صفحه 5 از 104 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_golden نمایش پست ها
    سپاسگذارم از پاسخ شما عزیزان (برای سپاسگذاری از گزینه امتیاز هم استفاده کردم )
    یک سوال دیگه از شما عزیزان
    با توجه به اینکه تخصص من در هر دوی این لیست موجود است
    و مجرد هم هستم
    به نظر شما برای کدوم اقدام کنم که هم بهتر باشه و هم مزایای بهتری داشته باشه و هم سریعتر و بی دردسرتر باشه و به نتیجه برسم؟
    باز هم از شما عزیزان سپاسگذاری می کنم
    دوست عزيز
    بايد با توجه به نحوه ي امتياز بندي هر كدوم ، امتيازاتتونو جمع بزنين و ببينين براي كدوم راحت تر مي تونين اپلاي كنين
    ضمناْ به نظر من براي انتخاب دانشگاه ، كشور مهم تره چون شما مي خواين چند سال اونجا زندگي كنين و شايدم موندگار شدين
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_golden نمایش پست ها
    سپاسگذارم از پاسخ شما عزیزان (برای سپاسگذاری از گزینه امتیاز هم استفاده کردم )
    یک سوال دیگه از شما عزیزان
    با توجه به اینکه تخصص من در هر دوی این لیست موجود است
    و مجرد هم هستم
    به نظر شما برای کدوم اقدام کنم که هم بهتر باشه و هم مزایای بهتری داشته باشه و هم سریعتر و بی دردسرتر باشه و به نتیجه برسم؟
    باز هم از شما عزیزان سپاسگذاری می کنم
    در شرایط یکسان البته بنظر من فدرال ارجحیت دارد.

Junior Member

درود
    از دوستان كسي ميدونه كه آيا لندينگ در جاي خاص مزايايي براي زندگي از جمله هزينه تحصيلات و غيره داره يا نه؟ به عنوان مثال اگر يك نفر در تورنتو لندينگ كنه و بخواد در ادمونتون زندگي كنه آيا با اون كسي كه مستقيماً در ادمونتون لندينگ كرده تفاوتي داره يا نه؟
    با سپاس
    31 اكتبر 2005 تشكيل پرونده در دمشق، 22 ژوئن 2009 ارسال پرونده به ورشو، 4 دسامبر 2009 ارسال آپديت به ورشو، 21 آگوست 2011 دريافت و 5 اكتبر ارسال مديكال، 5 ژانويه 2012 پاس ريكوست، 21 ژانويه 2012 ارسال پاسپورتها، 7 فوريه 2012 دريافت پاسپورتهاي ويزا شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ikparsi نمایش پست ها
    درود
    از دوستان كسي ميدونه كه آيا لندينگ در جاي خاص مزايايي براي زندگي از جمله هزينه تحصيلات و غيره داره يا نه؟ به عنوان مثال اگر يك نفر در تورنتو لندينگ كنه و بخواد در ادمونتون زندگي كنه آيا با اون كسي كه مستقيماً در ادمونتون لندينگ كرده تفاوتي داره يا نه؟
    با سپاس
    فرقی نمی کند.

Junior Member

سلام دوستان
    من فوق ديپلم كامپيوتر خوندم بعدش هم ليسانس كامپيوتر گرفتم ... الان در مراحل اوليه اقدام مي خوام رزومه تهيه كنم نمي دونم چه جوري اين قضيه رو روشن كنم . يعني فوق ديپلم رو چي ترجمه كنم و همچنين ليسانس 2 ساله رو؟؟؟؟
    لطفا اگر كسي شرايط من رو داشته به نمونه رزومه برام بفرسته اگر نه راهنماييم كنين... من وكيل ندارم
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط a_samira_s نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فوق ديپلم كامپيوتر خوندم بعدش هم ليسانس كامپيوتر گرفتم ... الان در مراحل اوليه اقدام مي خوام رزومه تهيه كنم نمي دونم چه جوري اين قضيه رو روشن كنم . يعني فوق ديپلم رو چي ترجمه كنم و همچنين ليسانس 2 ساله رو؟؟؟؟
    لطفا اگر كسي شرايط من رو داشته به نمونه رزومه برام بفرسته اگر نه راهنماييم كنين... من وكيل ندارم
    ممنون
    فوق دیپلم(Associate Degree ( Undergraduate
    لیسانس Bachelor Degree
    graduate
    ویرایش توسط mo_eini : June 1st, 2011 در ساعت 10:16 PM
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

