صفحه 44 از 104 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - پرسش های کلی (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahie نمایش پست ها
    سلام دوست من مدارک لازم برای fsw2014 رو دارم آماده میکنم و با توجه به اینکه شما تجربه دارید فقط یه چند تا سوال داشتم:
    1.ترجمه عقدنامه لازمه؟
    2.نامه بانک اگر انگلیسی باشه بازم ترجمش لازمه؟
    3.عدم سو پیشینه برای همسر هم لازمه؟
    1- بله
    2- خیر
    3- بله

Junior Member

سلام دوستان، من یک سوال داشتم در خصوص کپی برابر اصل شدن مدارک ترجمه شده. تو فایلِ راهنمای پرکردن فرم‌ها نوشته که باید کپی‌ اصل مدارک ترجمه شده برابر اصل باشه، و البته گفت که چه چیزهایی‌ باید نوشته شده باشه. این مورد اصلا با شرایط ایران جور نیست چون در ایران فقط یک مهر فارسی می‌زنن که کپی برابر اصله این مدرک! خواستم نظر شما رو بپرسم؟ آیا بهتر نیست که اصل ترجمه‌ها رو بفرستیم؟ اگه اصل رو بفرستیم، آیا باز نیاز هست که یه نسخهٔ اصل ترجمه رو دوباره خودمون به ویزا آفیس ارائه کنیم؟

سلام دوستان
    من 9 ماه پيش براي اضافه كردن فرزندم كه تازه به دنيا اومده بود مداركي كه ويزا آفيس به من گفته بود را برايشان ارسال كردم. در اون زمان به من گفتند تابستان هر سه نفر با هم پاس ريكوييست ميشويم . هفته قبل يك ايميل پيگيري زدم كه در جواب به من ميگويند كه منتظر نتيجه مديكال فرزندم ميباشند!!!! در صورتي كه اصلا به ما اطلاعي در مورد انجام مديكال فرزند 9 ماهه نداده بودند و همچنين فرمهاي مديكال نيز در طي اين 9 ماه برايش ارسال نشده بود . ميخواستم بدونم اصلا فرزند 9 ماهه بايد مديكال بدهد يا خير ؟ ممنون ميشوم اگر با مرجع يا ريفرنس پاسخ دهيد.
    کد رشته :2151 / تاریخ ارسال مدارک : 2011-17-May / تاریخ دریافت مدارک : 2011-24-May / دریافت فایل نامبر: 2011-18- July/ ارسال به دمشق : AUG -10-2011/ اینپراسس آنکارا : 2012-14-march / دریافت مدیکال : 26-2-2013 / پاسپورت ریکوییست :26-11-2013

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط asadi2541 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 9 ماه پيش براي اضافه كردن فرزندم كه تازه به دنيا اومده بود مداركي كه ويزا آفيس به من گفته بود را برايشان ارسال كردم. در اون زمان به من گفتند تابستان هر سه نفر با هم پاس ريكوييست ميشويم . هفته قبل يك ايميل پيگيري زدم كه در جواب به من ميگويند كه منتظر نتيجه مديكال فرزندم ميباشند!!!! در صورتي كه اصلا به ما اطلاعي در مورد انجام مديكال فرزند 9 ماهه نداده بودند و همچنين فرمهاي مديكال نيز در طي اين 9 ماه برايش ارسال نشده بود . ميخواستم بدونم اصلا فرزند 9 ماهه بايد مديكال بدهد يا خير ؟ ممنون ميشوم اگر با مرجع يا ريفرنس پاسخ دهيد.
    If you apply for permanent residence, you must have an immigration medical exam. Your dependants must also have a medical exam, even if they are not coming with you.

http://www.cic.gc.ca/english/informa...exams-perm.asp
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

با سلام خدمت دوستان.
    اگر ممکن هست بنده رو راهنمایی بفرمایید که برای مهاجرت از طریق فدرال و یا کبک شرایط بنده مناسب هست؟ یا اگر نیست چه اقدامی میتونم انجام بدم.

