صفحه 51 از 104 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - پرسش های کلی (فدرال و کبک)

سلام دوستان
    من یک سوالی داشتم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.من از ترم 4 شروع به کار کردن در زمینه ی رشته ی تحصیلیم کردم در 2 شرکت مختلف که رو هم میشه 14 ماه ولی متاسفانه بیمه ندارم حالا سوال من اینجاست که برای اثبات این قضیه باید چیکار کنم؟چون شنیدم میگن ممکن افیسر بهت شک کنه چون در حین تحصیل کار کردی؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت / اقامت دائم ؟

با سلام و عرض خسته نبا شيد به همه دوستان بابت اطلاعات و زحماتي براي هم وطن هاتون ميکشيد.
    من یک سوال کلی داشتم و هرچی گشتم نمیدونستم توی کدوم انجمن مطرح کنم و همینجا معذرت میخوام بابت مطرح کردنش توی این انجمن اما واقعا چاره ای نداشتم..
    من متولد 2/1368 هستم و ميخوام اقامت دائم امريکا ، کانادا يا استراليا بگيرم و تا 200000 دلار سرمايه دارم.لطفا کمکم کنيد که بهترين و سريعترين روش اقامت بگيرم و زبان هم مدرک خاص ندارم.در ضمن ميتونم با مدرک فني حرفه اي کامپيوتر که 945 ساعت آموزش ديدم دانشگاه برم ؟؟
    من مدارک تحصيلي ديپلم کامپيوتر کار و دانش-پيش دانشگاهي علوم انساني - مدرک فني حرفه اي کامپيوتر درجه 1 و 2 و برنامه نويسي ويژوال بيسيک و گذراندن 945 ساعت آموزش دارم.لطفا اگه شما کشور ديگه که به نظرتون من شرايطش دارم و اقتصاد خوبي داره بهم معرفي کنيد و کمکم کنيد در ضمن ميخواستم بدونم اگه از طريق ويزاي دانشجويي اقدام کنم آيا بعد اتمام تحصيل ويزاي من به دائم تبديل ميشه و يا اينکه بايد دنبال گرفتن ويزاي دائم از صفر باشم و آيا همزمان ميتونم هم دانشجو باشم هم براي خودم يک کار کوچيک راه اندازي کنم و اگه ميشه در کدام کشور ها ؟؟؟
    ممنون

Senior Member atarod آواتار ها

با سلام، لطفا دوستانی که تجربه دارن راهنمای کنن،روی برگه‌هایConfirmation of permanent resident یه جایی‌ واسه شماره پرواز هست که تو فرودگاه توسط آفیسر پر می‌شه، یعنی‌ باید بلیط رو اونجا نشونش بدیم، ما میخوایم بریم پی‌ ار کارت رو بگیریم و برگردیم و چند ماه بعدش بریم، موردی پیش میاد اگه آفیسر ببینه که بلیط ما رفت و برگشت هست و یک طرفه نیست؟؟دوم اینکه کارت‌های پی‌ ار چند وقت بعدبه آدرسی که تو فرودگاه میدیم پست می‌شه؟ می‌خوام ببینم بلیط رو باید چند وقته بگیرم. ممنون

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atarod نمایش پست ها
    با سلام، لطفا دوستانی که تجربه دارن راهنمای کنن،روی برگه‌هایConfirmation of permanent resident یه جایی‌ واسه شماره پرواز هست که تو فرودگاه توسط آفیسر پر می‌شه، یعنی‌ باید بلیط رو اونجا نشونش بدیم، ما میخوایم بریم پی‌ ار کارت رو بگیریم و برگردیم و چند ماه بعدش بریم، موردی پیش میاد اگه آفیسر ببینه که بلیط ما رفت و برگشت هست و یک طرفه نیست؟؟دوم اینکه کارت‌های پی‌ ار چند وقت بعدبه آدرسی که تو فرودگاه میدیم پست می‌شه؟ می‌خوام ببینم بلیط رو باید چند وقته بگیرم. ممنون
    این که شما قراره land کنید و بعد به طور موقت به کشورتون برگردید چیز بدی نیست که بخواین مخفی کنید و کاملَن موجه و قانونیه. پس نگران این موضوع نباشید.
    مدت زمان دریافت کارت متفاوته. بین دو تا هشت هفته. بیشتر اوقات کمتر از یک ماه میرسه اما گاهی به طور تصادفی بررسی های بیشتری انجام میدن برای بعضی ها و ممکنه تا سه ماه هم طول بکشه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

با سلام من الان 4 ماهه منتظر اومدن کارت اقامت هستم. از کجا باید پیگیری کنم ؟

سلام
    من یک سوال در مورد کبک داشتم.
    در مورد امتیاز بندی عنوان شده که افراد متاهل حداقل باید 57 امتیاز داشته باشند.
    از طرفی نمره مدرک زبان هم برای A1,A2,B1 صفر هست و برای B2 ماکزیمم 16 امتیاز.
    با توجه به شرایطی که من دارم بدون احتساب نمره زبان امتیازم بیش از 57 هست.
    حال سوالم این هست، با توجه به اینکه در سایت مهاجرتی کبک چیزی تحت عنوان الزامی بودن ارایه مدرک B2 بیان نشده است و فقط عنوان شده حتما باید مدرک زبانی ارایه شود، اگر من در آزمون B1 را کسب کنم و ارایه دهم، پرونده من پذیرفته میشه یا رد میشه؟
    ممنون

