صفحه 69 از 104 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

سلام، من سال بعد برای تحصیل به کانادا میرم و پذیرش دوره ی PHD دارم، می خواستم بدونم بعد از چه مدت می تونم برای مادرم دعوت نامه بفرستم ؟و از چه راهی برای اقامت مادرم باید اقدام کنم؟
    و چقدر طول میکشه این پروسه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط aguest نمایش پست ها
    سلام، من سال بعد برای تحصیل به کانادا میرم و پذیرش دوره ی PHD دارم، می خواستم بدونم بعد از چه مدت می تونم برای مادرم دعوت نامه بفرستم ؟و از چه راهی برای اقامت مادرم باید اقدام کنم؟
    و چقدر طول میکشه این پروسه؟
    خیلی لازم نیست صبر کنید. بعد از مدتی براشون دعوت نامه بفرستید.
    اقامت را اما فراموش کنید. اونهائی که سیتزین و مقیم دائم هم هستند سالی یک بار برای مدت محدودی اجازه درخواست اقامت برای والدین را دارند و تازه پرونده های اونها حداقل هفت هشت ده سال در نوبت بررسی می مونه. شما با ویزای تحصیلی نمی تونید برای اقامت کسی اقدام کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان،امیدوارم همگی خ.ب باشیدچندتا سوال دارم.
    1من متاهل هستم و میخوایم با همسرم برای اقامت در کانادا اقدام کنیم،همسرم سربازی نرفته وجفتمون لیسانس زیست شناسی داریم وهمسرم فیزیولوژی پزشکی ومن ژنتیک میخوام بخونم،سال 91 فارغ التحصیل شدیم و همسرم کارش ازاد بوده تا الان
    حالا از شما دوستان میخوام هر چی اطلاعات کاملی دارید به من بدید
    در مورد سربازی و ادامه تحصیل واینکه اونجا با هم زندگی کنیم و کار
    در ضمن من کنکور ارشد میخوام بدم پارسال تو وزارت بهداشت رتبم 65 شد که بخاطر زندگیم نتونستم شهرستان برم.شرایط بورسیه گرفتن برای خودم وهمسرم رو بگید که در یک دانشگاه باشیم.ممنونم از لطفتون اطلاعات کامل بدید

سلام. میخواستم بدونم سایت کبک برای ثبت نام جدید کی باز میشه؟

Junior Member

سلام .دوستان عزیز من در امتحان TCF کبکی که دادم از 2 مهارت فقط یکیشو ب 2 گرفتم .در حال حاضر ثبت نام کردم برای TEF کبک اما فقط برای یک مهارت که به نمرش نیاز دارم و نتونستم در امتحان قبلی ب 2 بگیرم حالا میخواستم بدونم ایا این برای کبک قابل قبول هست ؟ اینکه 2 تا امتحان مختلف ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط villiam نمایش پست ها
    سلام دوستان،امیدوارم همگی خ.ب باشیدچندتا سوال دارم.
    1من متاهل هستم و میخوایم با همسرم برای اقامت در کانادا اقدام کنیم،همسرم سربازی نرفته وجفتمون لیسانس زیست شناسی داریم وهمسرم فیزیولوژی پزشکی ومن ژنتیک میخوام بخونم،سال 91 فارغ التحصیل شدیم و همسرم کارش ازاد بوده تا الان
    حالا از شما دوستان میخوام هر چی اطلاعات کاملی دارید به من بدید
    در مورد سربازی و ادامه تحصیل واینکه اونجا با هم زندگی کنیم و کار
    در ضمن من کنکور ارشد میخوام بدم پارسال تو وزارت بهداشت رتبم 65 شد که بخاطر زندگیم نتونستم شهرستان برم.شرایط بورسیه گرفتن برای خودم وهمسرم رو بگید که در یک دانشگاه باشیم.ممنونم از لطفتون اطلاعات کامل بدید

