صفحه 42 از 104 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Banned

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - پرسش های کلی (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط pariya1420 نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون بهتر نيست براي مهاجرت سال ديگه با قانون جديد اقدام كنيم؟
    اينطور كه معلومه قانون بدي نيست. چون مي خوان كاري كنن كه خيلي سريع جذب بازار كار شي و اگرم كانادا تخصصت رو نخواد كلا رد ميكنه. خب بهتره كه بريم اونجا دنبال كار بگرديم و پيدا نكنيم و برگرديم؟
    نظر شماها چيه؟
    هیچ وقت نقد را ول نکن که نسیه را بچسبی. برنامه سال بعد اصلا معلوم نیست قرار است چطور اجرا شود. اتفاقا امسال که دارند پرونده ها را به ویزا آفیس پاریس می فرستنذ، کار دارد خیلی سریع پیش می رود.

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    هیچ وقت نقد را ول نکن که نسیه را بچسبی. برنامه سال بعد اصلا معلوم نیست قرار است چطور اجرا شود. اتفاقا امسال که دارند پرونده ها را به ویزا آفیس پاریس می فرستنذ، کار دارد خیلی سریع پیش می رود.
    بله حرف شما رو قبول دارم به همين خاطر به همسرم ميگم بجم! حالا به نظرتون پرونده هاي امسال رو نگه ميدارن كه بشه سال ديگه هم باهاش اقدام كرد. يا بايد روز از نو روزي از نو بشه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pariya1420 نمایش پست ها
    بله حرف شما رو قبول دارم به همين خاطر به همسرم ميگم بجم! حالا به نظرتون پرونده هاي امسال رو نگه ميدارن كه بشه سال ديگه هم باهاش اقدام كرد. يا بايد روز از نو روزي از نو بشه
    روز از نو روزی از نو. از سال دیگر کلا سیستم انتخابشان عوض می‌شود.

Junior Member

دوستان سلام. یه سوال داشتم. آیا میشه با ویزای کبک بعد از لندینگ در کبک به شهر دیگه ای رفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar77 نمایش پست ها
    دوستان سلام. یه سوال داشتم. آیا میشه با ویزای کبک بعد از لندینگ در کبک به شهر دیگه ای رفت؟
    بله دوست عزیز. می شود.

سلام ایرانی های خارج از کشور از چه طریقی باید سفارتی رو که بهش فرم ها رو ارسال کنن رو تشخیص بدن؟
    آیا لینکی هاست که سفارت های کانادا رو بر حسب کشور ها نوشته باشه ممنون

سلام دوستان عزیز.

نامزد من اواخر july 2014 برای اولین بار و از طریق اسکیلد ورکر کبک به مونترال لند کرد و اواخر october 2014 (حدود 1 ماه دیگه) برمیگرده ایران برای عقد و ازدواج و حدود 4 ماه ایران هست یعنی تا feb 2015 .

حالا می خوام ببینم آیا بعد از برگشتش به کانادا ، مثلا بعد از 3 ماه موندن در مونترال ، می تونه دومرتبه برای 4-5 ماه بیاد ایران یا نه؟ چون سال میلادی میشه 2015 ، می خوام ببینم تو این سال جدید می تونه 6 ماه از 12 ماه رو خارج از کانادا باشه یا باید از اولین ورودش که july 2014 بوده تا یک سال بعدش بیشتر از 6 ماه خارج از کانادا نبوده باشه؟ کلا قانونش برای سال اول و شخصی که pr داره چیه؟
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hyperamir نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.

نامزد من اواخر july 2014 برای اولین بار و از طریق اسکیلد ورکر کبک به مونترال لند کرد و اواخر october 2014 (حدود 1 ماه دیگه) برمیگرده ایران برای عقد و ازدواج و حدود 4 ماه ایران هست یعنی تا feb 2015 .

حالا می خوام ببینم آیا بعد از برگشتش به کانادا ، مثلا بعد از 3 ماه موندن در مونترال ، می تونه دومرتبه برای 4-5 ماه بیاد ایران یا نه؟ چون سال میلادی میشه 2015 ، می خوام ببینم تو این سال جدید می تونه 6 ماه از 12 ماه رو خارج از کانادا باشه یا باید از اولین ورودش که july 2014 بوده تا یک سال بعدش بیشتر از 6 ماه خارج از کانادا نبوده باشه؟ کلا قانونش برای سال اول و شخصی که pr داره چیه؟
    خیلی ممنون
    قانون حفظ کارت پی آر حضور دو سال از پنج سال در کانادا است. لازم نیست سالی شش ماه در کانادا باشد.
    البته طبعا هرچه بیشتر خارج از کانادا باشد زمان لازم برای اخذ تابعیت کانادایی افزایش پیدا میکند ولی اگر شرط کارت پی آر را برآورده کند همیشه میتواند کارت را تمدید کند.

سلام دوستان من می خواستم برای نیروی کار ماهر فدرال اقدام کنم برای مدرک آیلتس اگر ضمیمه پرونده نباشه و درخواست بدم که موسسه خودش بفرسته مشکلی پیش نمیاد ? و چه جوری باید نشون بدم که مدرک دارم و براشون از طریق پست میره?

نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheh_man نمایش پست ها
    سلام دوستان من می خواستم برای نیروی کار ماهر فدرال اقدام کنم برای مدرک آیلتس اگر ضمیمه پرونده نباشه و درخواست بدم که موسسه خودش بفرسته مشکلی پیش نمیاد ? و چه جوری باید نشون بدم که مدرک دارم و براشون از طریق پست میره?
    نمیشه دوست عزیز. باید تمام مدارک خواسته شده رو با هم بفرستید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)