صفحه 22 از 104 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی (فدرال و کبک)

نه خیر مشکلی پیش نمیاد.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

اگر کسی ویزای کاری کانادا رو بگیره و نتونه کار گیر بیاره اما مدت مشخص شده رو در کانادا باشه در اخر اقامت کانادا رو میگیره؟ به عبارت دیگر صرف حضور در کانادا باعث میشه که کسی اقامت بگیره؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    اگر کسی ویزای کاری کانادا رو بگیره و نتونه کار گیر بیاره اما مدت مشخص شده رو در کانادا باشه در اخر اقامت کانادا رو میگیره؟ به عبارت دیگر صرف حضور در کانادا باعث میشه که کسی اقامت بگیره؟
    خیر باید دوسال سابقه کار تمام وقت در رده مشاغلی که در لیست مربوطه مشخص شده داشته باشید:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/cec/workers.asp

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Génie Biomédical

سلام دوستان
    برای باز کردن اولیه پرونده و ارسال مدارک برای CSQ (برای نیروی متخصص کبک) گواهی عدم سوء پیشینه لازمه یه نه؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط lakzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای باز کردن اولیه پرونده و ارسال مدارک برای CSQ (برای نیروی متخصص کبک) گواهی عدم سوء پیشینه لازمه یه نه؟؟
    خیر گواهی عدم سوء پیشینه در زمان ارائه مدارک به فدرال لازمه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member

همسرم و بنده از طریق skil worker کبک اقدام کرده ایم فایل نامبر تاریخ20-12-2011 رو داریم ،در فوریه 2011 فایل نامبر خود اشتغالی فدرال رو از طریق سفارت سوریه هم گرفتم

سوال: 2 پرونده در کانادا به 2 روش مختلف به چه مسائلی باید توجه کنیم ؟

متشکرم

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

دوستان یه سوال ابتدایی :

نامزد من و خانوادشون پرونده سرمایه گذاری ایالتی (منیتوبا ) دارن ! من با وکیلشون که صحبت کردم گفت به محض ورود به کانادا( حالا یکی دو ماه اینور اونور ) pr میگیرن ! و بعد میتونن به ایران بیان و با من عقد کنن و من رو با خودشون ببرن که به گفته ایشون این مرحله شاید تا 1 سال هم طول بکشه ! ایشون به من گفتن اگر نامزدم قبل از رسیدن به اونجا و گرفتن pr اعلام کنه که نامزد داره و یا عقد کنه از کیس خانوادش خارج میشه ! ایا این حرف ایشون درسته ؟

سوالی که یادم رفت از وکیل بپرسم این بود که من هم وقتی از این طریق وارد کانادا بشم pr میگیرم یا نه !؟

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    دوستان یه سوال ابتدایی :

نامزد من و خانوادشون پرونده سرمایه گذاری ایالتی (منیتوبا ) دارن ! من با وکیلشون که صحبت کردم گفت به محض ورود به کانادا( حالا یکی دو ماه اینور اونور ) pr میگیرن ! و بعد میتونن به ایران بیان و با من عقد کنن و من رو با خودشون ببرن که به گفته ایشون این مرحله شاید تا 1 سال هم طول بکشه ! ایشون به من گفتن اگر نامزدم قبل از رسیدن به اونجا و گرفتن pr اعلام کنه که نامزد داره و یا عقد کنه از کیس خانوادش خارج میشه ! ایا این حرف ایشون درسته ؟

سوالی که یادم رفت از وکیل بپرسم این بود که من هم وقتی از این طریق وارد کانادا بشم pr میگیرم یا نه !؟
    بله حرف وکیل ایشون درسته.
    بله شما هم پی آر میگیرید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

دوستان عزیز من چند تا سوال دارم.

همسر من برای پست داک یکی از دانشگا های مونتریال پذیرفته شده و ما تصمیم داریم برای شهروند شدن اقدام کنیم. ایشون رشتشون مکانیک هست و ما اصلا فرانسه نمیدونیم. همسرم نمره IELTS هم نداره و جمع امتیازمون برای skilled worker در کبک 53 هست بدون نمره زبان و تطابق(main applicant همسرم). به نظر شما بهتره از طریق skilled worker اقدام کنیم یا experience class یا چیز دیگری؟ که پروسه کوتاهتر و مطمئن تر باشه و وقت زیادی هم برای زبان خوندن نیاز نباشه و مصاحبه و security checking اش هم کمتر باشه.
    سوال دوم اینکه : من هم فوق متالورژی هستم. بهتره من فوق دوباره بخونم یا دکترا برای کار پیدا کردن و اینکه بهتره main applicant همسر پست داکم باشه یا من دانشجو؟ سپاسگزارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط gha نمایش پست ها
    دوستان عزیز من چند تا سوال دارم.

همسر من برای پست داک یکی از دانشگا های مونتریال پذیرفته شده و ما تصمیم داریم برای شهروند شدن اقدام کنیم. ایشون رشتشون مکانیک هست و ما اصلا فرانسه نمیدونیم. همسرم نمره IELTS هم نداره و جمع امتیازمون برای skilled worker در کبک 53 هست بدون نمره زبان و تطابق(main applicant همسرم). به نظر شما بهتره از طریق skilled worker اقدام کنیم یا experience class یا چیز دیگری؟ که پروسه کوتاهتر و مطمئن تر باشه و وقت زیادی هم برای زبان خوندن نیاز نباشه و مصاحبه و security checking اش هم کمتر باشه.
    سوال دوم اینکه : من هم فوق متالورژی هستم. بهتره من فوق دوباره بخونم یا دکترا برای کار پیدا کردن و اینکه بهتره main applicant همسر پست داکم باشه یا من دانشجو؟ سپاسگزارم.
    اگر همسر شما با ویزای کاری به کانادا میایند بعد از دوسال کار میتوانند تحت گروه Canadian Experience Category برای اقامت کانادا اقدام کنند. Skilled Class که فعلا تعطیل شده است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)