صفحه 24 از 101 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی (فدرال و کبک)

با سلام خدمت دوستان . در وضعیت این پروسس هستم و فرزندم برای تحصیل قراره که به کشور انگلیس بره ( از پروسه مهاجرت کانادا نا امید شده) . سوالم اینه که اگر انشااله مدیکال بیاد اینکه یک عضو خانواده کشور دیگه تحصیل میکنه مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ یعنی باید مدیکال فرزندم رو بفرستم انگلیس ؟ لطفا اگر اطلاع دارید راهنمایی کنید ممنون میشم عزیزان .

من تلفنی که با وکیلم در کانادا حرف میزدم بعد از گفتن فامیلیم گفتم که فلان مطلب را در مدیکال نگفتم. حالا نگرانم که دفاتر وکلا از طرف اداره مهاجرت چک شود و صدای من هم ضبط شده باشد. میخواستم بدانم دوستان چه نظری دارند؟

ApplyAbroad Veteran

نه بابا بیکار نیستن که واسه هر مهاجری تلفن وکیل را کنترل کنند، مگه وکیله خلافکار باشه اونم با باید با اجازه دادگاه باشه
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

رشته تحصیلی من شیمی معدنی هست(ارشد) و حدود ۳ ماه در رابطه با رشته ام سابقه کار دارم ودر حال ادامه کاربا بیمه هستم. …
    سوال من اینجاست ۲٫۵ سال پاره وقت در رابطه با رشته خودم بدون بیمه سابقه کار دارم و شرکت مربوطه حاضر به صدور گواهی سابقه کار (همراه با فیش حقوق ،روزنامه رسمی،کاتالوگ و قرارداد کاری و در صورت لزوم هر مدرک معتبر) نیز می باشد.ایا گواهی سابقه کار معتبر و دارای امتیاز می باشد واگر میباشد چند امتیاز؟

Junior Member

وکلای محترم راهنمایی نمایند در صورتی که مبلغ 180 هزار دلار رو داده باشیم و سی اس کیو گرفته باشیم بعدش پشیمون بشیم آیا مبلغ رو با کسر هزینه پس می دن یا خیر چون ما می خوایم برای امریکا اقدام کنیم من شنیدم تا 2 سال پس میدن .درسته یا خیر

دوستان ممکنه محلی که راهنمایی کرده برای پر کردن فرمهای فدرال رو به من بگید با داشتن برگه csq.... هرجی گشتم پیدا نکردم .ممنون

Junior Member

سلام
    می خوام بدونم شرایط working visa چیست؟ممنونم

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

دوستان عزیز، نمیدونم که اینجا باید این سوال رو بپرسم یا جای دیگه.
    می خواستم بدونم که برای مهاجرت به کانادا مدارک دیپلم لازمه یا با داشتن مدارک لیسانس و فوق لیسانس دیگه بهشون نیاز نیست؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

با سلام من در سرمایه گذاری 120000هزاری فدرال شرکت وفایل نامبرمسال13/06/2010 برایم ایمیل شده اگر خبری در این رابطه دارین ممنون مشوم به من بگوید

با سلام...دوستان نمیدونم که سوالم رو دارم جای درستی مطرح میکنم یا خیر...اگر ممکنه من روراهنمایی بفرمایید
    نامزد من با گذاشتن وثیقه به فنلاند رفته و ارشد میخونه....من هم قراره که به همراه خانواده به کانادا مهاجرت کنم..و میخام که بعد از گرفتن pr به فنلاند برم و ازدواج کنم.. میخواستم بدونم که ایشون از اونجایی که سربازی نرفته و با گذاشتن وثیقه به فنلاند رفته...ایا بعد از ازدواجمون میتونم اونو بیارم کانادا؟یا این مساله که ایشون سربازی نرفته تاثیری در این قضیه داره؟
    ممنون میشم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)