صفحه 20 از 104 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

در فرم های فدرال منظور از گپ چیه ؟
    من بعد از پایان فوق لیسانس سه ماه بیکار بودم و بعد از اون رفتم سر کار - برای این سه ماه باید توضیح بدم
    خواهشا کمک کنید
    من خیلی استرس دارم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط rimamb نمایش پست ها
    من بعد از پایان فوق لیسانس سه ماه بیکار بودم و بعد از اون رفتم سر کار - برای این سه ماه باید توضیح بدم
    خواهشا کمک کنید
    من خیلی استرس دارم
    بله . حتماٌ توضيح بدهيد مثلاٌ بنويسيد از تاريخ ... تا تاريخ ... مشغول يادگيري زبان انگليسي يا فرانسه بوديد. (براي تاريخ ذكر ماه و سال كافي است )

ApplyAbroad Veteran

یعنی اصلا نیازی نیست که گواهی اشتغال به کارو بیمه بفرستیم؟
    ترجمه مدارک تحصیلی و عقد نامه و شناسنامه ها مال 6 مال پیش است آیا لازم ترجمه مجدد بشن؟
    اگر چه سئوالات شما به اين تاپيك مربوط نمي شود ولي پاسخ مي دهم.
    مطابق چك ليست هر چه خواستند بفرستيد . نيازي به تاييد مجدد مدارك ترجمه شده شش ماه قبل يا ترجمه مجدد نداريد.

Member
    رشته و دانشگاه
    آزاد تهران-جنوب

خواهشا کمک کنید
    من خیلی استرس دارم
    من موقع پرکردن فرمها برای این گپها نوشتم: unemployed
    در راهنمای آن موقع این عبارت رو نوشته بودند:
    Under “Activity”, write your occupation or job title if you were working. If you were not working, provide information on what you were doing (for example: unemployed, studying, travelling, in detention, etc.).
    NOC:7241>>documents sent:01/01/2011>>recieved by CIO:06/01/2011>>\Landing in Edmonton, Alberta: 8/Feb/2012

Junior Member hasti_dove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Translation Studies

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی (فدرال و کبک)

سلام به دوستان عزيز:فايل نامبرم اكتبر صادر شده ميگن احتمال دعوت به مصاحبه تابستون 2012 هست اما اگه مدرك آيلتس بفرستم شايد حتي نامه مدرك فرانسه نياد برام! همچين چيزي ممكنه؟ بنظر شما امتياز انگليسي چقدره؟
    زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
    هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
    صحنه پیوسته به جاست

Junior Member

سلام من براي مهاجرت از طرريق نيروي ماهر به كبك يه عالمه سوال دارم كه ممنون ميشم جواب بدين (از مطالب نوشته شده در سايت خيلي استفاده كردم)
    1- من وكيل گرفته بودم و مداركمو چك اوليه كرد براي ارسال ولي با تغيير قوانين نفرستادم. با توجه به هزينه هاي بالاي وكيل و اينكه كاره خاصي برام نكرد، صلاح ميدونين خودم اقدام كنم؟ (يك قسط پرداخت كردم و چيزي از مداركم دست وكيل نيست)
    2- نحوه كسب امتياز من به اين شرحه: محاسبم درسته؟
    سن 32- 16 امتياز
    مدرك فوق ليسانس - 12 امتياز
    رشته مديريت اجرايي- 6 امتياز
    سابقه كار بيش از 8 سال- 8 امتياز
    تمكن 1 امتياز
    جمع: 43 بدون احتساب زبان و تطابق
    3- با توجه به امتياز فوق من براي زبان انگليسي و فرانسه چه امتيازي رو بايد در فرم درج كنم كه به قول دوستان جذاب و منطقي باشه؟ (من فرانسه 2 ترم خوندم و انگليسيم هم دارم ميخونم و الان در حد 5.5 ielts هستم)
    4- با توجه به اينكه هنوز مدرك زباني كه ميخان رو ندارم ارسال مداركي مثل ثبت نام در آزمون ielts o tefaq يا نمرات كسب شده در اموزشگاه هاي زبان كمكي ميكنه؟
    5- ماني اوردر رو گفتم دوستم در كانادا بگيره و من مدارك رو براش ارسال كنم و از اونجا پست كنم. درسته؟
    6- آدرس ارسال مدارك همون ادرس ثبت شده در ويكي براي مونترال است؟

من واقعا از شما متشكرم كه انقدر دلسوزانه راهنمايي ميكنين.

