صفحه 103 از 104 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

سلام
    من اولین بار هست میام اینجا.تصمیم به مهاجرت دارم ولی نمیدونم با شرایطم چه روشی هست برای مهاجرت.من متاهلم.مدرک کارشناسی نرم افزار.برنامه نویسیم خوب هست ولی در حال در یک شرکت خصوصی الکترونیک مشغول کار هستم و بیمه هم هستم.همسرم در یک شرکت پوز کار میکنن ایشونم بیمه هستن.ما دو تا بچه 4 ساله داریم

Junior Member

سلام
    قصد دارم برای پست داک اقدام کنم،
    سوال اینه که گرفتم اقامت بعد از پست داک داخل کانادا راحت تر است یا آمریکا ؟ (مرتبط با رشته من داخل آمریکا موقعیت شغلی بیشتری نسبت به کانادا وجو دارد ولی من احساس می کنم کانادا کشور بهتری است برای مهاجرت)

ممنون میشم در زمینه مهاجرت اگر لینک یا صفحه اینترنتی خاصی است بفرمایید تا مطالعه کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehn نمایش پست ها
    سلام
    قصد دارم برای پست داک اقدام کنم،
    سوال اینه که گرفتم اقامت بعد از پست داک داخل کانادا راحت تر است یا آمریکا ؟ (مرتبط با رشته من داخل آمریکا موقعیت شغلی بیشتری نسبت به کانادا وجو دارد ولی من احساس می کنم کانادا کشور بهتری است برای مهاجرت)

ممنون میشم در زمینه مهاجرت اگر لینک یا صفحه اینترنتی خاصی است بفرمایید تا مطالعه کنم.
    من خودمم این برام سواله که کدوم از نظر پروسه اقامت بهتره و راستش کانادا رو انتخاب کردم چون تا حد زیادی (با توجه به ملیتمون) وضعیت stableتر و مشخص تری داره برامون. من هنوز خودم اقدام نکردم برای پی آر ولی تاجایی که متوجه شدم (حداقل برای بریتیش کلمبیا) بعد از یک الی دو سال پستداک با توجه به بقیه امتیازاتون (زبان و سن و همسر و..) میشه امتیاز خوبی داشت و پی آر گرفت... (دوستان اگه اشتباه میگم تصحیح کنید منو)

ولی تو امریکا احتمالش زیاده که برای پستداک بهتون ویزای تایپ J داده بشه که باعث میشه dual intent نتونید باشید و نشه برای گرین کارد اقدام کنین... یه چیز بدتر اینکه اگه j-1 ای بهتون بدن که مشمول two-year home-country بشه باید بعد از اتمام دوره ی پستداک تون خاک امریکا رو به مدت حداقل ۲ سال ترک کنید و حق ورود مجدد تو این دوره ندارید. ولی اگه بتونید ویزاتون رو به تایپ o-1 یا h-1b تغییر بدید یا از اول تایپ J نباشید مشکل تقریبا حل میشه
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

Junior Member

خیلی ممنون

این بحث ویزا کاملا دست آفیسر است یا ما هم حق انتخاب داریم ؟ (مثلا استاد یا دانشگاه روی ویزا تاثیر دارد یا نه)

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    من خودمم این برام سواله که کدوم از نظر پروسه اقامت بهتره و راستش کانادا رو انتخاب کردم چون تا حد زیادی (با توجه به ملیتمون) وضعیت stableتر و مشخص تری داره برامون. من هنوز خودم اقدام نکردم برای پی آر ولی تاجایی که متوجه شدم (حداقل برای بریتیش کلمبیا) بعد از یک الی دو سال پستداک با توجه به بقیه امتیازاتون (زبان و سن و همسر و..) میشه امتیاز خوبی داشت و پی آر گرفت... (دوستان اگه اشتباه میگم تصحیح کنید منو)

