صفحه 47 از 104 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - پرسش های کلی (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط m_tnbr نمایش پست ها
    با سلام

دوستان من خودم main applicant هستم و بعد از ازدواج همسرم رو به پرونده اضافه کردم. حالا همسرم نمیتونه بیاد. میخواستم بدونم برای گرفتن ویزای من حتما اونم باید ویزا بگیره یا من میتونم فعلا فقط ویزای خودمو بگیرم؟

لطف می کنین اگه کسی اطلاع داره بهم خبر بده
    سلام اگر مدیکال روانجام دادید مشکلی نیست شما پاسپورت خودتون و همسرتون رو بدید آژانسها ببرن ویزاتون رو بگیرن اگر همسرتون نمیخاد بیاد مشکلی نیست شما به تنهایی لند کنید خانمتون بعد از لندینگ شما اگر منصرف شد از تصمیمش تا قبل از تاریخ انقضا ویزا وقت داره و میتونه بیاد کانادا اگر هم نیامدن که ویزاشون خود به خود اکسپایر میشه و تا حالا من خودم همچین موردی ندیدم که راه حلی برای نفر غیر اصلی که ویزاش منقضی شده وجود داره یا نه
    اگر مدیکال ندادید که مشکل دارید برای مدیکال تمام خانواده باید با هم برن و برای دریافت ویزا هم همینطوریه باید همه پاسپورتها رو یکجا بفرستید سفارت و بعد از الصاق ویزا به پاسپورت دیگه مراحل بالا که شرح دادم میشه انجام داد
    مقیم کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط SoroushX نمایش پست ها
    سلام
    آیا گذراندن دوره های فنی و حرفه ای مرتبط با رشته (مکانیک جامدات) به بهتر شدن رزومه کاری کمک می کند؟
    سلام
    اگر شما به سایت emploiquebec مراجعه کنید و کد noc2132 مهندس مکانیک رو بررسی کنید لیست نرم افزارهای پیشنهادی برای کار مهندس مکانیک رو نوشته در قسمت شرح رشته و زمینه کاری همون اول راحت پیدا میشه
    اگر دوره هایی که میخواهید بگذرونید دقیقا هم نام نرم افزارهای نوشته شده باشه مسلما به شما کمک میکنه اگر هم هنوز مصاحبه نرفتید به روند مصاحبه تون خیلی کمک میکنه شرح 2132 رو از سایت پرینت کنید و روی اسم نرم افزارها رو های لایت کنید و گواهی های اخذ شده همنام رو به آفیسر بدید مسلم بدونید که تو روند مصاحبه تون تاثیر خیلی مثبتی داره

من خودم آزمایش کردم جواب داده
    اگر هم کبکی نیستید من اطلاع دقیقی ندارم
    مقیم کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

دوستان سلام
    من میخواستم برای 2014 اقدام کنم و وکیل گرفتم اما متاسفانه اینقدر دیر جوابای منو میداد و چندین بار کارای من بخاطر اشتباهات و تاخیراتش عقب افتاد من ایلتسمو تازه گرفتن overall 6 شده اما ریدینگ رو 5 شدم که وکیلم میگفت باید حتما هرکدوم از skill هارو حداقل 6 بیاری!! درسته واقعا؟ و اینکه من هنور مدارک رو برای Wes ارسال نکردم ! هنوز فرصت و امیدی هست یا اینکه کلا باید بیخیال 2014 بشم و قانون جدیدم که معلوم نیست چی میشه !! من خیلی استرس دارم و ناراحت هستم لطفا اگه میتونید منو راهنمایی کنید ممنونم... فرم wes رو قرار بود برام بفرسته اما هنوز نداده من هزینه Wes رو از اینجا به حسابش ریختم که اون از اونجا پرداخت کنه و بعد refrence number به ایمیلم بیاد اما هنوز هیچی به هیچی...