۱-رشته تحصیلی مهندسی عمران که سه سال پیش تموم کردم و سابقه کاری ندارم و ۲ سال بعدش هم سرباز بودم.
    ۲-سابقه کاری تو زمینه بازرگانی تو یه شرکت دارم که ثبت نشده ولی اسم و ادرس و مهر و تلفن و فاکس و نامه سابقه کار به انگلیسی یا فارسی میتونم از شرکت تا هرمدتی که لازم باشه تهیه کنم چون به صورت پاره وقت و تمام وقت ۴ سال یا بیشتر سابقه دارم و هنوز هم مشغول هستم.بیمه هم نیستم.
    ۳-سطح زبانم چون با خارج در تماس هستم خوبه و فکر میکنم در آیلتس میانگین ۶.۵ رو کسب کنم حداقل.
    ۴-متولد ۱۳۶۴ هستم

ممنونم ازتون

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1020 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.
    اگر ممکن هست بنده رو راهنمایی بفرمایید که برای مهاجرت از طریق فدرال و یا کبک شرایط بنده مناسب هست؟ یا اگر نیست چه اقدامی میتونم انجام بدم.

۱-رشته تحصیلی مهندسی عمران که سه سال پیش تموم کردم و سابقه کاری ندارم و ۲ سال بعدش هم سرباز بودم.
    ۲-سابقه کاری تو زمینه بازرگانی تو یه شرکت دارم که ثبت نشده ولی اسم و ادرس و مهر و تلفن و فاکس و نامه سابقه کار به انگلیسی یا فارسی میتونم از شرکت تا هرمدتی که لازم باشه تهیه کنم چون به صورت پاره وقت و تمام وقت ۴ سال یا بیشتر سابقه دارم و هنوز هم مشغول هستم.بیمه هم نیستم.
    ۳-سطح زبانم چون با خارج در تماس هستم خوبه و فکر میکنم در آیلتس میانگین ۶.۵ رو کسب کنم حداقل.
    ۴-متولد ۱۳۶۴ هستم

ممنونم ازتون
    بهتره که شما سابقه کار معتبر داشته باشید از یک شرکت ثبت شده. دقت کنید آیلتس 6.5 اینجا بالا نیست. شما با آیلتس 7.5 هم ممکنه مشکل پیدا کنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

دوست عزیز من چون تا الان امتحان آیلتس ندادم یه حداقلی رو از امتیاز گفتم و الان مشغول خوندن هستم و احتمالا ۵ یا ۶ ماه فشرده دارم کار میکنم و میتونم امتیازهای بالاتر رو بگیرم.
    در مورد سابقه کار الزامی هست که شرکت ثبت شده باشه؟ در هر صورت امکان تهیه سابقه کار از شرکت ثبت شده دیگر هم دارم اگر ضروری باشه.
    به نظر شما بهتر هست از طریق فدرال یا کبک اقدام کنم؟ چون سابقه کار مرتبط ندارم به مشکل بر میخورم؟

با سلام چند سوال داشتم

1-قوانین مهاجرت به کانادا به روش خود اشتغالی "کبک بـا فدرال" متفاوت هست؟

2-فرق بین دیپلم یک ساله دوساله و سه ساله در چیست (قوانین خود اشتعالی امتیاز مدرک تحصیلی) در مدت زمان آموزش هست یا سابقه مدرک ؟

3-سابقه کار حتما باید بیمه تامین اجتماعی باشد ؟

Junior Member

سلام، بعد از پست مدارك به كانادا چه مدت طول ميكشه دولت كانادا پول رو از حساب برداشت كنه؟ ٤ ماه بعد؟ يا اين قطعي نيست و ممكنه زودتر بشه، سوال ٢ وقتي پول از حساب برداشت ميشه يعني مدارك كامل بوده و بهمون فايل نامبر ميده؟ مرسي

Member
    رشته و دانشگاه
    bargh

بچه ها میشه لطفا یکی سوال منو جواب بده؟؟؟؟؟؟
    من تو سایت خوده cic خوندم نامه ی عدم سوء پیشینه 3 ماه اعتبار داره

حالا من ناممو سپتامبر گرفتم اما ترجمه نکردم میخوام نوامبر مدارکمو بفرستم.... این اعتباره 3 ماه از زمان ترجمست یا گرفتن نامه ی فارسی؟؟؟؟؟ 1 جا خوندم واسه ترجمه 1 ماه اعتبار داره.......
    یعنی من 1 بار دیگه نامه ی سوء پیشینه باید بگیرم؟... یا همونو بدم واسه ترجمه؟؟؟؟؟؟ توروخدا یکی جواب بده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)