ولی تو امریکا احتمالش زیاده که برای پستداک بهتون ویزای تایپ J داده بشه که باعث میشه dual intent نتونید باشید و نشه برای گرین کارد اقدام کنین... یه چیز بدتر اینکه اگه j-1 ای بهتون بدن که مشمول two-year home-country بشه باید بعد از اتمام دوره ی پستداک تون خاک امریکا رو به مدت حداقل ۲ سال ترک کنید و حق ورود مجدد تو این دوره ندارید. ولی اگه بتونید ویزاتون رو به تایپ o-1 یا h-1b تغییر بدید یا از اول تایپ J نباشید مشکل تقریبا حل میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehn نمایش پست ها
    خیلی ممنون

این بحث ویزا کاملا دست آفیسر است یا ما هم حق انتخاب داریم ؟ (مثلا استاد یا دانشگاه روی ویزا تاثیر دارد یا نه)

کاملا درسته و ویزا دست افیسر است، اما چیزی که قابل انکار نیست اینه که فیلد های بی شماری هست که در پشت اونها امار و منطقی وجود داره و مجموع اون ایتم ها است که به پروفایل شما وزن میده و باعث رد شدن یا قبول شدن پرونده شما میشه.

ما در حال کار بر روی یک سرویس هستیم که شرایط شما رو از جمله دانشگاهی که قراره اقدام کنید با داده های موجود میسنجه و شانس شما رو تخمین میزنه ، اگر اسم دانشگاه مربوطه و مقطع تحصیلی رو به من بدی، میتونم به صورت دستی ( فقط همین یک ایتم رو )، برای شما ران کنم
    The content provided by me on this website intends to provide general information on Canadian residency and citizenship matters. It is not intended to be legal advice, may not be up to date, and you should consult with a regulated consultant or a lawyer before acting or failing to act, on any information contained in articles written by me

Junior Member

سلام
    ممنون از لطف و توضیح شما
    بنده در حال تهیه لیستی از اساتید مرتبط هستم و هنوز اقدام نکردم.

آیا داخل فرم تاپیکی برای مقایسه آمریکا و کانادا از نظر مهاجرتی وجود دارد ؟

باسپاس

سلام دوستان میشه بهم بگید هزینه وکیل مهاجرت به کانادا بطور کلی چقدر میشه؟ من میخوام مهاجرت تحصیلی کنم میدونم هزینش بستگی داره اما فقط یه قیمت کلی بهم بگید که بدونم در چه محدوده ایه،با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه بهم بگید هزینه وکیل مهاجرت به کانادا بطور کلی چقدر میشه؟ من میخوام مهاجرت تحصیلی کنم میدونم هزینش بستگی داره اما فقط یه قیمت کلی بهم بگید که بدونم در چه محدوده ایه،با تشکر
    ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار
    The content provided by me on this website intends to provide general information on Canadian residency and citizenship matters. It is not intended to be legal advice, may not be up to date, and you should consult with a regulated consultant or a lawyer before acting or failing to act, on any information contained in articles written by me

Junior Member hamid8717 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    سلام، توصیه میکنم خودتون اقدام کنید و پروندتون رو دست وکیل ندید. موفق باشید
    ارسال مدارک: 2011/09/18 دریافت فایل نامبر: 2011/11/15 دریافت نامه آپدیت: 2015/02/28 ارسال مدارک آپدیت 2015/05/14 دریافت CSQ : شهریور 97 رسید مدارک فدرال: سوم آبان 97 انجام بایو : 97/12/28 انجام و نهایی شدن مدیکال 99/05/05 درخواست آپدیت و ارسال آن 99/06/20 منتظر دسیژن.....

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid8717 نمایش پست ها
    سلام، توصیه میکنم خودتون اقدام کنید و پروندتون رو دست وکیل ندید. موفق باشید
    سلام ممنون از راهنماییتون، من توی سایتها سرچ کردم دیدم نوشتن فرم هاو کارای قانونی داره که شما از پسش برنمیاین باید وکیل بگیرید وگرنه احتمال ریجکتیتون بالاسبخاطر همین به فکر گرفتن وکیل افتادم...
    در مورد موسسات اخذ پذیرش تحصیلی چه نظری دارین؟اونام میگن به ما بسپارید وگرنه احتمال رد شدنتون زیاده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)