر باید باشه؟
    بعد از اینکه امتیاز به حد نصاب رسید، باید دنبال کار بگرده و به مدت چند وقت هزینه خونه و زندگی رو باید داشته باشه درسته؟
    و ممنون میشم این هم جواب بدید:
    مشاغل بومی هر کشور با هرکشور دیگه زمین تا اسمون فرق میکنه، مثلا اینجا من عمران رو میگم اگه کسی به حد نصاب هم رسید و مهاجرت کرد و دنبال کار بگرده مطمئنا به مشکل بر میخوره چون عمران ما با عمران اونا زمین تا اسمون فرق میکنه؟ ایا سابقه کاری ما رو قبول میکنن؟ میشه توضیح بدید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ThirdReich نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر ممنونم میشم جواب بدید
    حداقل امتیاز چقدر باید باشه؟
    بعد از اینکه امتیاز به حد نصاب رسید، باید دنبال کار بگرده و به مدت چند وقت هزینه خونه و زندگی رو باید داشته باشه درسته؟
    و ممنون میشم این هم جواب بدید:
    مشاغل بومی هر کشور با هرکشور دیگه زمین تا اسمون فرق میکنه، مثلا اینجا من عمران رو میگم اگه کسی به حد نصاب هم رسید و مهاجرت کرد و دنبال کار بگرده مطمئنا به مشکل بر میخوره چون عمران ما با عمران اونا زمین تا اسمون فرق میکنه؟ ایا سابقه کاری ما رو قبول میکنن؟ میشه توضیح بدید
    مهاجرت کانادا حد نصاب ثابت نداره. در هر مرحله قرعه کشی با بقیه متقاضیان رقابت میکنید و بالاترین امتیازها انتخاب میشوند.
    بعد از اینکه مهاجرت کردید باید بیاید کانادا و اینجا دنبال زندگی و کار باشید. تاپیک های مربوط به زندگی در کانادا و کار در کانادا را مطالعه بفرمایید تا اطلاعات مربوطه را بدست بیاورید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...7%D8%AF%D8%A7)

http://www.applyabroad.org/forum/for...A7%D8%AF%D8%A7

http://www.applyabroad.org/forum/for...A7%D8%AF%D8%A7

خیلی ممنون تا چه مدت می تونه دنبال کار بگرده زمان مشخصی داره؟ مثلا یکسال کار پیدا نکرد باید برگده؟ میتونه اصلا کار پاره وقت هم انجام بده برا پوشش هزینه ها؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ThirdReich نمایش پست ها
    خیلی ممنون تا چه مدت می تونه دنبال کار بگرده زمان مشخصی داره؟ مثلا یکسال کار پیدا نکرد باید برگده؟ میتونه اصلا کار پاره وقت هم انجام بده برا پوشش هزینه ها؟
    وقتی اقامت دائم بگیرید دائمه دیگه. شرط حفظ اقامتتون (طبق قوانین قعلی) فقط حضور فیزیکی در کانادا بمدت دو سال در هر بازه پنج ساله است. چه کار بکنید و چه نکنید هیچ تاثیری بر اقامتتون نداره.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman7 نمایش پست ها
    عرض کردم مهاجرت فقط از طریق مهاجرت میخوام اقدام کنم با توجه به سن میشه امتیازات لازم اخذ کرد؟
    خب مگه مهاجرت جور دیگه هم داریم؟ عرض کردم اون لینک را دنبال کنید ببینید چقدر امتیاز میارید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام دوستان. ممنونم پیشاپیش از جوابهاتون.
    دو ماه و نیم پیش از طریق روش peq اقدام کردم برای سی اس کیو( مستر دارم از کنکوردیا)
    ده روزه سی اس کیو را گرفتم . دو ماه پیش برای پی ار اپلای کردم و دو روزه که فایل نامبر به دستم رسیده.

از دوستانی که اخیرا اپلای کردند میخواستم بپرسم بین فایل نامبر تا مدیکال چقدر طول کشیده براشون؟
    متشکرم.

سلام بچه ها وقتتون بخير،

سيستم Quebec skilled worker داره ميشه مثل اكسپرس اينتري ؟ من شنيدم مثل قبل نيست ديگه، فقط كسايي رو دعوت ميكنن كه امتياز بالاتري دارن!؟

مرسي از لطفتون،

من رفتم شرایطمو نوشتم ولی نمی دونم چرا گزینه ی محاسبه اش کار نمی کنه calculate your score خاموشه

Junior Member dpicollege آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Eng & Information Security

دوستان میشه من رو راهنمایی کنین نامه سابقه کار دقیقا چه جوری باید باشه من کلا گیج شدم.

میشه یک نمونشو برای من ارسال کنین

آیا نامه سابقه کار برای کبک و فدرال فرق می کنه؟ لطفا توضیح میدین؟
    I AM NEVER REST

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa3947 نمایش پست ها
    سلام بچه ها وقتتون بخير،

سيستم Quebec skilled worker داره ميشه مثل اكسپرس اينتري ؟ من شنيدم مثل قبل نيست ديگه، فقط كسايي رو دعوت ميكنن كه امتياز بالاتري دارن!؟

مرسي از لطفتون،
    شما اگر قصد مهاجرت دارید به شنیده ها کاری نداشته باشید،مرجع رسمی اطلاعات وب سایت مهاجرت کانادا هست،هر تغییری باشه اول از همه اونجا اعلام میشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)