صفحه 49 از 104 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - پرسش های کلی (فدرال و کبک)

گواهی کارهای منو که از آموزشگاه های فرهنگی هنری بوده رو دادگستری مهر کرده ولی وزارت خارجه نه. آیا همین کافیه؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushkn نمایش پست ها
    گواهی کارهای منو که از آموزشگاه های فرهنگی هنری بوده رو دادگستری مهر کرده ولی وزارت خارجه نه. آیا همین کافیه؟
    چرا گمان می کنید «وزارت خارجه» باید چیزی رو که دادگستری مهر کرده، مهر کنه؟ به هیچ عنوان نیاز نیست.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    چرا گمان می کنید «وزارت خارجه» باید چیزی رو که دادگستری مهر کرده، مهر کنه؟ به هیچ عنوان نیاز نیست.
    ممنون دوست عزیز. خیالم راحت شد.
    آیا فرم ها رو باید با یک رنگ خودکار مشخص امضا کنیم؟ اگر بله چه رنگی؟ مشکی یا آبی؟

Junior Member

من ٣٢ ساله مدرك فوق ديپلم نرم افزار كامپيوتر و دانشجوى ليسانس عمران مى باشم ، درحال حاضر دوره آيلس را در خانه آفرينش شروع كردم و تا عيد ميتوان مدرك آيلس داشته باشم.آيا من با مدرك كارداني ميتوانم براي كانادا اقدام كنم؟چون ليسانسم تا يكسال و نيم آينده تمام ميشود.سابقه بيمه تامين اجتماعي ندارم.بهترين و سريعترين راهي كه بتوانم به كانادا مهاجرت كنم چه ميباشد؟مدرك كنترل جوشكاري ساختماني از شركتي را دارم.بستگاني در كانادا ندارم.بنظر شما من شرايط مهاجرت به كبك يا فدرال را دارم؟ البته من فعلاً دنبال زبان فرانسه نرفتم و انگليسي ميخونم.باسپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط HootanR نمایش پست ها
    من ٣٢ ساله مدرك فوق ديپلم نرم افزار كامپيوتر و دانشجوى ليسانس عمران مى باشم ، درحال حاضر دوره آيلس را در خانه آفرينش شروع كردم و تا عيد ميتوان مدرك آيلس داشته باشم.آيا من با مدرك كارداني ميتوانم براي كانادا اقدام كنم؟چون ليسانسم تا يكسال و نيم آينده تمام ميشود.سابقه بيمه تامين اجتماعي ندارم.بهترين و سريعترين راهي كه بتوانم به كانادا مهاجرت كنم چه ميباشد؟مدرك كنترل جوشكاري ساختماني از شركتي را دارم.بستگاني در كانادا ندارم.بنظر شما من شرايط مهاجرت به كبك يا فدرال را دارم؟ البته من فعلاً دنبال زبان فرانسه نرفتم و انگليسي ميخونم.باسپاس
    داشتن لااقل یکسال سابقه کار بعد از پایان تحصیل همیشه جزو شرایط مهاجرت نیروی کار ماهر به کانادا بوده است و ظاهرا شرایط مزبور در سیستم جدید هم پابرجا می ماند. در نتیجه احتمالا باید صبرکنید درستان تمام بشود و یکسالی کار کنید وبعد تقاضا بفرستید ببینید موقعیتی برایتان پیدا میشود یا خیر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    داشتن لااقل یکسال سابقه کار بعد از پایان تحصیل همیشه جزو شرایط مهاجرت نیروی کار ماهر به کانادا بوده است و ظاهرا شرایط مزبور در سیستم جدید هم پابرجا می ماند. در نتیجه احتمالا باید صبرکنید درستان تمام بشود و یکسالی کار کنید وبعد تقاضا بفرستید ببینید موقعیتی برایتان پیدا میشود یا خیر.
    قلوب عزيز:آيا براي اپلاي كردنحتماً مدرك ليسانس نياز است؟سابقه كار فقط با بيمه تامين اجتكاعي موردقبول است؟چون من سالها كار كرده ام ،ولي بيمه ندارم.

ApplyAbroad Guru

قلوب عزيز:آيا براي اپلاي كردنحتماً مدرك ليسانس نياز است؟سابقه كار فقط با بيمه تامين اجتكاعي موردقبول است؟چون من سالها كار كرده ام ،ولي بيمه ندارم.
    لیسانس لازم نیست ولی بهرحال بدون آن امتیازتون پایین ترخواهد بود و شانس انتخاب شدنتون کمتر میشه. درمورد سابقه کار با بیمه دقیق نمیدونم ولی میتونید به تاپیکهای جاری مهاجرت مراجعه کنید ببینید از دوستان خواسته اند.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

برای سابقه کار شما باید نامه از محل کار داشته باشید که دارای فرمت اداره مهاجرت باشه. حکم حقوقی و فیش میتونه به شما کمک کنه. بیمه لازم نیست اما مستحب است.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    برای سابقه کار شما باید نامه از محل کار داشته باشید که دارای فرمت اداره مهاجرت باشه. حکم حقوقی و فیش میتونه به شما کمک کنه. بیمه لازم نیست اما مستحب است.
    يعني من از شركت دوستانم ميتونم اين نامه سابقه كار را تهيه كنم؟

Junior Member

دوستان عزیز به سوال ویژه
    اگر امتیاز یک پرونده رو خوب داشته باشی، ولی وضع مالیو خوبی نداشته باشی مخصوصا اونی که توی فرم مربوط به شرایط مالی مینویسی، امتیاز منفی محسوب میشه؟ یا ممکنه ریجکت کنن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)