دوست گرامی اگر منظورتون اینه که می خواهید اپلای کنید، می تونید به :
    http://www.applyabroad.org/forum/for...B1%D9%87%D8%A7
    مراجعه کنید و ببینید کجا می خواهید بروید و می تونید اصلا بروید. سپس مطالب داحواهتون رو با جستجوی عبارت های کلیدی پیدا کنید
    پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Pitar نمایش پست ها
    با سلام. فکر کنم سوالام در مورد ویزای کانادا بسیار ابتدایی باشه! راستش من از ویزای کانادا هیچی نمیدونم. شرایطمو میگم و اگه لطف کنین و به این سوالام پاسخ بدین بسیار ممنون میشم.
    سن: 33 (مجرد) / مدرک تحصیلی: لیسانس برق-الکترونیک از دانشگاه شهید باهنر کرمان / سابقه کار: حدود 7 سال با بیمه و مرتبط با رشته تحصیلیم (تعمیرات ابزاردقیق در نیروگاه از اول 88 تاکنون) / مدرک زبان: آیلتس جنرال (L&R 7.5, S&W 7, Overall 7.5)

1- با این شرایط میتونم اقدام کنم؟ اگه آره، اقامت دائم میتونم یا موقت؟
    2- امتیازم چنده؟ و به چه امتیازی باید برسم؟
    3- کل هزینه ویزا؟ (با وکیل و بدون وکیل)
    4- مراحل مختلف کار و زمان تقریبی پروسه چطوره؟
    5- اگه حوصله داشتین یه توضیح مختصری درباره تفاوت فدرال، کبک و اکسپرس انتری بدین.
    پیشاپیش ممنونم.
    چون فرمودید زبانتون در حد خوب است:
    http://www.cic.gc.ca/
    پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidxpress نمایش پست ها
    مرسی که وقت گذاشتید و جوابم رو دادید .
    ببخشید دوست عزیز ولی همچنان خیلی سوال دارم.
    1- از طریق چه سایتی میتونم شانسم رو امتحان کنم.؟
    2- برای این کار حتما باید رفت ترکیه؟
    3- میشه اطلاع مختصری راجع به (tie) بگید . و اینکه راه های جایگزین برای من چی هستش؟.
    http://www.cic.gc.ca/
    منظور دوست خوبمون از tie یعنی داشتن ارتباطات مجکم و قوی که نشون بده شما با کانادا می تونید مرتبط باشید. اگه سایت فوق رو با حوصله مطالعه فرمایید می تونید اطلاعات خوبی بگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamtnt نمایش پست ها
    با سلام
    من میخام از طریق EE واسه کانادا اقدام کنم، الان مجردم و لی در شرف ازدواجم، اگه مجرد اقدام کنم امتایز اکتسابیم خیلی بیشتره و شانس گرفتن اقامتم بیشتر، ولی اگه ازدواج کنم به دلیل اینکه خانمم مدرک زبان نداره و ..... امتیاز کمتر میشه. میخاستم بدونم اگه مجردی کارامو بکنم و بعدش که اقامت اوکی شد ازدواج کنم مشکلی برای بردن همسرم پیش نمیاد؟ این پروسه اسپانسرشیپ که میگن چیه؟ و چقدر طول میکشه؟
    ممنون

دوست گرامی در خصوص اسپانسر همسر شدن برای بردن به کانادا رویه خیلی مشخص و روتین است. در واقع ساده نرین نوع اسپانسری است. اما شما اول ببین خودت چه حوری می تونی اقامت بگیری بعد بفکر این چیزا باش. در ضمن راه درس خوندن هم بد نیست اما از پی آر شدن یه خورده ریسکش بیشتره

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - پرسش های کلی (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط anjellina نمایش پست ها
    یه دفتر مهاجرتی در کانادا بهم گفته که مدارک هام را براشون بفرستم تا کارهای مهاجرتیم را درست کنند. از کجا میشه فهمید که این شرکت معتبر است ؟ (( خودم فرصت لازم برای انجام این کارها رو ندارم و مجبورم که کسای دیگه کارهامو انجام بدند ))
    فرض هم کنید معتبر باشه و شما ببینید که عضو انجمن وکلای مهاجرتی کانادا است. حالا اگع سرتون رو کلاه گذاشت شما که هیچ وقت دستتون نمی رسه بهش اینچا توی کانادا...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)