صفحه 80 از 104 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics, Universite Laval

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

با سلام
    خيلي ممنونم از دوستاني كه كمك مي كنند.
    من در كانادا زندگي ميكنم با ويزاي تحصيلي، از ايران براي مهاجرت دائم كبك اقدام كردم ولي بعدا براي تحصيل به تورنتو اومدم و همينجا داخل كانادا آپديت رو فرستادم و سي اس كيو گرفتم. از همين جا هم براي فدرال اقدام كردم و در اوايل جون مديكال دادم. ديروز وضعيت پروندم به Decision Made تغيير كرد. ميخواستم بدونم انتظار چه چيزي رو بياد داشته باشم؟ آيا نامه اي كه مياد پستي مياد با توجه به اينكه من اينجا هستم، يا به ايميل؟
    مرسي

با سلام دوستان چند سوال دارم با توجه به اینکه تازه دارم لند میکنم
    1- من فدرال هستم ولی با توجه به اینکه اقوامم مونترال هستن میخوام مونترال لند کنم و بعد چند روز برم تورنتو . در عین حال چون 20 روز بیشتر نمیمونم کانادا بلیط برگشت دارم از تورنتو فکر میکنین ممکنه مشکلی پیش بیاد ؟

2- اینکه در موقع ورود چه مدارکی را باید اراعع داد غیر از ویزایی که توی پاس خورده
    3- غیر از SIN Number , bank account کار دیکه هست که انحام بدم

ممنون میشم منو راهنمایی کنین چون بلیط میخوام بگیرم و جواب این سوالا برام مهمه

نقل قول نوشته اصلی توسط Lida_86 نمایش پست ها
    با سلام
    خيلي ممنونم از دوستاني كه كمك مي كنند.
    من در كانادا زندگي ميكنم با ويزاي تحصيلي، از ايران براي مهاجرت دائم كبك اقدام كردم ولي بعدا براي تحصيل به تورنتو اومدم و همينجا داخل كانادا آپديت رو فرستادم و سي اس كيو گرفتم. از همين جا هم براي فدرال اقدام كردم و در اوايل جون مديكال دادم. ديروز وضعيت پروندم به Decision Made تغيير كرد. ميخواستم بدونم انتظار چه چيزي رو بياد داشته باشم؟ آيا نامه اي كه مياد پستي مياد با توجه به اينكه من اينجا هستم، يا به ايميل؟
    مرسي
    سلام دوست عزيز دسيژن ميد بعد مديكال بوده اينطور كه من متوجه شدم از صحبتاتون اگر اين طور بوده پايين همون دسيژن ميد يك سري لينك هست كه از هر روشي اقدام كرده باشين مراحل رو نوشته و اگر ايميل براتون نيامده باشه احتمال داره اشتباه شده باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics, Universite Laval

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_rahimi نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز دسيژن ميد بعد مديكال بوده اينطور كه من متوجه شدم از صحبتاتون اگر اين طور بوده پايين همون دسيژن ميد يك سري لينك هست كه از هر روشي اقدام كرده باشين مراحل رو نوشته و اگر ايميل براتون نيامده باشه احتمال داره اشتباه شده باشه
    بله بعد از مديكال بوده تغيير آنلاين استاتوس، اما هنوز بعد از يك هفته هيچ ايميلي نيومده! معمولا چند روز بايد طول بكشه بين اين دو؟
    مرسي

Junior Member

سلام دوستان
    برای شروع مرحله اسکیل ورکر کبک مدرک کارشناسی باید ترجمه بشه ؟ من مدرک موقت رو دارم و هنوز اصل حاضر نیست ؟ باید حتما اصل باشه ؟
    ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند.

باسلام. من و همسرم قصد مهاجرت به کانادا داریم. فرم ارزیابی اولیه رو توی خود سایت سیس پر کردم. و هر دو واجد شرایط هستیم.سابق براین با چند تا وکیل صحبت کردیم. با یکیشو نم تا پاس عقد قرارداد رفتیم. اما چهار بار قیمت رو تعبیر داد و اصلا اطلاعات کافی نداشت. حالا تصمیم گرفتیم خودمون برای ثبت نام اقدام کنیم. از طرفی نگران این هستیم که بخاطر یه اشتباه کوچک موقعیت رو از دست بدیم چون شرایط سنی همسرم طوری که فقط چند ماه فرصت داریم.لطفا اگر تجربه ای دارید و کسی هست که خودش شخصا اقدام کرده باشه برای کبک و کارش اوکی شده باشه من رو راهنمایی کنه. ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان من همسرم طراح وب هست
    ما دوست داریم برای تورنتو اقدام کنیم
    از دیگران شنیدم که همسرم باید سه تا از پروژه هایی را که انجام داده ترجمه کنه میخواستم بدونم چجوری باید پروژه های کامپیوتری ترجمه بشه؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم خدمتتون .
    اگه ممکنه بزرگواری کنین و راهنماییم کنین.

تقریباً 3 هفته ایی می شه که برام csq صادر شده

1) مراحل بعد از csq چه چیزهایی هستند؟؟؟
    2) چه کارهایی باید انجام بدم تا تا پرونده ام رفیوز نشه و ویزام صادر بشه؟؟؟
    3) بعد از صدور csq آیا بازهم باید مدارک کاری و شغلی جدید فرستاد براشون؟؟؟(منظورم نامه از کارفرما وبیمه تأمین اجتماعیه؟؟؟؟)
    4) مهمترین قسمت و کاری که باید انجام بدم چیه

ببخشید و واقعاً شرمنده ام طولانی شد

ولی تو رو خدا ، تو رو قرآن جواب سوالاتم رو بدین. خیلی برام مهمه
    از همه تون ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology

سلام دوستان
    من برای اسکیل ورکر کبک اقدام کردم فایل نامبر ۲۰۱۱!!! بعد از دریافت سی اس کیو مدارک لازم برای فدرال را ارسال کردم ولی نزدیک به ۱۵۰ روز است که هنوز فایل نامبر فدرال نیومده ؟! پیگیری خاصی باید انجام بدم یا همچنان منتظر باشم؟!

سلام

میخواستم بدونم کسانی که از ایران با skill worker اقدام میکنن، چه تضمینی داره بعد از ورود به کانادا بتونن شغل مرتبط با رشته خودشون رو پیدا کنن ؟؟
    با توجه به اینکه مدرک دانشگاهی از کانادا و سابقه کاری از کانادا ندارن !!! آیا کارفرمایان کانادایی، ایرانی ها رو قبول میکنن ؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)