صفحه 39 از 104 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484989 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - پرسش های کلی (فدرال و کبک)

سلام دوستان،

ممنون میشم اگه کسی‌ بتونه بهم پیشنهادی داشته باشه که بهترین راه گرفتن اقامت کانادا برای من چیه :

۱.لیسانس مهندسی‌ کامپیوتر از شریف و فوق لیسانس علوم کامپیوتر از دانشگاه مک گیل در کبک در سال ۲۰۱۳(شغل مورد نظرم مهندسی‌ کامپیوتره که تو لیست هست)

۲.
    به دلیل اینکه در آمریکا کار پیدا کنم حدود ۱ سالی‌ هست که کانادا نبودام (۶ ماه آمریکا بودم و الان ایرانم که دوباره سپتامبر برمیگردم کانادا)

۳.Post Graduate Work Permit دارم که تا‌ آپریل ۲۰۱۶ معتبره

۴.تجربه ی کاری مرتبط با مهندسی‌ کامپیوتر ندارم اما برام تو یه شرکتی بیمه‌ ردا میشده (به عنوان مدیر بازرگانی)

۵.قراره یک ماه دیگه با نامزد ازدواج کنم و می‌خوام ایشون رو به عنوان همراه بیارم کانادا (نمیدونم ربطی‌ داره یا نه‌)

۶.الان ایرانم و مدتی‌ که در کانادا بودم در مونترال زندگی‌ کردم

به نظر شما اگه "نخوام فرانسوی یاد بگیرم" چه راهی‌ بهترین گزینه برای اقدام کردن برای اقامت میتونه باشه ؟

مرسی‌

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تورنتو و مهاجرت

متاسفانه این فایلIRANTO_Iran-Toronto, Immigrating to Canada as a Skilled worke...pdf باز نمیشه.ممکنه کمک کنید تا به این
    فایل دسترسی پیدا کنم.

Junior Member

سلام دوستان. پیشاپیش اگر موضوع سوال من به تاپیک نمیخوره سرزنش نکنید چون در تاپیک های مربوط سوالم رو بیان کردم ولی پاسخی دریافت نکردم.
    من PR هستم (Quebec skill Worker) و بعد از لندینگ برگشتم ایران تا ازدواج کنم. ولی الان متوجه شدم که باید حضوری از کانادا برای همسرم درخواست ویزای اقامت کنم. مسئله مدت زمانی هست که طول می کشه تا ویزا آماده بشه که چیزی بین 6 ماه تا یکسال است. آیا راهی هست که همسرم همزمان با اقدام من برای اضافه کردنش به فایل خودم ویزای جداگانه ای مثل ویزیت یا غیره بگیره و در کنار من در کانادا باشه؟

ممنون
    FFN: 26 May,2010
    1st update: Jul,2012
    2nd update: 15, Apr, 2013
    Visa:July 2013

سلام من یه مشکلی برام پیش اومده و نمی دونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید. از من آپدیت مدارک خواسته شد و من براشون فرستادم و حالا یک ایمیل برام اومده که من رو ریجکت کردند فقط به خاطر اینکه روی کپی مدارک فارسی مهر نداشته. الان باید چیکار کنم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedkhodadadi نمایش پست ها
    سلام من یه مشکلی برام پیش اومده و نمی دونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید. از من آپدیت مدارک خواسته شد و من براشون فرستادم و حالا یک ایمیل برام اومده که من رو ریجکت کردند فقط به خاطر اینکه روی کپی مدارک فارسی مهر نداشته. الان باید چیکار کنم؟
    سلام. شما برای فدرال اقدام کرده بودید یا کبک؟ چه زمانی؟ کی آپدیت مدارک از شما خواستند؟ دقیقا چه چیزهایی خواسته بودند و به چه فرمتی آنها را خواسته بودند؟ متن ایمیل ریجکت دقیقا چیست؟

سلام

ببخشید من این سوال رو در چند فروم مرتبط با مهاجرت استانی مطرح کردم ولی جوابی نگرفتم

با توجه به اینکه در سایت cic نوشته که ویزا آفیس آنکارا مهاجران استانی رو در عرض 53 ماه ویزا میده ، میخواستم بدونم تجربه دوستان در این زمینه چیه ؟

یعنی در زمنیه nomination اساتانی از زمانی که به امید خدا اقدام میکنیم برای فایل نامبر فدرال تا ویزا چقدر طول میکشه ؟

ممنون میشم اگر کسی از دوستان راهنمایی کنند

خدانگهدار شما و همه
    خدایا تو همیشه در همین نزدیکی بودی و دستم رو گرفتی ،همه چیز دست خداست ، بابت همه چیز بی نهایت مرتبه ازت ممنونم خدایا، یا علی مدد

Junior Member

سلام دوستان با این همه اطلاعات زمان کافی برای خوندن همه نیست برای همین ممنون میشم یکنفر منو راهنمایی کنه راهنمایی میخواستم که برای مهاجرت به کانادا چجوری شروع کنم برم دفتر مهاجرتی یا خودم اقدام کنم؟ اطلاعات پایه و روشهای مهاجرت رو دست و پا شکسته در سایتهای مختلف خوندم تا به سایت شما رسیدم که بنظرم از لحاظ اطلاعات کاملتره اگه پرسشم تکراری هست ببخشید لیسانس ICT هستم نامزدم پرستار اینجا ازدواج کنم و فقط خودم اقدام کنم یا هر کدام جدا اقدام کنیم؟ اگه لطف کنید لینک بهم بدید که از کدام سایت برای شروع و ارسال مدارک میتونم اقدام کنم ممنون میشم

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم اگر یه زوج بخوان از طریق اسکیلد ورکر اقدام کنن police check شامل خودشون 2 نفر میشه یا اینکه واسه خانواده هاشون (پدر,مادر و خواهرو برادر) هم لازمه؟
    آخه تو سایت نوشته you and your family members
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...cert/intro.asp
    این هم لینکش

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pleiadess نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم اگر یه زوج بخوان از طریق اسکیلد ورکر اقدام کنن police check شامل خودشون 2 نفر میشه یا اینکه واسه خانواده هاشون (پدر,مادر و خواهرو برادر) هم لازمه؟
    آخه تو سایت نوشته you and your family members
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...cert/intro.asp
    این هم لینکش
    خانواده شما همسر و بچه هاتون هستند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman974 نمایش پست ها
    سلام دوستان با این همه اطلاعات زمان کافی برای خوندن همه نیست برای همین ممنون میشم یکنفر منو راهنمایی کنه راهنمایی میخواستم که برای مهاجرت به کانادا چجوری شروع کنم برم دفتر مهاجرتی یا خودم اقدام کنم؟ اطلاعات پایه و روشهای مهاجرت رو دست و پا شکسته در سایتهای مختلف خوندم تا به سایت شما رسیدم که بنظرم از لحاظ اطلاعات کاملتره اگه پرسشم تکراری هست ببخشید لیسانس ICT هستم نامزدم پرستار اینجا ازدواج کنم و فقط خودم اقدام کنم یا هر کدام جدا اقدام کنیم؟ اگه لطف کنید لینک بهم بدید که از کدام سایت برای شروع و ارسال مدارک میتونم اقدام کنم ممنون میشم
    سلام. بهترین جا برای شروع و نیز کامل ترین جا، سایت اداره مهاجرت کاناداست:
    http://www.cic.gc.ca

موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)