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

من حدود 3 هفته دیگه امتحان آیلتس دارم و کاملا خودم و آکاده کردم.ولی چون قصد ادامه تحصیل داشتم آکادمیک دارم امتحان می دم.می خواستم بدونم با این شرایط اگر بخوام برای مهاجرت از طریق اکسپرس در سال 2015 اقدام کنم حتما باید جنرال بگیرم؟
    یعنی 2 بار آزمون آیلتس بدم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nsha نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من میخواستم برای 2014 اقدام کنم و وکیل گرفتم اما متاسفانه اینقدر دیر جوابای منو میداد و چندین بار کارای من بخاطر اشتباهات و تاخیراتش عقب افتاد من ایلتسمو تازه گرفتن overall 6 شده اما ریدینگ رو 5 شدم که وکیلم میگفت باید حتما هرکدوم از skill هارو حداقل 6 بیاری!! درسته واقعا؟ و اینکه من هنور مدارک رو برای Wes ارسال نکردم ! هنوز فرصت و امیدی هست یا اینکه کلا باید بیخیال 2014 بشم و قانون جدیدم که معلوم نیست چی میشه !! من خیلی استرس دارم و ناراحت هستم لطفا اگه میتونید منو راهنمایی کنید ممنونم... فرم wes رو قرار بود برام بفرسته اما هنوز نداده من هزینه Wes رو از اینجا به حسابش ریختم که اون از اونجا پرداخت کنه و بعد refrence number به ایمیلم بیاد اما هنوز هیچی به هیچی...
    وکیلتون درست گفته. باید هر اسکیل را 6 بیاورید. اگر مدارکتان را هم ارزیابی نکرده اید دیگر احتمالا وقتی برای 2014 نیست. ولی برای 2015 هم تایید WES لازم است در نتیجه پول شما هدر نرفته.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    من حدود 3 هفته دیگه امتحان آیلتس دارم و کاملا خودم و آکاده کردم.ولی چون قصد ادامه تحصیل داشتم آکادمیک دارم امتحان می دم.می خواستم بدونم با این شرایط اگر بخوام برای مهاجرت از طریق اکسپرس در سال 2015 اقدام کنم حتما باید جنرال بگیرم؟
    یعنی 2 بار آزمون آیلتس بدم؟
    بله تنها جنرال قبوله برای مهاجرت.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام یه سوال داشتم این مینیمم نمره باید از یک امتحان باشه یا میشه از چندتا امتحان باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    وکیلتون درست گفته. باید هر اسکیل را 6 بیاورید. اگر مدارکتان را هم ارزیابی نکرده اید دیگر احتمالا وقتی برای 2014 نیست. ولی برای 2015 هم تایید WES لازم است در نتیجه پول شما هدر نرفته.
    ممنون از جوابتون... فقط اینکه این وکیله داره اذیت میکنه و هنوز پول رو به wes پرداخت نکرده ! سوال دیگه من اینه که بعد از اینکه مدارک در Wes ok شد Wes مدارک رو به آدرسی که توی پروفایل دادیم میفرسته؟ الان اون آدرس آدرس وکیلمه بعد از اون چی میشه ؟ فرم تاییدیه خاصی به همراهشونه و باید به جایی ارسال بشه بعدش؟

Junior Member

سلام
    ببخشید من تازه میخوام اسس مدارک را شروع کنم. لطف می کنید لینکی که مراحل را توضیح داده باشه بهم نشون بدید.

Senior Member

دوستی میخواد برای برادرشون که در ایران هستن و در مرحله آپدیت نیاز به امتیاز ایشون داره ترجمه مدارک بفرسته. اگر امکان ارسال شناسنامه وجود نداشته باشه
    آیا ترجمه شناسنامه دارالترجمه های رسمی تورنتو و ارسال اون به ایران برای اثبات خویشاوندی از نظر اداره مهاجرت قابل قبوله یا خیر ؟
    یا حتما باید ترجمه داخل ایران انجام شده باشه ؟ من خودم گواهینامه ام رو همین جا ترجمه کردم و برای امتحان گواهینامه کاملا قبول بود. بهر حال اینها هم بخشی از دولت کانادا هستن. میخواستم ببینم برای اداره مهاجرت اعتبار ترجمه داخل ایران و دارالترجمه های کانادایی چه وضعیتی داره ؟

ممنون و تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)