صفحه 31 از 104 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839404181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - پرسش های کلی (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط maritra_sa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دو سال و نیم پیش در آمریکا تحصیل و زندگی می کنم و همون اوایل اومدنم برای FSW معماری 29 شغله cap 1000 اقدام کردم از ویزا افیس بوفالو. در می 2011 هم فایل نامبر گرفتم ولی بعد از اون هیچ تغییری در استتوسم ایجاد نشد و ویزا افیس بوفالو هم بسته شد. من تقریبا بی خیال این موضوع شدم. ژانویه 2013 در ایران ازدواج کردم و همسرم الان با من در آمریکا ساکن هست و من متاسفانه هنوز ازدواجم رو به اطلاع اداره مهاجرت کانادا نرسوندم. امروز من دو ایمیل با هم دریافت کردم که یکی درخواست پرداخت لندینگ فی و دیگری مدیکال بود با فرم به نام خودم. من هم به دو آدرس CPCM-EXTCOM@cic.gc.ca و ottpilot-immigration@cic.gc.ca ایمیل زدم و ازدواجم رو اطلاع دادم و ترجمه عقدنامه رو پیوست کردم. حالا چی می شه؟ باید همه فرمها رو برای همسرم پر کنم؟ مدیکال رو بدم؟ لندینگ فی رو چی برای دو نفر بدم؟ اصلا الان پروسه پرونده ام خراب می شه؟
    از شنیدن هر راهنمایی و تجربه مشابهی ممنون میشم
    سلام در موارد مشابه که دوستان ورشویی داشتند مشکلی پیش نیامده بعد از اعلام ازدواج فرم مدیکال همسر ارسال شده. بنظرم باید صبر کنید تا فرم مدیکال برای همسرتون ارسال بشه بعد ترتیب لندینگ فی را روشن کنید بهرحال پروسه پرونده اصلا خراب نمیشه فقط کمی زمانبر میشه /
    CIO: May 2010 ,F1: Oct 2010 ,F2:March 2011 , In process:Apr 2012 ,Medical:October 2013 ,Pass request: Feb 2013

سلام دوستان
    ممكنه به من بگيد چقدر طول ميكشه از زماني كه پست اعلام ميكنه كه پرونده رسيده به آفيس تا زماني كه اعلام كنن پذيرفته شده ؟ ببخشيد اگر سوال تكراريه من امروز در سايت ثبت نام كردم

Junior Member arash3539 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Accounting

دوستان سلام.
    من 27 سالمه و لیسانس حسابداری دارم با 5 سال سابقه کار که فقط 3 سالش بیمه داره البته واسه تمام 5 سال قرارداد و گواهی سابقه کار دارم.
    ضمنا یک سال سابقه بیمه همزمان با تحصیل در دانشگاه بوده.مدرک زبان فرانسه DELF B1 و انگلیسی IELTS overall 6.5 دارم.
    میشه لطفا راهنمایی کنید کافی هستش برای کبک کافی هستش یا نه؟

دوستان سلام
    فرم های مربوط به معاینه پزشکی امروز برای من ارسال شده. میخواستم بدونم اگه معاینات پزشکی درست باشه حدودا چقدر طول میکشه تا کارت پی آر داده بشه
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinabed نمایش پست ها
    با درود
    من 43 سالمه و در یک خانواده بستنی فروش بدنیا اومدم.8 ساله که جواز مغازه ای که 4 دانگش مال منه به نامم هست.1.5 ساله که کارخانه ی تولید بستنی میوه ای تاسیس کردم که همه ی مدارکش بنام خودم هست.
    همسرم در هند چند ترم ام بی ای خونده که پس از آشنایی با من گول خورد و درس و ول کرد و ... 2 ساله که اردواج کردیم.ایشون مدیر محصول یک شرکت تولیدی بزرگ ایرانی هست که شعباتی در ایران دارند و جاتشین مدیر عامل.( تولید پوشاک از 4 تا 16 سال)
    سایت های زیادی رو دیدم اما چیز زیادی دستگیرم نشد.
    خواهش میکنم بنده رو راهنمایی بفرمایید.
    1-چگونگی امتیاز دهی به شغل خودم و همسرم رو نمی دونم؟
    2- اینکه آیا شغل بنده رو اصولن قبول میکنن با خیر؟
    3-از کجا و چگونه باید آغاز کنم؟
    پیشاپیش از توجه و کمکی که به هموطنان میکنید سپاسگزارم
    افشین
    والا من جای شما بودم اصن نمیومدم کانادا!!! (خودم الان کانادا زندگی میکنم) آقا کار زندگی به اون خوبی رو ول نکنی بیای اینجا از ما گفتن بود به خدا کانادا جای مالی نیست این ریسک رو نکن با این قیمت دلار. ولی کیس شما با توجه به سنتون و شغلتون به اسکیل ورکر نمی خوره باید سرمایه گذاری اقدام کنید.

