صفحه 16 از 104 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط alishirazi نمایش پست ها
    اگه امکان داره لیست رشته های مورد نیاز یا به اصطلاح دیمند چیا هست از نظر کاردانی یا کارشناسی چند امتیاز داره را ذکر کنید؟
    سلام
    تو فایلی که پیوست کردم هست رشته به همراه امتیاز از نظر کاردانی و کارشناسی و رشته و ...
    رشته های 12 و 16 امتیازی رو دیمند میگن.
    موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است

دوستان؛ اگر ما بخوايم براي كبك هم اپلاي كنيم، آيا لازمه كه از درخواست فدرال انصراف بديم يا ميشه به موازات هر دو پرونده رو پيش برد.
    (شايد سوالم تكراري باشه. ولي قبول كنيد كه خوندن 608 صفحه خيلي وقت ميخواد كه من ندارم. ممنون ميشم راهنماييم كنيد.)

Applied on: February 28, 2006
    transferred to Warsaw: April 28, 2010
    Update request: August 12, 2010
    Update received by Warsaw office: November 06, 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط glaieul نمایش پست ها
    دوستان؛ اگر ما بخوايم براي كبك هم اپلاي كنيم، آيا لازمه كه از درخواست فدرال انصراف بديم يا ميشه به موازات هر دو پرونده رو پيش برد.
    (شايد سوالم تكراري باشه. ولي قبول كنيد كه خوندن 608 صفحه خيلي وقت ميخواد كه من ندارم. ممنون ميشم راهنماييم كنيد.)

چند نفر از دوستان در این فروم دو تا فایل داشتن، مثل اینکه تا حالا براشون مشکلی‌ پیش نیومده. پست شمارهٔ ۳۷۱ "متقاضیان مهاجرت به روش سیمپلیفاید" هم یه نگاهی‌ بکنین بد نیست، eCAS فرد متقاضی هر دو تا فایلشو نشون داده.
    فایل نامبر فدرال :مارچ2006 _دریافت مدیکال:15نوامبر2012
    تحویل مدارک به ورشو :7دسامبر2012_ پاسپورت ریکوست :28 می2013
    فایل استانی: نامینیشن: نوامبر2012، فرستادن مدارک به سیدنی:مارچ 2013، مدیکال: می2013

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط glaieul نمایش پست ها

دوست عزیز شما می تونید هر دو تا رو حفظ کنید اما بعضی از دوستانیکه برای کبک اقدام می کنن پروندۀ فدرالو می بندن تا آفیسرو متقاعد کنن تا قصد مهاجرت به کبکو دارن ولی اجباری نیست منتهی اگه csqبگیرین اونوقت دیگه باید فدرالو ببندین و برای کبک فایل فدرال باز کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic Engineer- IUT

سلام دوستان
    من براي استان كبك اقدام كردم 1.5سال پيش .حالا منتظر مديكال هستم . سوال من اينه كه با داشتن CSQاستان كبك مي تونم براي گرفتن پذيرش دانشگاه ها ي كانادا اقدام كنم؟

( براي پيدا كردن جواب سوالم همه قسمتهاي سايت رو گشتم واقعا نمي دونم كجا بايد سوالم رو مطرح كنم؟؟؟؟؟)

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sousou نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من براي استان كبك اقدام كردم 1.5سال پيش .حالا منتظر مديكال هستم . سوال من اينه كه با داشتن CSQاستان كبك مي تونم براي گرفتن پذيرش دانشگاه ها ي كانادا اقدام كنم؟

( براي پيدا كردن جواب سوالم همه قسمتهاي سايت رو گشتم واقعا نمي دونم كجا بايد سوالم رو مطرح كنم؟؟؟؟؟)
    مانعي نداره اما پوني واستون محسوب نميشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

سلام
    (برای کبک)من توی فرمها فرانسه را زدم 7 اکوت و 6 پخله حالا امتحان دادم و هر دو را B1 شدم (6 و 6) با توجه به اینکه با همین نمره حد نصاب را رد می شود آیا مدرک را بفرستم یا امکان دارد گیر بدهند؟

اگه با امتیازی که در فرم ها زدید امتیاز میاریدو این امتحان نقش اثبات امتیاز را دارد نگه دارید تا روز مصاحبه اگه اوضا ناجور بود نشون بدید در صورتیکه براتون در خواست مدرک بیاد باید در حد همونی که زدید بیارید.ولی در کل امتیاز خوبیه و نگران نباشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshinh نمایش پست ها
    سلام
    (برای کبک)من توی فرمها فرانسه را زدم 7 اکوت و 6 پخله حالا امتحان دادم و هر دو را B1 شدم (6 و 6) با توجه به اینکه با همین نمره حد نصاب را رد می شود آیا مدرک را بفرستم یا امکان دارد گیر بدهند؟

سلام دوستان:
    بعد از لندینگ و دریافت پی آر در کانادا و با توجه به مسائل اخیر در سوریه و تاخیر در همه مراحل پرونده ها چه مدت زمانیرو پیش بینی میشه کردبرای اسپانسر شدن همسر ؟
    یعنی بعد از پی آر برگردیم ایران ازدواج بعدش تشکیل پرونده برای اسپانسریه همسر، می خواستمبدونم چند ماه از ابتدا تا انتهاش طول میکشه؟
    دوستان اگه کسی اطلاع داره یا تجربشوداره لطفا راهنماییم کنید، واقعا برای مهم و حیاتی است.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrangreen نمایش پست ها
    سلام دوستان:
    بعد از لندینگ و دریافت پی آر در کانادا و با توجه به مسائل اخیر در سوریه و تاخیر در همه مراحل پرونده ها چه مدت زمانیرو پیش بینی میشه کردبرای اسپانسر شدن همسر ؟
    یعنی بعد از پی آر برگردیم ایران ازدواج بعدش تشکیل پرونده برای اسپانسریه همسر، می خواستمبدونم چند ماه از ابتدا تا انتهاش طول میکشه؟
    دوستان اگه کسی اطلاع داره یا تجربشوداره لطفا راهنماییم کنید، واقعا برای مهم و حیاتی است.
    با تشکر
    http://www.canadavisa.com/canada-imm...1197.8700.html
    این سایت میتونه کمکتون کنه
    ارسال مدیکال : 13 SEP 2011 دریافت نامه مدیکال با پست معمولی: 10 -2011 -sep درخواست کپی پاسپورت -:7 Nov- 2011 پاس رکویست : 26 Noc دریافت ویزا : 21- DEC -2011
    کد:2121 ارسال مدارک:12 Nov -2010 نقد:16 -Nov-2010 فایل نامبر :22 -2011-FEB ارسال به ورشو:30 -2011-march این پراسس :18 -may-2011

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)