صفحه 13 از 101 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط imdastyar نمایش پست ها
    اگه مصاحبه كبك رفتيتد و CSQ گرفتيد ديگه كبك با شما كاري نداره و ميتونيد براي فاند اقدام كنيد. مشكلي نيست. ولي اگه CSQ هنوز نگرفتيد آفيسر نبايد بفهمه وگر نه ردتون ميكنه.
    یعنی پرونده مهاجرت رو رد میکنه یا تقاضای ویزای دانشجویی رو؟ ممکنه سندش رو بفرمائید؟ من تا بحال نشنیدم اقدام برای ویزای دانشجویی برای پرونده مهاجرت ایجاد اشکال کنه (برعکسش چرا).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران

سلام دوستان من برای مهاجرت کانادا از طریق استان کبک اقدام کردم. اگه تو این مدت از یکی از دانشگاه های کانادا فاند بگیرم میتونم ازش استفاده کنم؟ یا ممکنه برای پرونده مهاجرتم مشکل ایجاد کنه؟

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط semm6213 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای مهاجرت کانادا از طریق استان کبک اقدام کردم. اگه تو این مدت از یکی از دانشگاه های کانادا فاند بگیرم میتونم ازش استفاده کنم؟ یا ممکنه برای پرونده مهاجرتم مشکل ایجاد کنه؟
    مشکلی نداره
    می تونین هر دو پروسه رو هم زمان پی گیری کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Eng & Business Managment

مهدی جان سلام
    اما من شنیدم که اگر پرونده مهاجرت باز کرده باشین، ویزای تجصیلی بهمتون نمیدن
    توجیه منطقی هم دارن، میگن از شرایط دادن ویزای تحصیلی اینه که افیسر متقاعد بشه که شما بعد از تحصیل برمی گردین و این مغایر درخواست مهاجرت شماست.
    شما نمونه برای این موضوع داشتین یا مرجع خاصی برای این نظرتون دارین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi79 نمایش پست ها
    مشکلی نداره
    می تونین هر دو پروسه رو هم زمان پی گیری کنین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman mafi نمایش پست ها
    مهدی جان سلام
    اما من شنیدم که اگر پرونده مهاجرت باز کرده باشین، ویزای تجصیلی بهمتون نمیدن
    توجیه منطقی هم دارن، میگن از شرایط دادن ویزای تحصیلی اینه که افیسر متقاعد بشه که شما بعد از تحصیل برمی گردین و این مغایر درخواست مهاجرت شماست.
    شما نمونه برای این موضوع داشتین یا مرجع خاصی برای این نظرتون دارین؟
    تاپیک ویزای دانشجویی کانادا رو نگاه کنید امسال بودند افرادی که با پرونده مهاجرتی ویزای دانشجویی کانادا گرفتند.

سلام به همه یک سوال
    راستش من کلا 65 امتیاز میگیرم ولی یک وکیل بهم میگه با اینکه 2 امتیاز کم دارم شانس 70 درصدی واسه تایید شدن دارم تو سایت رو که نگاه کردم در عین حالی که توصیه نکرده ولی گفته بازم میتونید اگر مدارک ودلایل کافی دارید اقدام کنید .
    If your score is lower than the pass mark, you are not likely to qualify to immigrate to Canada as a skilled worker. We recommend that you do not apply at this time.
    However, you can still apply if you believe other factors would show that you are able to establish yourself in Canada and support your dependants. Send a detailed letter with your application explaining why you think you are able to become economically established in Canada. Include any documents that support your claim
    حالا با این اوضاع موندم چیکار کنم این ریسک 5 میلیون هزینه داره..
    آیا کسی مورد مشابه اینو شنیده یادیده؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

با سلام به دوستان عزیز

یه سوالی دارم که نمی دونم آیا اینجا باید مطرح کنم یا خیر؟! ممنونم میشم راهنماییم کنین
    زمانی که کسی "پی آر" خودش رو دریافت میکنه، بعدش چقدر باید تو خاک کانادا بمونه تا بعد از اون پاسپورت کانادا رو دریافت کنه؟! راستش، من از یه منبع شنیدم که باید در طول 5 سال، 3 سال لندینگ داشته باشه، ولی از منبع دیگری شنیدم که باید کل طول 5 سال رو بمونه در خاک کانادا!!!

