صفحه 23 از 104 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی (فدرال و کبک)

دوست عزیز ممنون. این تعطیلی شامل کبک هم میشه؟ در ضمن ما میخوایم از داخل خود کبک اقدام کنیم و job offer هم داریم. و اینجور که متوجه شدم برای فدرال موقتا تعطیله تا مارچ. در ضمن در گروه Canadian Experience Class هم حتما باید بعد 2 سال قصد ساکن شدن در ی ایالتی غیر کبک داشت .
    ویرایش توسط gha : August 1st, 2012 در ساعت 12:44 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط gha نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون. این تعطیلی شامل کبک هم میشه؟ در ضمن ما میخوایم از داخل خود کبک اقدام کنیم و job offer هم داریم. و اینجور که متوجه شدم برای فدرال موقتا تعطیله تا مارچ. در ضمن در گروه Canadian Experience Class هم حتما باید بعد 2 سال قصد ساکن شدن در ی ایالتی غیر کبک داشت .
    نه ایالتی تعطیل نیست و در مورد CEC هم در هر کجا میتونید اقامت کنید (کبک یا خارج آن).

Junior Member

ApplyAbroad Guru

حق با شماست. ممنون بابت تصحیح اشتباه بنده. همانطور که فرمودید بنظر میرسد متقاضیان CEC باید قصد اقامت خارج از کبک را داشته باشند.

Junior Member

سلام بچه ها
    پرونده من جزء اونایبه که فرستادم به دمشق و اونها خودشون فرستادنش کبک ( مارچ 2011فرستادم) . الان من عقد کرده ام و می خواهم مدارک همسرم رو بفرستم، سوالم اینه که کجا باید بفرستم ؟ ترکیه یا کبک؟ البته تو ایمیلی که برای من در زمان تعطیل شدن سفارت دمشق فرستاده بودن گفته بودن که اگه خواستم چیزی به پروندم اضافه کنم به کبک بفرستم ، که حالا که شرایط عوض شده دیگه نمی دونم چی کار کنم.
    دیگه اینکه کسی ایده ایی داره که کی ممکنه منو برای مصاحبه بخوان؟
    مرسی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadeq نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    پرونده من جزء اونایبه که فرستادم به دمشق و اونها خودشون فرستادنش کبک ( مارچ 2011فرستادم) . الان من عقد کرده ام و می خواهم مدارک همسرم رو بفرستم، سوالم اینه که کجا باید بفرستم ؟ ترکیه یا کبک؟ البته تو ایمیلی که برای من در زمان تعطیل شدن سفارت دمشق فرستاده بودن گفته بودن که اگه خواستم چیزی به پروندم اضافه کنم به کبک بفرستم ، که حالا که شرایط عوض شده دیگه نمی دونم چی کار کنم.
    دیگه اینکه کسی ایده ایی داره که کی ممکنه منو برای مصاحبه بخوان؟
    مرسی
    برای افزودن همسر یا فرزند باید ابتدا مدارک لازم رو برای مونترال بفرستید تا CSQ صادر بشه (ترکیه که دفتر کبک نداره) بعد مدارک رو به همراه CSQ دریافتی برای آنکارا (دفتر فدرال) می فرستید تا به پرونده فدرال هم اضافه شود
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member

سلام
    من می خواستم برای کانادا (Calgary) اقدام کنم برای تحصیل و می خواستم بدونم من می تونم همسرم رو با خودم ببرم ؟؟ یعنی می تونم از ابتدا با همسرم از کشور خارج بشم ؟ آیا اون هم باید به زبان انگلیسی مسلط باشه ؟؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من لیسانس شیمی هستم و تقریبا 10رور قبل مدیکالم رو انجام دادم.
    الان قصد دارم apply کنم ار universite de montreal
    تو مدارکی که خواسته یکیش اینه : Preuve de statut de résident du Québec : Le certificat de sélection du Québec (CSQ) ou une lettre officielle du ministère des Relations avec les citoyens et de l'Immigration du Québec attestant que vous détenez un CSQ. Si vous n'en détenez pas, vous devez consulter le formulaire d'attestation du statut de résident du Québec afin de déterminer quels sont les documents à fournir.
    الان من باید کپی سی اس کیو که تو مصاحبه کبک تو استانبول بهم دادن رو پست کنم؟
    هرینه بررسی پرونده رو میشه با MONEY ORDER فرستاد؟
    یه نکته عجیب اینکه تو مدارک درخواستی این دانشکاه نه lettre de recommandation نه lettre de motivationنه proposalخواسته ! تنها شناسنامه و مدارک تحصیلی و فرمapply
    اینجا کسی هست که برای universite de montrealاقدام کرده باشه؟واقعا تنها همین مدارک رو میخوان یا من درست نفهمیدم !
    من برای M.Sc. chimie میخوام اقدام کنم
    اکه سریع راهنماییم کنید ممنون میشم برای اینکه dead lineدانشکاه تا 15 سپتامبر و من تا حالا هیج کارد نکردم !

Junior Member

سلام به دوستان عزیز. اگر جای طرح سوالم درست باشه! می خواستم بدونم که آیا مدرک تحصیلی باید با کاری که در آن سابقه داریم یکی باشه. من به عنوان مهندس اویونیک هواپیما مدت 8 ساله که دارم تو ایران کار میکنم. استخدام رسمی هستم و بیمه دارم. مدرک من مهندسی برق/ مخابرات بوده و با توجه به قوانین گذشته هواپیمایی کشوری با طی دوره های آموزشی اویونیک با عنوان شغلی مهندس اویونیک دارم کار می کنم. دقیقا کارم تعمیر ونگهداری اویونیک هواپیماست. ببخشید زیاد توضیح دادم. می خواستم شفاف و کامل گفته باشم. آیا برای مهاجرت به کبک تحت عنوان رشته دیمند اویونیک با رشته تحصیلیم مشکل خواهم داشت؟؟ پیشتر از شما متشکرم.

با سلام خدمت دوستان . در وضعیت این پروسس هستم و فرزندم برای تحصیل قراره که به کشور انگلیس بره ( از پروسه مهاجرت کانادا نا امید شده) . سوالم اینه که اگر انشااله مدیکال بیاد اینکه یک عضو خانواده کشور دیگه تحصیل میکنه مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ یعنی باید مدیکال فرزندم رو بفرستم انگلیس ؟ لطفا اگر اطلاع دارید راهنمایی کنید ممنون میشم عزیزان .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)