دوستان سلام. نمیدونم این سئوالم مربوط به اینجا هست یا نه؟ در هر صورت ممنون می شم راهنمایی کنید.
    جدیدا مثل اینکه برای ورود و خروج از کانادا باید کارت پی آر رو تو فرودگاه کشید تا تاریخها ثبت بشه.حالا اگر لند کنیم با این اوضاع قبل از دریافت کارت نمی توانیم از کانادا خارج بشیم؟
    و سئوال دوم اینکه اگر بچمون خارج از کانادا بدنیا بیاد در حالیکه ما کارت پی آر داریم چطوری می توانیم بچمون را ببریم کانادا.آیا باید براش ویزا درخواست کنیم؟
    ممنون
    NOC :4121/ ارسال به سیدنی سپتامبر 2009 / فایل نامبر دوم فوریه 2010 / ارسال به ورشو 12 دسامبر / اینپراسس واقعی: 2012/7 feb / دریافت مدیکال: 20 می 2013/دریافت مدارک آپدیت توسط ورشو 27 جون 2013/ پاس ریکوئست 23 آگوست 2013
    http://fsw.apphb.com/

Junior Member

سلام دوستان
    من رشتم الکترونیک هست و کارم مخابرات و IT . میخواستم بدونم رشتم و کارم demand هست؟

Junior Member

سلام دوستان من دوستم یک مشکلی براش پیش اومده کسی میتونه کمک کنه ایشون خودشون مین هستن و ویزاشونم گرفتن ولی همسرشون همراهشون نمیاد وتصمیم گرفتن طلاق بگیرن این موضوع مشکلی برای دوست من پیش نمیاره تو کانادا
    federal file:2011/02/23
    medical receive :2014/01/16

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine, ULaval

سلام دوستان میشه خواهشا راهنماییم کنین؟
    این سوال رو در فروم فدرال هم مطرح کردم اما جوابی نگرفتم!!!
    من الان دارم ميرم مونترال و دانشجو هستم. منتها سه سال سابقه بيمه دارم و رشته ام معماري هست. تو ليست مشاغل land survayor رو زده كه من دقيقا به همين عنوان كار كردم و شرکت هم با همین عنوان بهم سابقه میده. حالا ميخواستم ببينم اينكه رشته من باعنوان شغلي فرق ميكنه مشكل سازه؟؟ الان من ميتونم تحت عنوان land syrvayor اقدام كنم ؟؟؟؟
    البته تو ليست مشاعل cic هردو رشته تحت يك گروه هستند
    ممنون

سلام.من فوريه 2013فايل نامبرگرفتم و تا الان هيچ خبرديگه اي نشده البته با مدركTCFQ-A2-A2 مداركم رو ارسال كرده بودم. حالا با اين قانون B2 و اينكه رشته من(آمار)قبلا 16 امتيازي بود و حالا 12 امتيازي شده نميدونم چطور ميتونم روند پروندم رو پيگيري كنم. لطفا راهي به ذهنتون ميرسه راهنماييم كنيد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)