صفحه 50 از 104 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - پرسش های کلی (فدرال و کبک)

سلام وقت بخیر
    اگر سوالم را جای نامناسبی طرح کردم عذر می خواهم و لطفا راهنمایی کنید فرروم مناسب پرسش من کجاست.
    من مجرد و 39 سال دارم و می خوام برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم ولی هیچ اطلاعی ندارم. متاسفانه صفحات انجمن هم به درستی باز نمی شوند که بتوانم از نظرات همه دوستان استفاده کنم.
    سابقه کار مرتبط با رشته ام ندارم. ( رشته ام علوم پایه بود، شیمی) ولی حدود 10 سال و بیشتر سابقه کار تجارت خارجی دارم.
    تا به حال اقامت هیچ کشوری را هم نداشته ام.
    مدرک تافل یا آیلتس ندارم ولی یک مصاحبه کننده آزمون آیلتس یکبار ازم امتحان گرفت و گفت نمره 6 آیلتس داری.
    اگر دوستان من را راهنمایی کنند که
    1- از کجا شروع کنم ( قصد ادامه تحصیل ندارم . بودجه سرمایه گذاری و ...را هم ندارم)
    2- برای چه شهری، چه استانی،...چه کاری ؟
    3- ثبت نام را کجا باید انجام بدهم؟ چه سایتی؟
    ببخشید که من واقعا صفر کیلومتر هستم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط December نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    اگر سوالم را جای نامناسبی طرح کردم عذر می خواهم و لطفا راهنمایی کنید فرروم مناسب پرسش من کجاست.
    من مجرد و 39 سال دارم و می خوام برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم ولی هیچ اطلاعی ندارم. متاسفانه صفحات انجمن هم به درستی باز نمی شوند که بتوانم از نظرات همه دوستان استفاده کنم.
    سابقه کار مرتبط با رشته ام ندارم. ( رشته ام علوم پایه بود، شیمی) ولی حدود 10 سال و بیشتر سابقه کار تجارت خارجی دارم.
    تا به حال اقامت هیچ کشوری را هم نداشته ام.
    مدرک تافل یا آیلتس ندارم ولی یک مصاحبه کننده آزمون آیلتس یکبار ازم امتحان گرفت و گفت نمره 6 آیلتس داری.
    اگر دوستان من را راهنمایی کنند که
    1- از کجا شروع کنم ( قصد ادامه تحصیل ندارم . بودجه سرمایه گذاری و ...را هم ندارم)
    2- برای چه شهری، چه استانی،...چه کاری ؟
    3- ثبت نام را کجا باید انجام بدهم؟ چه سایتی؟
    ببخشید که من واقعا صفر کیلومتر هستم.
    پست های آخر این تاپیک را مطالعه کنید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Express-Entry

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

با سلام. با فوق دیپلم کامپیوتر (دیپلم فنی 11 ساله + دوسال کاردانی پیوسته ) + دوسال سابقه کار ( تحویلدار بانک) میشه اپلای کرد ؟ با این شرایط نمره زبان آیلتس چند میخواد ؟

Junior Member

سلام دوستان من معلم زبان انگلیسی هستم 28 ساله ،سه سال سابقه تدریس آموزشگا هی دارم که ترجمه شده با مهر دادگستری میباشد ولی بیمه ندارم، آیا مورد قبول میباشد؟ آخه یک موسسه گفت فقط تدریس دانشگاهی قبوله. زبان تافل 110 دارم که فکر میکنم آیلتس 7.5 به بالا هم میتونم بیارم شوهرم هم فوق معماری با 11 سال سابقه کار میباشد آیا شانس داریم؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mary30 نمایش پست ها
    سلام دوستان من معلم زبان انگلیسی هستم 28 ساله ،سه سال سابقه تدریس آموزشگا هی دارم که ترجمه شده با مهر دادگستری میباشد ولی بیمه ندارم، آیا مورد قبول میباشد؟ آخه یک موسسه گفت فقط تدریس دانشگاهی قبوله. زبان تافل 110 دارم که فکر میکنم آیلتس 7.5 به بالا هم میتونم بیارم شوهرم هم فوق معماری با 11 سال سابقه کار میباشد آیا شانس داریم؟
    همیشه شانس وجود داره. من به شخصه معتقد هستم هر کسی که بخواد از اون کشور میتونه مهاجرت کنه به شرط اینکه بخواد و تلاش لازم رو انجام بده. اولش کمی سخت هست اما شدنیه. حالا کانادا نشد، استرالیا. استرالیا نشد، نیوزلند. به هر حال راههای رسیدن به خدا زیاده!
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

دوستان یه سوال کلی دارم ممنون میشم جوابم رو بدید
    من به عنوان برنامه نویس قصد مهاجرت به کانادا رو دارم البته هنوز فوق لیسانسم تموم نشده
    میتونم مادرم رو با خودم ببرم؟
    اولین شرطم برای مهاجرت به هر جای جهان اینه جایی که میرم مادرم باید با خودم ببرم
    تنها که نمیتونم بزارمش برم!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط laser1 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال کلی دارم ممنون میشم جوابم رو بدید
    من به عنوان برنامه نویس قصد مهاجرت به کانادا رو دارم البته هنوز فوق لیسانسم تموم نشده
    میتونم مادرم رو با خودم ببرم؟
    اولین شرطم برای مهاجرت به هر جای جهان اینه جایی که میرم مادرم باید با خودم ببرم
    تنها که نمیتونم بزارمش برم!
    متاسفانه خیر همراه شما نمیتونند مهاجرت کنند. اگر موفق شدید اقامت کانادا بگیرید پس از کسب شرایط لازم ممکنه بتونید ایشان را برای اقامت اسپانسر کنید ولی تضمینی نیست که چنین امکانی در آن زمان وجود داشته باشد. میتونید هم برایشون ویزای توریستی بگیرید که هر بار تا شش ماه بیایند شما را ببینند.

