صفحه 10 از 104 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی (فدرال و کبک)

دوست عزیز من هم فقط شنیدم باید مبلغ رو ببریم البته من اینم شنیدم بیشترش رو بخوای ببری باید غوارضش رو بدی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    دوست عزیز سوال من دو مورد اجباری بودن به همراه داشتن کل مبلغ sufficient funds (یک نفر 11086 دلار) هنگام ورود به کانادا هست، چون من ترجیح میدم به جای بردن 12 میلیون، بصورت ماهیانه از ایران برام پول بفرستن. حالا جایی در قوانین اداره مهاجرت دقیقا اشاره شده که باید کل پول موقع ورود باهامون باشه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ASRAR نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم فقط شنیدم باید مبلغ رو ببریم البته من اینم شنیدم بیشترش رو بخوای ببری باید غوارضش رو بدی.
    بابا به پیر به پیغمبر پول نقد عوارض گمرکی و مالیات نداره. فقط اگر ده هزار دلار یا بیشتر باشه باید به گمرک اعلام کنید. تا بحال اقلا بیست سی بار این رو روی فروم گفتیم

ApplyAbroad Guru

یعنی اگه همراه نداشته باشبم تحویل مراجع قضایی میشیم؟ یا برمون میگردونن؟ چون من نیازی نمیبینم همون اول 12 میلیون با خودم ببرم، ماهیانه برام از ایران بفرستن واثم بهتره. حالا جایی تو قوانینش دقیق اشاره شده که ⁿ(حتما) باید ببریم؟ ممنون
    شما باید proof of fund داشته باشید نه خود پول رو. اگر نداشته باشید احتمالا اجازه لندینگ نمیدهند و ویزاتون کنسل میشه. لینک زیر رو بیینید:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...lled/funds.asp

Senior Member

ممنون ازجوابتون خوب اینجا گفته You will need to provide proof of your funds to the Canadian visa office in your home country when you submit your application for immigration. که مربوط میشه به اولین گام اقدام برای مهاجرت که تازه میخواییم مدارک اولیه رو بفرستیم. اما در مورد زمان ورود چیزی نگفته. اصلا کلا برای زمان ورود چیکار لازمه بکنیم؟ باید پول رو توی بانک بریزیم و قبل از رفتن گواهی موجودی بانکی بگیریم و یکبار هنگام ورود مدرک بانکی رو به آفیسر نشون بدیم که اینقدر پول رو داریم؟ و اینکه اگه اینطوره بعدش دیگه نیازی نیست که این پول توی حسابمون بمونه و ازین جور برنامه ها؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما باید proof of fund داشته باشید نه خود پول رو. اگر نداشته باشید احتمالا اجازه لندینگ نمیدهند و ویزاتون کنسل میشه. لینک زیر رو بیینید: http://www.cic.gc.ca/english/immigra...lled/funds.asp

ApplyAbroad Guru

ممنون ازجوابتون خوب اینجا گفته You will need to provide proof of your funds to the Canadian visa office in your home country when you submit your application for immigration. که مربوط میشه به اولین گام اقدام برای مهاجرت که تازه میخواییم مدارک اولیه رو بفرستیم. اما در مورد زمان ورود چیزی نگفته. اصلا کلا برای زمان ورود چیکار لازمه بکنیم؟ باید پول رو توی بانک بریزیم و قبل از رفتن گواهی موجودی بانکی بگیریم و یکبار هنگام ورود مدرک بانکی رو به آفیسر نشون بدیم که اینقدر پول رو داریم؟ و اینکه اگه اینطوره بعدش دیگه نیازی نیست که این پول توی حسابمون بمونه و ازین جور برنامه ها؟
    معذرت میخوام لینک رو اشتباه گذاشته بودم. اینجاست:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/arriving.asp

Senior Member

باز هم ممنون
    اونجا هم گفته باید proof of fund ارائه بشه. الان جریان پیچیه تر شد! یعنی دوباره همون گردش پولی 6 ماهه + گواهی موجودی بانکی (مثل همونی که با مدارک اولیه فرستاده بودیم) رو تهیه کنیم و با خودمون ببریم؟
    لطفا هر کی از دوستان تجربش رو دارید بگه که این قضیه دقیقا به چه صورت باید انجام بشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

با سلام به دوستان عزیز

یه سوالی دارم که نمی دونم آیا اینجا باید مطرح کنم یا خیر؟! ممنونم میشم راهنماییم کنین
    زمانی که کسی "پی آر" خودش رو دریافت میکنه، بعدش چقدر باید تو خاک کانادا بمونه تا بعد از اون پاسپورت کانادا رو دریافت کنه؟! راستش، من از یه منبع شنیدم که باید در طول 5 سال، 3 سال لندینگ داشته باشه، ولی از منبع دیگری شنیدم که باید کل طول 5 سال رو بمونه در خاک کانادا!!!

