صفحه 46 از 104 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - پرسش های کلی (فدرال و کبک)

سلام
    کسی میتونه به من کمک کنه من چوری باید برای common low relationship اپلای کنم ؟
    نیاز به وکیل دارم ؟ یا خودم می تونم انجام بدم ؟

Junior Member

سلام دوستان.

من یه سوال خیلی مهم برام پیش اومده که شاید سوال بقیه دوستان هم باشه :-((

من فوق لیسانس مهندس مکانیک هستم ولی تا الان توی سایت فدرال زده که 500 تا مهندس مکانیک پر شده ولی در عین حال یه عنوان شغلی هم هست به نام " تکنسین مهندسی مکانیک" که تا الان 20 تا بیشتر ازش پر نشده... می خواستم بدونم چه فرقی می کنه
    که من برای کدومشون اقدام کنم با توجه به اینکه قاعدتا شانس به علت تعداد نفرات کمتر پر شده توی تکنسین بیشتر از خود مهندسی مکانیک هستش.

ممنون از راهنمایی هاتون.

Junior Member

با سلام

دوستان من خودم main applicant هستم و بعد از ازدواج همسرم رو به پرونده اضافه کردم. حالا همسرم نمیتونه بیاد. میخواستم بدونم برای گرفتن ویزای من حتما اونم باید ویزا بگیره یا من میتونم فعلا فقط ویزای خودمو بگیرم؟

لطف می کنین اگه کسی اطلاع داره بهم خبر بده

Junior Member

سلام
    آیا گذراندن دوره های فنی و حرفه ای مرتبط با رشته (مکانیک جامدات) به بهتر شدن رزومه کاری کمک می کند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط far_nam نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من یه سوال خیلی مهم برام پیش اومده که شاید سوال بقیه دوستان هم باشه :-((

من فوق لیسانس مهندس مکانیک هستم ولی تا الان توی سایت فدرال زده که 500 تا مهندس مکانیک پر شده ولی در عین حال یه عنوان شغلی هم هست به نام " تکنسین مهندسی مکانیک" که تا الان 20 تا بیشتر ازش پر نشده... می خواستم بدونم چه فرقی می کنه
    که من برای کدومشون اقدام کنم با توجه به اینکه قاعدتا شانس به علت تعداد نفرات کمتر پر شده توی تکنسین بیشتر از خود مهندسی مکانیک هستش.

ممنون از راهنمایی هاتون.
    سلام خوب شما می تونید شرح وظایف رشته ها رو با توجه به کدهاشون توی NOC ببینید .

Junior Member

دوستان سلام
    من واقعا نمی دونم سوالم رو کدوم بخش بپرسم.
    الان من باید برای ارسال اولیه تمام فرمها، هزینه 550 دلار بریزم دیگه؟ (یک نفر هستم و مجرد، و برای نیروی متخصص فدرال)
    برای پرداخت هزینه اولیه 550 دلار فرم fee payment (شماره 5620 ) ، اگه بخوام با کردیت کارت کسی که خارج از ایران هستش پرداخت کنم، محل امضا داره که صاحب کارت باید امضا کنه : signature of cardholder
    خب طرف ایران نیست که بتونه این فرم رو امضا کنه، من باید چیکا کنم. اگه نتونم جای طرف امضا کنم گزینه پرداخت دیگه چیه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Old Westbury

ما از گروه سرمایه گذاری از روش استانی منیتوبا هستیم و اغلب کسانی که می شناختم شان پاس رئکوست شدند. .من بهمراه خانواده ام درخرداد امسال هم مدیکال دادیم و هم مدارک اپدیت دادیم .تا حالا شش ماه فرصت سفارتخانه در ورشو گذشته که ازما پاس رئکوست بخواهند و من همین اواخر برای آنها ایمیلی برای پیگیری زدم و در جواب اش همان پاسخی دادند که همه ما تا حالادریافت کردند که نوشته شده بود : ما در حال بررسی پرونده شما هستیم و شما فعلا پیگیری نکنید.چند سوال داشتم . لطفا اگر کسی می داند پاسخ بدهد. متشکرم
    1-برای پیگیری مجدد هر از چند گاه ایمیل بزنم ؟
    2-آیا شنیدید کسی تا این مرحله برود و در آخر رد شود؟
    3-می دانم گاهی مرحله این دوره- مدیکال تا پاس رئکوست - انقدر زیاد می شود که از درخواست کننده می خواهند دو باره مدیکال بدهد اما حداکثر طولانی شدن این دوره با روند کاری سفارتخانه ورشو چقدر است ؟

با سلام
    من نمیدونم کجا باید سوالم رو مطرح کنم : من و همسرم به تازگی قصد مهاجرت به کانادا را کردیم. خودم ارشد آموزش زبان انگلیسی و همسرم لیسانس معماری و دارای سابقه کار خوبی هستند. ما برای مهاجرت به کانادا باید مطالب کدوم قسمت از اپلای ابرود را مطالعه کنیم و اینکه کدام روش بهتر و سریعتر نتیجه می گیریم؟ کل پروسه چقدر طول میکشد؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الزهرا

سلام. برای پرستار با 7 سال سابقه در ایران , میشه مهاجرت کرد؟ کدوم شهر کانادا بهتر کار پیدا میشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenaz1365 نمایش پست ها
    با سلام
    من نمیدونم کجا باید سوالم رو مطرح کنم : من و همسرم به تازگی قصد مهاجرت به کانادا را کردیم. خودم ارشد آموزش زبان انگلیسی و همسرم لیسانس معماری و دارای سابقه کار خوبی هستند. ما برای مهاجرت به کانادا باید مطالب کدوم قسمت از اپلای ابرود را مطالعه کنیم و اینکه کدام روش بهتر و سریعتر نتیجه می گیریم؟ کل پروسه چقدر طول میکشد؟ ممنون
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Express-Entry

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)