صفحه 30 از 104 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - پرسش های کلی (فدرال و کبک)

سلام
    من ويزاي كانادا را دريافت كردم (اسكيل وركر فدرال، ٣٨ شغله). مي خواهم توي تورنتو لند كنم و بعد از دريافت كارت پي آر كه فكر كنم يك ماه طول مي كشد، به مونترال بروم و ساكن شوم. اما چون سي اس كيو ندارم، مي خواهم راهنماييم كنيد كه: چه زماني بايد براي دريافت سي اس كيو اقدام كنم؟ و اينكه آيا براي دريافتش نياز به مدرك زبان فرانسه ست؟ اصلن مي توانم مستقيم در مونترال لند كنم و به تورنتو نروم؟

سلام امیدوارم که خوبه خوب باشید

من کارشناسی ارشدم را در ماه دسامبر سال ۲۰۱۲ در یکی‌ از دانشگاههای مونترال به پایان رساندم و برای گرفتن س س کیو از طریق روش پک اقدام کردم
    که خیلی‌ سریع و فوری هم بود .
    Programme de l’expérience québécoise
    پس از گرفتن ویزای کار و تبدیل نوع ویزا از ویزای دانشجویی به ویزای کار ، پس از گذشته چند ماه و ماندن در مونترال در آوریل به ایران اومدم . و هم اکنون در آگست به دنبال فرستادن مدارکم به فدرال جهت دریافت اقامت برای خودم و همسرم هستم.

منتها من هم اکنون در ایران هستم و می‌خواستم مدارکم رو برای فدرال بفرستم . مشکل اینجاس که من نمیدوانم محل اقامتم رو ایران بزنم و یا کانادا . ؟

اگر محل اقامت من ایران باشه آیا باید مدارک رو مستقیم بفرستا به ترکیه و اگر بزنم کانادا می‌تونم از اونجا اقدام برای ارسالش داشته باشم
    آیا ممکن هست در آینده برای من مشکلی‌ پیش بید چون خودم ایران هستم ؟ ؟

می‌خواستم نظر شما در این مورد رو داشته باشم
    پیشنهأ شما چی‌ ؟!!

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sampe نمایش پست ها
    سلام
    من ويزاي كانادا را دريافت كردم (اسكيل وركر فدرال، ٣٨ شغله). مي خواهم توي تورنتو لند كنم و بعد از دريافت كارت پي آر كه فكر كنم يك ماه طول مي كشد، به مونترال بروم و ساكن شوم. اما چون سي اس كيو ندارم، مي خواهم راهنماييم كنيد كه: چه زماني بايد براي دريافت سي اس كيو اقدام كنم؟ و اينكه آيا براي دريافتش نياز به مدرك زبان فرانسه ست؟ اصلن مي توانم مستقيم در مونترال لند كنم و به تورنتو نروم؟
    برای دریافت سی اس کیو و اقدام به زندگی در کبک بهتره سه ماه اول ورودتون اقدام کنید چون در این صورت از یک سری امکانات میتونید استفاده کنید. توی سایت خود کبک هم یه چرخی بزنید کامل توضیح داده این چیزها رو....
    مدرک زبان نمیخواد ولی باید فرانسه بلد باشید وگرنه این اقدام به کل بی معنی میشه.
    مستقیم هم میتونید در کبک لند کنید هیچ مشکلی نخواهید داشت.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member Buddha آواتار ها

با سلام،
    دوستان در شرایط فعلی اقدام برای مهاجرت skill worker از کدام روش را پیشنهاد می کنید: فدرال و یا کبک؟
    من زبانم بد نیست و بدون مطالعه می توانم آیلتس 6 بگیرم اما از فرانسه هیچ چیز نمی دانم.
    آیا زمان گذاشتن برای خواندن فرانسه بهتر است یا برای آیلتس بالای 7؟

کدام پروسه سریع تر و ارزانتر خواهد بود؟

----
    ببخشید اگر تکراریست
    I handed my passport to the immigration officer, and he looked at it and looked at me and said, "What are you?"