حالا، سوالم اینه که کدومش درسته؟! خیلی ممنون و سپاسگذار میشم، اگه راهنمایی کنین
    موفق و موید باشید

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

نقل قول نوشته اصلی توسط bbllrn نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز

یه سوالی دارم که نمی دونم آیا اینجا باید مطرح کنم یا خیر؟! ممنونم میشم راهنماییم کنین
    زمانی که کسی "پی آر" خودش رو دریافت میکنه، بعدش چقدر باید تو خاک کانادا بمونه تا بعد از اون پاسپورت کانادا رو دریافت کنه؟! راستش، من از یه منبع شنیدم که باید در طول 5 سال، 3 سال لندینگ داشته باشه، ولی از منبع دیگری شنیدم که باید کل طول 5 سال رو بمونه در خاک کانادا!!!

حالا، سوالم اینه که کدومش درسته؟! خیلی ممنون و سپاسگذار میشم، اگه راهنمایی کنین
    موفق و موید باشید
    سلام

به متن زیر که از سایت cic استخراج شده توجه کنید و جهت اطلاعات تکمیلی مطالب مرتبط رو هم از سایت بخونید:

Q1: How long do I have to live in Canada before I am eligible for Canadian citizenship?

A1: You must live in Canada for three (3) years (1,095 days) within the four (4) years (1,460 days) immediately before applying for citizenship.

Q2: How is the residence requirement for citizenship calculated?

A2: Only the four (4) years preceding the date of your application are taken into account. Within that four-year period:
    • Every day you spend in Canada as a permanent resident counts as a full day.
    • Every day you spend in Canada before you become a permanent resident counts as a half-day.
    • Time spent serving a sentence in Canada does not count towards the residence requirement (i.e. you cannot count time spent in a prison, penitentiary, jail, reformatory, on conditional sentence, probation and/or on parole as residence). SeeQuestion 12 for exceptions to this rule.
    • Absences from Canada may have an impact on your residence. Only a citizenship judge can determine if you meet the residence requirements with fewer than 1,095 days ofphysical presence. See Question 8 for information on applying with fewer than 1,095 days of physical presence.
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SoheilM نمایش پست ها
    سلام

به متن زیر که از سایت cic استخراج شده توجه کنید و جهت اطلاعات تکمیلی مطالب مرتبط رو هم از سایت بخونید:

Q1: How long do I have to live in Canada before I am eligible for Canadian citizenship?

A1: You must live in Canada for three (3) years (1,095 days) within the four (4) years (1,460 days) immediately before applying for citizenship.

Q2: How is the residence requirement for citizenship calculated?

A2: Only the four (4) years preceding the date of your application are taken into account. Within that four-year period:
    • Every day you spend in Canada as a permanent resident counts as a full day.
    • Every day you spend in Canada before you become a permanent resident counts as a half-day.
    • Time spent serving a sentence in Canada does not count towards the residence requirement (i.e. you cannot count time spent in a prison, penitentiary, jail, reformatory, on conditional sentence, probation and/or on parole as residence). SeeQuestion 12 for exceptions to this rule.
    • Absences from Canada may have an impact on your residence. Only a citizenship judge can determine if you meet the residence requirements with fewer than 1,095 days ofphysical presence. See Question 8 for information on applying with fewer than 1,095 days of physical presence.
    بسیار ممنون از لطف شما

آیا کسی که پی آر خودشو دریافت میکنه، میتونه همون موقع برای citizenship اقدام نکنه؟! منظورم اینه که فرضاً پی آر خودشو همین الآن دریافت کرده باشه، ولی برای شهروندی 4، 5 سال دیگه اقدام کنه؟ آیا بهش یه همچین اجازه ای رو میدن؟!

خیلی سپاسگذارم

با سلام،

یه سوال کلی‌ دارم. من شنیدم کسی‌ که داخل ایالت Ontario دانشجوی PhD هست پس از یک سال میتونه برای PR اقدام کنه. یه قول هم شنیدم که بلافاصله که PhD رو شروع کرد میتونه اقدام کنه. آیا درسته؟ کدوم قول درسته؟

پیشاپیش ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)