Junior Member

سلام به همگی

شاید سوال خیلی پیش پا افتاده ای باشه ولی میخوام بدونم بدون داشتن هیچ اطلاعاتی از مهاجرت ، از کجا باید شروع کنم...؟؟ اومدم از اولین پست شروع به خوندن کنم دیدم مربوط به سال 2007 است!!! کسی هست حوصله راهنمایی به من را داشته باشه!
    پیشاپیش ممنون

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m79 نمایش پست ها
    سلام به همگی

شاید سوال خیلی پیش پا افتاده ای باشه ولی میخوام بدونم بدون داشتن هیچ اطلاعاتی از مهاجرت ، از کجا باید شروع کنم...؟؟ اومدم از اولین پست شروع به خوندن کنم دیدم مربوط به سال 2007 است!!! کسی هست حوصله راهنمایی به من را داشته باشه!
    پیشاپیش ممنون
    این چیزی نیست که یکی بتونه بیاد توی چند جمله شما رو راهنمایی کنه. ممکنه هر کیسی با کیس دیگه متفاوت باشه... شما راهی نداری جز اینکه بشینی و کامل فروم رو مطالعه کنی (اون قسمتهایی که به مورد شما مربوط میشه) و اگر اون وسط به مشکلی برخورد کردی بپرسی تا دوستان راهنمایی کنند. یا اینکه اگه حوصله نداری چاره ای نیست جز اینکه وکیل بگیری.
    اولین کاری که باید بکنی اینه که ببینی میخوای از کدوم طریق اقدام کنی. بعد به قسمت فرمهای مربوط به همون روش مراجعه کنی! بعد یواش یواش بیای جلو....
    به این چند سوال هم جواب بده :
    زبانت در چه حده؟
    رشته ت چیه؟
    متاهلی یا مجرد؟ بچه داری؟
    -----
    راستی بهتره به یک وکیل مراجعه کنی و به صورت رایگان مشاوره بکنی ببینی اصلا میتونی اقدام کنی یا نه... بعد که متوجه شدی میتونی اگه نخواستی وکیل بگیری بیا توی سایت! برای تصمیم گیری هم به تاپیک وکیل بگیریم یا نه هم مراجعه کن.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...9%D8%A8%DA%A9)
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

سلام ممنون که جواب دادی دوست عزیز

راحت ترین راه برای کسانی که مثل من پرونده پر و قوی ندارن به نظر شما کدوم طریقه؟

زبان در حد بالاتر از متوسط
    لیسانس مکانیک - طراحی جامدات
    متاهل - بچه ندارم

در تهران وکیلی که بشه رایگان باهاش مشورت کرد و اطلاعاتش به روز باشه میشناسید؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط parinaz57 نمایش پست ها
    سلام من براي مهاجرت از طرريق نيروي ماهر به كبك يه عالمه سوال دارم كه ممنون ميشم جواب بدين (از مطالب نوشته شده در سايت خيلي استفاده كردم)
    1- من وكيل گرفته بودم و مداركمو چك اوليه كرد براي ارسال ولي با تغيير قوانين نفرستادم. با توجه به هزينه هاي بالاي وكيل و اينكه كاره خاصي برام نكرد، صلاح ميدونين خودم اقدام كنم؟ (يك قسط پرداخت كردم و چيزي از مداركم دست وكيل نيست)
    2- نحوه كسب امتياز من به اين شرحه: محاسبم درسته؟
    سن 32- 16 امتياز
    مدرك فوق ليسانس - 12 امتياز
    رشته مديريت اجرايي- 6 امتياز
    سابقه كار بيش از 8 سال- 8 امتياز
    تمكن 1 امتياز
    جمع: 43 بدون احتساب زبان و تطابق
    3- با توجه به امتياز فوق من براي زبان انگليسي و فرانسه چه امتيازي رو بايد در فرم درج كنم كه به قول دوستان جذاب و منطقي باشه؟ (من فرانسه 2 ترم خوندم و انگليسيم هم دارم ميخونم و الان در حد 5.5 ielts هستم)
    4- با توجه به اينكه هنوز مدرك زباني كه ميخان رو ندارم ارسال مداركي مثل ثبت نام در آزمون ielts o tefaq يا نمرات كسب شده در اموزشگاه هاي زبان كمكي ميكنه؟
    5- ماني اوردر رو گفتم دوستم در كانادا بگيره و من مدارك رو براش ارسال كنم و از اونجا پست كنم. درسته؟
    6- آدرس ارسال مدارك همون ادرس ثبت شده در ويكي براي مونترال است؟

من واقعا از شما متشكرم كه انقدر دلسوزانه راهنمايي ميكنين.
    برای کبک امتیاز اولیه تون خوبه ولی باید هردو مدرک زبان رو ارسال کنید با آیلتس 5- 6 امتیاز 4 می گیرید و برای دعوت به مصاحبه 49 امتیاز نیاز دارید یعنی با گرفتن یک مدرک A2 هم امید زیادی برای قبولی در مصاحبه هست پس به زبان خوندن ادامه بدید و حدود 3-4 ترم دیگه امتحان بدید در این حین هم مدارکتون رو جمع کنید
    بهتره مدارک رو از همین جا پست کنید و اگر دوستتون کردیت کارت داره از اون برای پرداخت هزینه استفاده کنید
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)