Junior Member

1. باسلام
      رشته تحصیلی کارشناسی مهندسی عمران و کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست هست.در امتیاز بندی جدید فدرال چند امتیاز در این بخش می گیرم؟
      باتشکر

با درود
    من 43 سالمه و در یک خانواده بستنی فروش بدنیا اومدم.8 ساله که جواز مغازه ای که 4 دانگش مال منه به نامم هست.1.5 ساله که کارخانه ی تولید بستنی میوه ای تاسیس کردم که همه ی مدارکش بنام خودم هست.
    همسرم در هند چند ترم ام بی ای خونده که پس از آشنایی با من گول خورد و درس و ول کرد و ... 2 ساله که اردواج کردیم.ایشون مدیر محصول یک شرکت تولیدی بزرگ ایرانی هست که شعباتی در ایران دارند و جاتشین مدیر عامل.( تولید پوشاک از 4 تا 16 سال)
    سایت های زیادی رو دیدم اما چیز زیادی دستگیرم نشد.
    خواهش میکنم بنده رو راهنمایی بفرمایید.
    1-چگونگی امتیاز دهی به شغل خودم و همسرم رو نمی دونم؟
    2- اینکه آیا شغل بنده رو اصولن قبول میکنن با خیر؟
    3-از کجا و چگونه باید آغاز کنم؟
    پیشاپیش از توجه و کمکی که به هموطنان میکنید سپاسگزارم
    افشین

Junior Member

سلام دوستان
    سوالی داشتم راجع به امتیاز زبان فرانسه و انگلیسی برای مهاجرت کاری به کبک طبق قانون جدید ( 1 آگوست 2013) ، من نتونستم جدول جدید مربوط به امتیازات زبان رو پیدا کنم
    الان B2 فرانسه و آیلتس 5/5 چه امتیازی دارن
    اگر کسی جدول امتیازهای زبان رو داشته باشه ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Buddha نمایش پست ها
    با سلام،
    دوستان در شرایط فعلی اقدام برای مهاجرت skill worker از کدام روش را پیشنهاد می کنید: فدرال و یا کبک؟
    من زبانم بد نیست و بدون مطالعه می توانم آیلتس 6 بگیرم اما از فرانسه هیچ چیز نمی دانم.
    آیا زمان گذاشتن برای خواندن فرانسه بهتر است یا برای آیلتس بالای 7؟

کدام پروسه سریع تر و ارزانتر خواهد بود؟

----
    ببخشید اگر تکراریست
    به نظرم روی انگلیسی وقت بذاری راحت تر میتونی بگیری چون سطح زبان بالایی می خواد برای فرانسه و خیلی وقتگیره ، اینایی که میگن دو ماهه میشه گرفت الکی میگن راحت یکسال و نیم یا بیشتر وقت میگیره

با سلام
    من لیسانس معماری دارم با 7 ماه سابقه ی کار
    ایلتس 7 دارم و مدرک B1 فرانسه که البته هر دو رو می تونم ارتقا بدم
    22 سالمه
    می خواستم بدونم باز طریق اسکیل ورکر می تونم واسه ی مهاجرت کانادا اقدام کنم؟
    (اسم رشتم رو توی لیست مشاغل ندیدم اما متوجه شدم که حتی کسایی که رشتشون توی لیست مشاغل نیست هم ممکنه بتونن واجد شرایط بشن)
    واسه فدرال یا کبک فرقی نمی کنه
    ممنون می شم راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    University at Buffalo, Master of Architecture

سلام دوستان
    من از دو سال و نیم پیش در آمریکا تحصیل و زندگی می کنم و همون اوایل اومدنم برای FSW معماری 29 شغله cap 1000 اقدام کردم از ویزا افیس بوفالو. در می 2011 هم فایل نامبر گرفتم ولی بعد از اون هیچ تغییری در استتوسم ایجاد نشد و ویزا افیس بوفالو هم بسته شد. من تقریبا بی خیال این موضوع شدم. ژانویه 2013 در ایران ازدواج کردم و همسرم الان با من در آمریکا ساکن هست و من متاسفانه هنوز ازدواجم رو به اطلاع اداره مهاجرت کانادا نرسوندم. امروز من دو ایمیل با هم دریافت کردم که یکی درخواست پرداخت لندینگ فی و دیگری مدیکال بود با فرم به نام خودم. من هم به دو آدرس CPCM-EXTCOM@cic.gc.ca و ottpilot-immigration@cic.gc.ca ایمیل زدم و ازدواجم رو اطلاع دادم و ترجمه عقدنامه رو پیوست کردم. حالا چی می شه؟ باید همه فرمها رو برای همسرم پر کنم؟ مدیکال رو بدم؟ لندینگ فی رو چی برای دو نفر بدم؟ اصلا الان پروسه پرونده ام خراب می شه؟
    از شنیدن هر راهنمایی و تجربه مشابهی ممنون میشم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)