صفحه 12 از 101 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    یعنی اگه همراه نداشته باشبم تحویل مراجع قضایی میشیم؟ یا برمون میگردونن؟ چون من نیازی نمیبینم همون اول 12 میلیون با خودم ببرم، ماهیانه برام از ایران بفرستن واثم بهتره. حالا جایی تو قوانینش دقیق اشاره شده که ⁿ(حتما) باید ببریم؟ ممنون
    شما باید proof of fund داشته باشید نه خود پول رو. اگر نداشته باشید احتمالا اجازه لندینگ نمیدهند و ویزاتون کنسل میشه. لینک زیر رو بیینید:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...lled/funds.asp

Senior Member

ممنون ازجوابتون خوب اینجا گفته You will need to provide proof of your funds to the Canadian visa office in your home country when you submit your application for immigration. که مربوط میشه به اولین گام اقدام برای مهاجرت که تازه میخواییم مدارک اولیه رو بفرستیم. اما در مورد زمان ورود چیزی نگفته. اصلا کلا برای زمان ورود چیکار لازمه بکنیم؟ باید پول رو توی بانک بریزیم و قبل از رفتن گواهی موجودی بانکی بگیریم و یکبار هنگام ورود مدرک بانکی رو به آفیسر نشون بدیم که اینقدر پول رو داریم؟ و اینکه اگه اینطوره بعدش دیگه نیازی نیست که این پول توی حسابمون بمونه و ازین جور برنامه ها؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما باید proof of fund داشته باشید نه خود پول رو. اگر نداشته باشید احتمالا اجازه لندینگ نمیدهند و ویزاتون کنسل میشه. لینک زیر رو بیینید: http://www.cic.gc.ca/english/immigra...lled/funds.asp

Senior Member

باز هم ممنون
    اونجا هم گفته باید proof of fund ارائه بشه. الان جریان پیچیه تر شد! یعنی دوباره همون گردش پولی 6 ماهه + گواهی موجودی بانکی (مثل همونی که با مدارک اولیه فرستاده بودیم) رو تهیه کنیم و با خودمون ببریم؟
    لطفا هر کی از دوستان تجربش رو دارید بگه که این قضیه دقیقا به چه صورت باید انجام بشه.

با سلام،

یه سوال کلی‌ دارم. من شنیدم کسی‌ که داخل ایالت Ontario دانشجوی PhD هست پس از یک سال میتونه برای PR اقدام کنه. یه قول هم شنیدم که بلافاصله که PhD رو شروع کرد میتونه اقدام کنه. آیا درسته؟ کدوم قول درسته؟

پیشاپیش ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bana نمایش پست ها
    با سلام،

یه سوال کلی‌ دارم. من شنیدم کسی‌ که داخل ایالت Ontario دانشجوی PhD هست پس از یک سال میتونه برای PR اقدام کنه. یه قول هم شنیدم که بلافاصله که PhD رو شروع کرد میتونه اقدام کنه. آیا درسته؟ کدوم قول درسته؟

پیشاپیش ممنون
    اگر منظورتون تحت provincial nominee Class است، هیجکدام درست نیست. در کبک میتوانید پس از یکسال تحصیل اقدام کنید ولی در انتاریو باید درستان تمام شده باشد. سقف ظرفیت هم 1000 نفر در سال است.

http://www.ontarioimmigration.ca/en/...DENTS_PHD.html

اگر منظورتون تحت provincial nominee Class است، هیجکدام درست نیست. در کبک میتوانید پس از یکسال تحصیل اقدام کنید ولی در انتاریو باید درستان تمام شده باشد. سقف ظرفیت هم 1000 نفر در سال است.

http://www.ontarioimmigration.ca/en/...DENTS_PHD.html
    ممنون از جوابتون. این لینکی‌ رو که گذاشتین رو دیدم. این مربوط به فارغ‌التحصیل‌ها هست که درست هم هست ولی‌ چیزی رو که من میگم از یه وکیل همینجا (تورنتو) شنیدم و از بچه‌ها هم قبلا شنیده بودم. نمیدونم راهش چی‌ هست ولی‌ فکر می‌کنم یه راهی‌ داره. حتی با وکیلی که صحبت می‌کردم گفت که مثلا جدیدا فلان رشته دانشگاه شریف رو تحریم کردن و به اونها نمیدهند... یه لیست رشته‌های تحریمی هم داره ظاهراً که مربوط به ایران هست... باز ممنون میشم اگر شما هم بتونید از طریق منابع دیگتون چک کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bana نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. این لینکی‌ رو که گذاشتین رو دیدم. این مربوط به فارغ‌التحصیل‌ها هست که درست هم هست ولی‌ چیزی رو که من میگم از یه وکیل همینجا (تورنتو) شنیدم و از بچه‌ها هم قبلا شنیده بودم. نمیدونم راهش چی‌ هست ولی‌ فکر می‌کنم یه راهی‌ داره. حتی با وکیلی که صحبت می‌کردم گفت که مثلا جدیدا فلان رشته دانشگاه شریف رو تحریم کردن و به اونها نمیدهند... یه لیست رشته‌های تحریمی هم داره ظاهراً که مربوط به ایران هست... باز ممنون میشم اگر شما هم بتونید از طریق منابع دیگتون چک کنید.
    دوست عزیز این وکلا حرفهای الکی زیاد میزنند. شما سایت خود وزارت مهاجرت کانادا و وزارت ایالتی مهاجرت انتاریو رو چک بفرمائید میبینید چیز دیگری نیست. رشته تحریمی هم وجود نداره.

دوست عزیز این وکلا حرفهای الکی زیاد میزنند. شما سایت خود وزارت مهاجرت کانادا و وزارت ایالتی مهاجرت انتاریو رو چک بفرمائید میبینید چیز دیگری نیست. رشته تحریمی هم وجود نداره.
    باز هم ممنون، من حتما از بچه ها، یه تحقیقی می‌کنم و نتیجه رو اینجا علم می‌کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران

سلام
    دوستان من از طریق کبک برای مهاجرت اقدام کردم. در واقع هدفم ادامه تحصیل اونجا بود. ولی الان که رسیدگی به پرونده ها طولانی شده موندم چی کار کنم. آیا Apply کردن ممکنه برای پروندم مشکل ایجاد کنه؟ مثلا اگه بتونم فاند بگیرم میتونم ازش استفاده کنم. لطفا منو راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

نقل قول نوشته اصلی توسط semm6213 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من از طریق کبک برای مهاجرت اقدام کردم. در واقع هدفم ادامه تحصیل اونجا بود. ولی الان که رسیدگی به پرونده ها طولانی شده موندم چی کار کنم. آیا Apply کردن ممکنه برای پروندم مشکل ایجاد کنه؟ مثلا اگه بتونم فاند بگیرم میتونم ازش استفاده کنم. لطفا منو راهنمایی کنید.
    اگه مصاحبه كبك رفتيتد و CSQ گرفتيد ديگه كبك با شما كاري نداره و ميتونيد براي فاند اقدام كنيد. مشكلي نيست. ولي اگه CSQ هنوز نگرفتيد آفيسر نبايد بفهمه وگر نه ردتون ميكنه.
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)