سلام و خسته نباشید به همه ی اعضای سایت به خصوص اعضایی که به به بقیه کمک میکنن.
    راستش من چند تا سوال داشتم... رشته ی کامپیوتر گرایش نرم افزار آزاد خوندم 4 ساله تموم کردم معدلم 16.70هست و یه مقاله دارم که به انجمن های داخلی ارسال کردم ریجکت شد (دلیلشو نوشته بودن از کجا معلوم خودت نوشته باشی. تا 10 روز سرش می خندیدم.) مدرک زبان هم تازه دارم می رم سراغش. حالا اگه میشه کمکم کنید که بدونم بعد از دریافت مدارک و مهر و موم باید چیکار کنم؟اول ارسالشون کنم به دانشگاه یا اول ایمیل بزنم به استاد؟چه مدارکی رو باید بعد از پذیرش جفت و جور کرد؟ از بدو ورود باید چیکار کرد؟ آیا میشه از ایران اونجا سوییت یا خونه کرایه کرد؟
    سوال دیگه درمورد کار هست من اونجا میتونم کار برنامه نویسی بکنم؟ به asp.net,c#.net,java.net,Sql.net,html 4 مسلطم. اگه میتونم حقوقش چقدره؟
    یه سوال دیگه که هست اینه که دوست من نقاش هست اینجا و آموزشگاه داره با مجوز فنی و حرفه ای.می تونه توی کاناداهم کار کنه؟ باید مجوز خاصی بگیره؟
    و آخرین سوال اینه که برای ما دو نفر با این شرایط خرج ماهیانه تا قبل از مستقر شدن چقدره؟
    خیلی ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدین

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninjaan نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید به همه ی اعضای سایت به خصوص اعضایی که به به بقیه کمک میکنن.
    راستش من چند تا سوال داشتم... رشته ی کامپیوتر گرایش نرم افزار آزاد خوندم 4 ساله تموم کردم معدلم 16.70هست و یه مقاله دارم که به انجمن های داخلی ارسال کردم ریجکت شد (دلیلشو نوشته بودن از کجا معلوم خودت نوشته باشی. تا 10 روز سرش می خندیدم.) مدرک زبان هم تازه دارم می رم سراغش. حالا اگه میشه کمکم کنید که بدونم بعد از دریافت مدارک و مهر و موم باید چیکار کنم؟اول ارسالشون کنم به دانشگاه یا اول ایمیل بزنم به استاد؟چه مدارکی رو باید بعد از پذیرش جفت و جور کرد؟ از بدو ورود باید چیکار کرد؟ آیا میشه از ایران اونجا سوییت یا خونه کرایه کرد؟
    سوال دیگه درمورد کار هست من اونجا میتونم کار برنامه نویسی بکنم؟ به asp.net,c#.net,java.net,Sql.net,html 4 مسلطم. اگه میتونم حقوقش چقدره؟
    یه سوال دیگه که هست اینه که دوست من نقاش هست اینجا و آموزشگاه داره با مجوز فنی و حرفه ای.می تونه توی کاناداهم کار کنه؟ باید مجوز خاصی بگیره؟
    و آخرین سوال اینه که برای ما دو نفر با این شرایط خرج ماهیانه تا قبل از مستقر شدن چقدره؟
    خیلی ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدین
    دوست عزیز ضمن خوشامد به شما تمام سوالات شما در تاپیک های مختلف از تحصیل در کانادا و زندگی در کانادا گرفته تا مهاجرت به کانادا کاملا توضیح داده شده . می توانید با مراجعه به آنها پاسخ سوالاتتان را بیابید. اگر باز هم سوالی باقی ماند، هر سوال را در موضوع مربوط به آن مطرح فرمایید.
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

باسلام
    آیا خبر جدیدی دال بر بسته شدن دفتر مهاجرت فدرال در دمشق منتشر شده است؟یا همچنان این دفتر مشغول به کار است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    باسلام
    آیا خبر جدیدی دال بر بسته شدن دفتر مهاجرت فدرال در دمشق منتشر شده است؟یا همچنان این دفتر مشغول به کار است؟
    قرار نیست فعلاً بسته شه ، تازه دوباره از چند روز دیگه مدیکال میدند ، ضمناً الان هم بازه و داره ویزا می ده. این لینک خبر:
    http://www.newcomerstocanada.com/post-5.aspx
    PR since Oct 7th 2011

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)