صفحه 27 از 104 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - پرسش های کلی (فدرال و کبک)

skill worker فدرال کی دوباره باز میشه؟ کسی از قوانین احتمالی خبر داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    skill worker فدرال کی دوباره باز میشه؟ کسی از قوانین احتمالی خبر داره؟
    اسکیل ورکر فدرال دوهفته است باز شده. تاپیک زیر رو ببینید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1146160

Junior Member

سلام به همه دوستان
    ایمیل مدیکال چک ما اومده و در اون یه مورد جدید خواسته :
    · Military service card and military service background record or proof of military service exemption for your spouse. Please also clarify the exemption reasons (i.e.: the medical reason)

حالا من که به صورت BMI یا همون نسبت وزن به مجذور قد معاف شدم باید چه چیزی براشون بفرستم . چون تو کارت معافیت هم فقط شماره ماده و بند رو آورده و تازه این بند از قانون معافیت حذف شده .
    با تشکر از همه

Junior Member

همسرم در حتا حاضر سربازه ولی من شرایط اقدام با FSW جدید رو دارم. آیا می تونم من اقدام کنم و ایشون رو به عنوان spouse که من رو accompany نمی کنه معرفی کنم و بعدا که سربازی ایشون تموم شد اسپانسرش بشم؟

Junior Member

اگر هم زمان برای چند کشور تقاضای مهاجرت کرده باشم برای کانادا هم می شود اقدام کرد یا اینکه مشکل ساز می شود.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Fay نمایش پست ها
    اگر هم زمان برای چند کشور تقاضای مهاجرت کرده باشم برای کانادا هم می شود اقدام کرد یا اینکه مشکل ساز می شود.
    کی میفهمه شما واسه چند جا درخواست مهاجرت دادید؟!
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Junior Member

سلام. آیا کسی از دوستان راجع به درخواست مهاجرت دانشجویان کانادا با ویزای دانشجویی اطلاعاتی داره؟ دانشجویی که دو سال فوق لیسانسش را در مونترال بخونه ازکی میتونه برای اقامت درخواست بده و از چه طریقی؟!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط noushin1 نمایش پست ها
    سلام. آیا کسی از دوستان راجع به درخواست مهاجرت دانشجویان کانادا با ویزای دانشجویی اطلاعاتی داره؟ دانشجویی که دو سال فوق لیسانسش را در مونترال بخونه ازکی میتونه برای اقامت درخواست بده و از چه طریقی؟!
    برای کبک این صفحه رو مطالعه بفرمایید:

http://www.immigration-quebec.gouv.q...bec/index.html

Junior Member

سلام

دوستان یک سوال دارم که ممکن هست اصلا به این تایپک هم ارتباط نداشته باشه ؛ آیا امکان پذیر است که برای مهاجرت از طریق اسکیل ورکر و تحصیلی همزمان اقدام کرد ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط MohsenRS نمایش پست ها
    سلام

دوستان یک سوال دارم که ممکن هست اصلا به این تایپک هم ارتباط نداشته باشه ؛ آیا امکان پذیر است که برای مهاجرت از طریق اسکیل ورکر و تحصیلی همزمان اقدام کرد ؟
    به طور خلاصه اقدام همزمان برای این دو منع قانونی ندارد و بوده اند کسانی که این کار را کرده اند.

ولی خب باید در نظر داشت که اهداف این دو قدری با هم تفاوت دارد که ممکن است در این مورد توضیحاتی از شما بخواهند. برای نمونه پیش فرض ویزای دانشجویی به این شکل هست که شما پس از تحصیل به کشور خود باز می گردید و به اصطلاح به کشور خودتان Social Tie دارید ولی پیش فرض ویزای اقامتی ماندن در کشور هدف هست. در نتیجه ممکن است در مورد ویزای دانشجویی نیاز باشد که به شکلی این قضیه را توجیه کنید. البته اگر قبلن ویزای دانشجویی را گرفته باشید و از داخل کانادا بخواهید اقدام کنید (مثل دانشجویان دکتری) کمتر این مشکل را خواهید داشت چون به هر حال ویزای دانشجویی تان را گرفته اید. همچنین اگر درخواست مهاجرتی شما رد شود با درخواست ویزای تحصیلی شما هم موافقت نخواهد شد. البته معمولا پرونده های مهاجرتی زمانبر تر هستند و تا زمانی که درخواست مهاجرتی به نتیجه برسد تکلیف ویزای دانشجویی هم به احتمال زیاد مشخص شده. این را هم در نظر داشته باشید که در فرم ها هم در مورد دیگر شکل های ویزایی که برای کانادا درخواست داده اید سوال می شود و به طور پیش فرض از اینها اطلاع دارند. معمولا به این شکل است که فرد ویزای اقامت می گیرد و بعد برای ادامه تحصیل به عنوان یک مقیم وارد دانشگاه می شود و یا اینکه ابتدا ویزای تحصیلی می گیرد و بعد برای اقامت هم اقدام می کند. اینکه از ابتدا برای هر دو اقدام شود کمتر معمول هست ولی به هر حال منع قانونی ندارد و فقط ممکن است قدری شانس ویزای تخصیلی را پایین بیاورد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)