حالا، سوالم اینه که کدومش درسته؟! خیلی ممنون و سپاسگذار میشم، اگه راهنمایی کنین
    موفق و موید باشید

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

نقل قول نوشته اصلی توسط bbllrn نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز

یه سوالی دارم که نمی دونم آیا اینجا باید مطرح کنم یا خیر؟! ممنونم میشم راهنماییم کنین
    زمانی که کسی "پی آر" خودش رو دریافت میکنه، بعدش چقدر باید تو خاک کانادا بمونه تا بعد از اون پاسپورت کانادا رو دریافت کنه؟! راستش، من از یه منبع شنیدم که باید در طول 5 سال، 3 سال لندینگ داشته باشه، ولی از منبع دیگری شنیدم که باید کل طول 5 سال رو بمونه در خاک کانادا!!!

حالا، سوالم اینه که کدومش درسته؟! خیلی ممنون و سپاسگذار میشم، اگه راهنمایی کنین
    موفق و موید باشید
    سلام

به متن زیر که از سایت cic استخراج شده توجه کنید و جهت اطلاعات تکمیلی مطالب مرتبط رو هم از سایت بخونید:

Q1: How long do I have to live in Canada before I am eligible for Canadian citizenship?

A1: You must live in Canada for three (3) years (1,095 days) within the four (4) years (1,460 days) immediately before applying for citizenship.

Q2: How is the residence requirement for citizenship calculated?

A2: Only the four (4) years preceding the date of your application are taken into account. Within that four-year period:
    • Every day you spend in Canada as a permanent resident counts as a full day.
    • Every day you spend in Canada before you become a permanent resident counts as a half-day.
    • Time spent serving a sentence in Canada does not count towards the residence requirement (i.e. you cannot count time spent in a prison, penitentiary, jail, reformatory, on conditional sentence, probation and/or on parole as residence). SeeQuestion 12 for exceptions to this rule.
    • Absences from Canada may have an impact on your residence. Only a citizenship judge can determine if you meet the residence requirements with fewer than 1,095 days ofphysical presence. See Question 8 for information on applying with fewer than 1,095 days of physical presence.
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SoheilM نمایش پست ها
    سلام

به متن زیر که از سایت cic استخراج شده توجه کنید و جهت اطلاعات تکمیلی مطالب مرتبط رو هم از سایت بخونید:

Q1: How long do I have to live in Canada before I am eligible for Canadian citizenship?

A1: You must live in Canada for three (3) years (1,095 days) within the four (4) years (1,460 days) immediately before applying for citizenship.

Q2: How is the residence requirement for citizenship calculated?

A2: Only the four (4) years preceding the date of your application are taken into account. Within that four-year period:
    • Every day you spend in Canada as a permanent resident counts as a full day.
    • Every day you spend in Canada before you become a permanent resident counts as a half-day.
    • Time spent serving a sentence in Canada does not count towards the residence requirement (i.e. you cannot count time spent in a prison, penitentiary, jail, reformatory, on conditional sentence, probation and/or on parole as residence). SeeQuestion 12 for exceptions to this rule.
    • Absences from Canada may have an impact on your residence. Only a citizenship judge can determine if you meet the residence requirements with fewer than 1,095 days ofphysical presence. See Question 8 for information on applying with fewer than 1,095 days of physical presence.
    بسیار ممنون از لطف شما

آیا کسی که پی آر خودشو دریافت میکنه، میتونه همون موقع برای citizenship اقدام نکنه؟! منظورم اینه که فرضاً پی آر خودشو همین الآن دریافت کرده باشه، ولی برای شهروندی 4، 5 سال دیگه اقدام کنه؟ آیا بهش یه همچین اجازه ای رو میدن؟!

خیلی سپاسگذارم

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

نقل قول نوشته اصلی توسط bbllrn نمایش پست ها
    بسیار ممنون از لطف شما

آیا کسی که پی آر خودشو دریافت میکنه، میتونه همون موقع برای citizenship اقدام نکنه؟! منظورم اینه که فرضاً پی آر خودشو همین الآن دریافت کرده باشه، ولی برای شهروندی 4، 5 سال دیگه اقدام کنه؟ آیا بهش یه همچین اجازه ای رو میدن؟!

خیلی سپاسگذارم
    ببینید. شما بایستی چندین سال از گرفتن pr تون بگذره. طبق متنی که براتون فرستادم. اگر دقت بکنید موید این موضوعه...... حالا تصمیم گرفتین که پاسپورت کانادایی بگیرین. اونوقت بایستی ببینید توی این مدتی که pr بودین چقدر وقت تو کانادا بودین بعد اگر واجد شرایط مذکور سیتیزنی هستید اقدام کنید یه سری فرمه پر میکنید میفتیید Passport Canada. بعد میتونید n تا کشور برید.

(-:
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)