Junior Member

سلام دوستان.
    من می خوام برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم. چند تا سوال داشتم اگه میشه لطف کنید جواب بدید.
    ّI) با ویزای تخصصی چه مدت میشه اونجا موند؟ میشه دایم موند و citizen شد؟
    II) سابقه ی کار باید تا چه حد مرتبط باشه؟ من مهندس برقم ولی کار فنی نمی کنم. ۵ سال سابقه ی تدریس در هنرستان (رشته برق) و دانشگاه (رشته برق) دارم. ۹ سال هم سابقه ی بیمه دارم( اموزش و پرورش).
    III) می تونم از یه شرکت سابقه ی کار یا مشاوره بگیرم. البته بدون بیمه، چون فکر نمی کنم ۲ تا بیمه بشه همزمان داشت. به نظرتون موثره؟
    IV) اگه برای تحصیل در کانادا اقدام کنم و بعد از اتمام phd برای ویزا تخصصی اقدام کنم، شانسم بیشتر می شه؟ چه قدر؟
    شرایطمو این زیر براتون میزارم. لطفا شانسمو بررسی کنید. اگه شانسم بالای ۷۰٪ باشه می خوام اقدام کنم.
    ۱) وضعیت: مجرد- ۲۷ ساله - مرد
    ۲) رشتۀ لیسانس: ‌برق قدرت – نام دانشگاه: تربیت دبیر شهید رجایی تهران – معدل نهای۱۴.۴۴
    ۳) رشتۀ فوق لیسانس: برق قدرت– نام دانشگاه: سمنان - دولتی روزانه – معدل نهایی ۱۵.۵۸
    ۴) نمرۀ زبان : IELTS Academic (L:6 R:6.5 S:7 W:6.5 ) Overall : 6.5
    ۵) انتشارات: 2 مقاله ISI>> در IEEE transactions on power system و Electric Power Components and Systems / یک مقاله ISC >> فارسی/ یک کتاب انگلیسی >> برای تربیت تکنسین های برق.
    ۶) سابقه کار:تدریس در اموزشکده فنی و حرفه ای ۳ سال بدون بیمه- تدریس در اموزش و پرورش ۵ سال (دبیر فنی برق) با ۹ سال سابقه بیمه
    مرسی از توجهتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Electricman نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من می خوام برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم. چند تا سوال داشتم اگه میشه لطف کنید جواب بدید.
    ّI) با ویزای تخصصی چه مدت میشه اونجا موند؟ میشه دایم موند و citizen شد؟
    II) سابقه ی کار باید تا چه حد مرتبط باشه؟ من مهندس برقم ولی کار فنی نمی کنم. ۵ سال سابقه ی تدریس در هنرستان (رشته برق) و دانشگاه (رشته برق) دارم. ۹ سال هم سابقه ی بیمه دارم( اموزش و پرورش).
    III) می تونم از یه شرکت سابقه ی کار یا مشاوره بگیرم. البته بدون بیمه، چون فکر نمی کنم ۲ تا بیمه بشه همزمان داشت. به نظرتون موثره؟
    IV) اگه برای تحصیل در کانادا اقدام کنم و بعد از اتمام phd برای ویزا تخصصی اقدام کنم، شانسم بیشتر می شه؟ چه قدر؟
    شرایطمو این زیر براتون میزارم. لطفا شانسمو بررسی کنید. اگه شانسم بالای ۷۰٪ باشه می خوام اقدام کنم.
    ۱) وضعیت: مجرد- ۲۷ ساله - مرد
    ۲) رشتۀ لیسانس: ‌برق قدرت – نام دانشگاه: تربیت دبیر شهید رجایی تهران – معدل نهای۱۴.۴۴
    ۳) رشتۀ فوق لیسانس: برق قدرت– نام دانشگاه: سمنان - دولتی روزانه – معدل نهایی ۱۵.۵۸
    ۴) نمرۀ زبان : IELTS Academic (L:6 R:6.5 S:7 W:6.5 ) Overall : 6.5
    ۵) انتشارات: 2 مقاله ISI>> در IEEE transactions on power system و Electric Power Components and Systems / یک مقاله ISC >> فارسی/ یک کتاب انگلیسی >> برای تربیت تکنسین های برق.
    ۶) سابقه کار:تدریس در اموزشکده فنی و حرفه ای ۳ سال بدون بیمه- تدریس در اموزش و پرورش ۵ سال (دبیر فنی برق) با ۹ سال سابقه بیمه
    مرسی از توجهتون
    کانادا چیزی بنام ویزای تخصصی نداره. اگر منظورتون اقامت دائم به روش نیروی کار ماهر است اطلاعاتش را اینجا میتوانید پیدا کنید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Express-Entry

Junior Member

سلام من تازه ميخوام اقدام كنم فرانسه در حد tcf b2 ميتونم بگيرم ايلتس هم در حد جنرال ٦ ليسانس كتابداري دارم و سابقه كار تو رشته نمايندگي بيمه يك سال به مظر شما ايا شانسي دارم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)