صفحه 41 از 104 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - پرسش های کلی (فدرال و کبک)

با سلام به همه دوستان
    در لیست مشاغل اولویت دار کانادا 2014 رشته مهندسی مواد (متالورژی) نیست.آیا مثل بعضی از کشورها زیر مجموعه مکانیک محسوب میشه یا رشته جداگانه است و جزو مشاغل اولویت دار نیست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت / اقامت دائم ؟

لطفا در مورد مراحل اخذ ویزای فدرال راهنمایی کنید. بعد از ترجمه مدرک تحصیلی چه باید کرد؟

Junior Member

با سلام و عرض ادب.
    پس از جستوجوهای زیاد امیدوارم جای مناسبی برای درخواست راهنمایی از دوستان انتخاب کرده باشم.
    بنده متولد 66 (27 ساله)فارغ التحصیل رشته مهندسی برق قدرت از دانشگاه آزاد با معدل 13/83 در مقطع کارشناسی می باشم.
    مدت 3 سال سابقه کار در شرکت های وابسته به شرکت توزیع برق با سمت شغلی " ناظر بر شبکه های توزیع" دارم.
    سال 2011 موفق به اخد مدرک آیلتس با نمره 6 شدم و قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد خارج از کشور داشتم و برای چند دانشگاه در اروپا و آسیا اپلای کردم که متاسفانه از هیچکدام پذیرش نگرفتم.
    حال قصد مهاجرت به کانادا را دارم مطالب زیادی در همین سایت درباره انواع مختلف مهاجرت (کبک و فدرال و ....) خوندم ولی نتونستم راه مناسبی با شرایط فعلی خودم پیدا کنم.از دوستان و عزیزانی که این مسیر را طی کرده یا در حال انجام اون هستن ممنون می شوم بنده را راهنمایی کنن و مسیر مناسب و مشخصی معرفی کنن.(هر مدرک (فنی حرفه ای ، زبان...) و فعالیت خاصی(تحصیل در رشته دیگر یا تغیر شغل یا آموختن حرفه خاصی و ....) که می تونه من و در این مسیر کمک کنه پیشنهاد بدین ممنون می شوم.)
    ممنون از وقتی که میگذارید
    از مدیر این بخش خواهش دارم اگر محل مناسبی جهت این پست انتخاب نشده بنده را راهنمایی کنین.
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط molamamad نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب.
    پس از جستوجوهای زیاد امیدوارم جای مناسبی برای درخواست راهنمایی از دوستان انتخاب کرده باشم.
    بنده متولد 66 (27 ساله)فارغ التحصیل رشته مهندسی برق قدرت از دانشگاه آزاد با معدل 13/83 در مقطع کارشناسی می باشم.
    مدت 3 سال سابقه کار در شرکت های وابسته به شرکت توزیع برق با سمت شغلی " ناظر بر شبکه های توزیع" دارم.
    سال 2011 موفق به اخد مدرک آیلتس با نمره 6 شدم و قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد خارج از کشور داشتم و برای چند دانشگاه در اروپا و آسیا اپلای کردم که متاسفانه از هیچکدام پذیرش نگرفتم.
    حال قصد مهاجرت به کانادا را دارم مطالب زیادی در همین سایت درباره انواع مختلف مهاجرت (کبک و فدرال و ....) خوندم ولی نتونستم راه مناسبی با شرایط فعلی خودم پیدا کنم.از دوستان و عزیزانی که این مسیر را طی کرده یا در حال انجام اون هستن ممنون می شوم بنده را راهنمایی کنن و مسیر مناسب و مشخصی معرفی کنن.(هر مدرک (فنی حرفه ای ، زبان...) و فعالیت خاصی(تحصیل در رشته دیگر یا تغیر شغل یا آموختن حرفه خاصی و ....) که می تونه من و در این مسیر کمک کنه پیشنهاد بدین ممنون می شوم.)
    ممنون از وقتی که میگذارید
    از مدیر این بخش خواهش دارم اگر محل مناسبی جهت این پست انتخاب نشده بنده را راهنمایی کنین.
    با تشکر
    درود بر شما

پیشنهاد می کنم این تاپیک را در خصوص برنامه جاری federal skilled worker ببینید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...85%DB%8C-2014)

و اگر اگر پرسشی در این زمینه دارید، در این تاپیک بپرسید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%85%DB%8C-2014

Junior Member

دوستان کسی میدونه ارسال مدارک برای FSW 2014 تا کی مهلت داره؟ لطفا منبعشو هم ذکر کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط pleiadess نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه ارسال مدارک برای FSW 2014 تا کی مهلت داره؟ لطفا منبعشو هم ذکر کنید
    تا پایان سال 2014

Junior Member

دوستان عزیز، نامزدم 1.5 ماه پیش از طریق اسکیلد ورکر واردمونترال شد و pr اش اومده و 1.5 ماه بعد بر میگیرده ایران برای ازدواج. می خواد حدود 4 تا 5 ماه بمونه. آیا این مقدار ماندن در خارج از کانادا مشکلی ایجاد میکنه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید که حداکثر چقدر می تونه ایران بمونه بدون اینکه به پرونده خودش و مسانل اقامتی خودش لطمه ای وارد بشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirebad نمایش پست ها
    دوستان عزیز، نامزدم 1.5 ماه پیش از طریق اسکیلد ورکر واردمونترال شد و pr اش اومده و 1.5 ماه بعد بر میگیرده ایران برای ازدواج. می خواد حدود 4 تا 5 ماه بمونه. آیا این مقدار ماندن در خارج از کانادا مشکلی ایجاد میکنه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید که حداکثر چقدر می تونه ایران بمونه بدون اینکه به پرونده خودش و مسانل اقامتی خودش لطمه ای وارد بشه.
    در پنج سال دوسالش رو باید کانادا باشه.

دوستان داداشم مهندسي صنايع خونده. ليسانس. الانم حدود 10 سال سابقه كار كارشناس ارشد داره و الان حدود دو سال هست به عنوان مدير رده مياني هست.
    ميخواستم بدونم ميتونه اپلاي كنه واسه مهاجرت كانادا؟ رشته مهندسي صنايع بطور مشخص جزو ليست مشاغل نبود! نميدونم جزو دو تا category اول قرار مي گيره يا نه؟ (مديران صنعت و بيزنيس و ....)
    ممنون ميشم زودي جوابمو بدين.

دوستان به نظرتون بهتر نيست براي مهاجرت سال ديگه با قانون جديد اقدام كنيم؟
    اينطور كه معلومه قانون بدي نيست. چون مي خوان كاري كنن كه خيلي سريع جذب بازار كار شي و اگرم كانادا تخصصت رو نخواد كلا رد ميكنه. خب بهتره كه بريم اونجا دنبال كار بگرديم و پيدا نكنيم و برگرديم؟
    نظر شماها چيه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)