صفحه 21 از 104 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط m79 نمایش پست ها
    سلام ممنون که جواب دادی دوست عزیز

راحت ترین راه برای کسانی که مثل من پرونده پر و قوی ندارن به نظر شما کدوم طریقه؟

زبان در حد بالاتر از متوسط
    لیسانس مکانیک - طراحی جامدات
    متاهل - بچه ندارم

در تهران وکیلی که بشه رایگان باهاش مشورت کرد و اطلاعاتش به روز باشه میشناسید؟
    معمولا اکثر وکلایی که تبلیغ میکنند مشاوره رایگان میدن.... کافیه توی اینترنت سرچ کنید.
    سایت یکی رو براتون توی پیغام خصوصی فرستادم....
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

سلام

خواستم بپرسم من اگر برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد اقدام کنم ، تا جایی که شنیدم وقتی درسم تموم شه برای اقامت هم میتونم اقدام کنم

حالا خواستم ببینم این پروسه چقدر طول میکشه و اصلا به چه مواردی وابسته است و ممکنه کلا درخواستم رد بشه و برگردوننم ایران؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ نمایش پست ها
    سلام

خواستم بپرسم من اگر برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد اقدام کنم ، تا جایی که شنیدم وقتی درسم تموم شه برای اقامت هم میتونم اقدام کنم

حالا خواستم ببینم این پروسه چقدر طول میکشه و اصلا به چه مواردی وابسته است و ممکنه کلا درخواستم رد بشه و برگردوننم ایران؟
    مطابق قوانین فعلی بعد از پایان تحصیل میتونید ویزای کار بمدت معادل طول تحصیلتون (مثلا دو سال برای مستر) بگیرید و در این مدت از طریق مهاجرت استانی اقدام کنید. اگر اون جور نشد بعد از یکسال کار در رشته تون میتونید تحت کلاس فدرال Canadian experience برای مهاجرت اقدام کنید. طول مدت پروسه دقیق معلوم نیست ولی در حال حاضر بین ۱‍۲ تا ۱۸ ماه طول میکشه. اگر همه شرایط رو داشته باشید معمولا پذیرفته میشوید (مگر اینکه بدلایل امنیتی رد بشوید) ولی اگر تا پایان مدت ویزاتون پروسه تموم نشه طبعا باید برگردید ایران و صبر کنید تا تموم بشه.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    مطابق قوانین فعلی بعد از پایان تحصیل میتونید ویزای کار بمدت معادل طول تحصیلتون (مثلا دو سال برای مستر) بگیرید و در این مدت از طریق مهاجرت استانی اقدام کنید. اگر اون جور نشد بعد از یکسال کار در رشته تون میتونید تحت کلاس فدرال Canadian experience برای مهاجرت اقدام کنید. طول مدت پروسه دقیق معلوم نیست ولی در حال حاضر بین ۱‍۲ تا ۱۸ ماه طول میکشه. اگر همه شرایط رو داشته باشید معمولا پذیرفته میشوید (مگر اینکه بدلایل امنیتی رد بشوید) ولی اگر تا پایان مدت ویزاتون پروسه تموم نشه طبعا باید برگردید ایران و صبر کنید تا تموم بشه.
    دوست عزیزم منم یه سوال داشتم آیا اطلاع داری اگه کسی با ویزای توریستی بیاد میتونه با ثبت نام در کلاس زبان در کانادا بمونه یا نه؟
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

ببخشید یعنی بعد تحصیل بلافاصله برای استانی ، و یکسال بعدش برای فدرال باید اقدام کرد؟

استانی مربوط به همون استانی میشه که دانشگاه اونجاست و تحصیل میکنیم یا هر استانی که خواستیم میتونیم بریم و کار کنیم بعد از تحصیل و بعد برای ویزای اونجا اقدام کنیم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    دوست عزیزم منم یه سوال داشتم آیا اطلاع داری اگه کسی با ویزای توریستی بیاد میتونه با ثبت نام در کلاس زبان در کانادا بمونه یا نه؟
    تا اونجا که بنده اطلاع دارم خیر ویزای دانشجویی را باید ابتدا از خارج از کانادا بگیرید و بعد در داخل کانادا فقط میتونید تمدید کنید. یکی را میشناختم که با ویزای توریستی آمده بود و پذیرش از داشنگاه هم گرفت ولی بهش گفتند باید از کانادا خارج بشه و از سفارت کانادا ویزای دانشجویی بگیره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ نمایش پست ها
    استانی مربوط به همون استانی میشه که دانشگاه اونجاست و تحصیل میکنیم یا هر استانی که خواستیم میتونیم بریم و کار کنیم بعد از تحصیل و بعد برای ویزای اونجا اقدام کنیم؟
    همون استانی که از دانشگاهش فارغ التحصیل شده اید.

در جایی این متن زیر رو خوندم: آیا حقیقت داره؟ یعنی با ویزای دانشجویی یا کار نمیشه اقامت دائم گرفت؟ جای دیگه ای شنیدم که بعد از ۲ سال تحصیل میتونید درخواست اقامت دائم بدید. ممنون میشم راهنمایی کنید. سپاس

دانشجویی راه دریافت اقامت دایم نیست و فقط برای کسانی است که قصد ادامه تحصیل و بازگشت دازند کسی که قصد اقامت دایم دارد عاقلانه و منطقی آن است که بر دریافت اقامت از طریق برنامه های موجود تمرکز کند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SaidJan نمایش پست ها
    در جایی این متن زیر رو خوندم: آیا حقیقت داره؟ یعنی با ویزای دانشجویی یا کار نمیشه اقامت دائم گرفت؟ جای دیگه ای شنیدم که بعد از ۲ سال تحصیل میتونید درخواست اقامت دائم بدید. ممنون میشم راهنمایی کنید. سپاس

دانشجویی راه دریافت اقامت دایم نیست و فقط برای کسانی است که قصد ادامه تحصیل و بازگشت دازند کسی که قصد اقامت دایم دارد عاقلانه و منطقی آن است که بر دریافت اقامت از طریق برنامه های موجود تمرکز کند.

چرا کاملا میشه. نویسنده این متن نظر شخصی شون رو بیان کردند.

Junior Member

سلام دوستان
    من و همسرم و دو فرزندم اواخر جولاي تورنتو مي ريم . ويزاي اقامت دايم داريم. ولي همسرم به علت مسائل مربوط به شغلش و بازنشستگي بعد از دو ماه برميگرده. ولي به خاطر مسايلي دخترم هم با ايشون برمي گرده و بعد از يك سال دوباره بيان تورنتو . آيا مشكلي در PR اينها پيش نمي ياد يا در برگشتشون پيش نمي آيد لطفا راهنمايي كنيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)