Junior Member

دوستان پیشنهادتون برای وکیل یا موسسه مطمئن برای مشاوره مهاجرت به کانادا چیه؟مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک- آزاد اسلامی

سلام به همه دوستان خوب
    به راهنمایی دوستان عزیز نیاز داشتم پس برای همین بهترین جایی که برای سوال پرسیدن پیدا کردم این فروم بود .
    من 25 سالمه و در حال حاضر سرباز هستم تا 6 ماه دیگه تموم میشه ( تنها دلیلی که رفتم سربازی این بود که بعدش بتونم برم از ایران )
    زبان انگلیسیم در حد IELTS 6 , لیسانس مکانیک دارم .
    حالا اینکه من می خوام تمام تلاشمو بکنم که یک راهی پیدا کنم و اقامت کانادا رو بگیرم .
    البته از اقوام کسیو در داخل کانادا و ونکوور دارم , اقوام درجه یک نیست ( دختر عمو ) , و اینکه با یکی دو تا وکیل که در داخل کانادا و ونکوور مشغول به کار هستن هم صحبت کردم .که از دوستان همین دختر عموی ماست .
    بهترین و تنها امیدم هم به هموناست که اونجا هستن تا یک راهی برام پیدا کنند و... , ولی تا الان جواب درستی دستگیرم نشده ,و از اونجایی که آدم عجولی هستم می خوام هرچه زودتر تکلیفم مشخص بشه .
    یک سری رزومه این وکلا ازم خواستن که براشون با همون فرمتی که خواستن فرستادم . تقریباً میشه گفت که اینا یک پیش زمینه از زندگی من می خواستن منم یک Story براشون فرستادم که چیکار کردم تا الان و....
    حالا بعد از این همه صحبت که شاید بیشترش هم نیاز به گفتن نبود از دوستان اهل فن کمک یا راهنمایی می خوام که بهترین راه برای اینکه بتونم اقامت کانادا رو بگیرم چیه ؟ البته نه از هر طریقی ( اصلاً آدم پولداری نیستم که بخوام از طریق سرمایه گذاری و راه های مشابه اقامت بگیرم) و اینکه در کل این پروسه چقدر طول می کشه و حالا هر چیزی که در جواب به درد من بخوره , داخل فروم ها هم زیاد چرخیدم ولی واقعیت اینه که بیشتر اوقات اعصابمو بهم میریزه چون آدمو هوایی میکنه این سایت و وقتی میبینه دستو بالت بستست عذاب می کشه , ببخشید زیاد حرف زدم , پیشاپیش از تمام کسانی که به این بنده حقیر کمک می کنند و راهنمایی می کنند سپاسگذارم .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط navidking نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان خوب
    به راهنمایی دوستان عزیز نیاز داشتم پس برای همین بهترین جایی که برای سوال پرسیدن پیدا کردم این فروم بود .
    من 25 سالمه و در حال حاضر سرباز هستم تا 6 ماه دیگه تموم میشه ( تنها دلیلی که رفتم سربازی این بود که بعدش بتونم برم از ایران )
    زبان انگلیسیم در حد IELTS 6 , لیسانس مکانیک دارم .
    حالا اینکه من می خوام تمام تلاشمو بکنم که یک راهی پیدا کنم و اقامت کانادا رو بگیرم .
    البته از اقوام کسیو در داخل کانادا و ونکوور دارم , اقوام درجه یک نیست ( دختر عمو ) , و اینکه با یکی دو تا وکیل که در داخل کانادا و ونکوور مشغول به کار هستن هم صحبت کردم .که از دوستان همین دختر عموی ماست .
    بهترین و تنها امیدم هم به هموناست که اونجا هستن تا یک راهی برام پیدا کنند و... , ولی تا الان جواب درستی دستگیرم نشده ,و از اونجایی که آدم عجولی هستم می خوام هرچه زودتر تکلیفم مشخص بشه .
    یک سری رزومه این وکلا ازم خواستن که براشون با همون فرمتی که خواستن فرستادم . تقریباً میشه گفت که اینا یک پیش زمینه از زندگی من می خواستن منم یک Story براشون فرستادم که چیکار کردم تا الان و....
    حالا بعد از این همه صحبت که شاید بیشترش هم نیاز به گفتن نبود از دوستان اهل فن کمک یا راهنمایی می خوام که بهترین راه برای اینکه بتونم اقامت کانادا رو بگیرم چیه ؟ البته نه از هر طریقی ( اصلاً آدم پولداری نیستم که بخوام از طریق سرمایه گذاری و راه های مشابه اقامت بگیرم) و اینکه در کل این پروسه چقدر طول می کشه و حالا هر چیزی که در جواب به درد من بخوره , داخل فروم ها هم زیاد چرخیدم ولی واقعیت اینه که بیشتر اوقات اعصابمو بهم میریزه چون آدمو هوایی میکنه این سایت و وقتی میبینه دستو بالت بستست عذاب می کشه , ببخشید زیاد حرف زدم , پیشاپیش از تمام کسانی که به این بنده حقیر کمک می کنند و راهنمایی می کنند سپاسگذارم .
    روش مهاجرت نیروی متخصص در کانادا در تاپیک زیر توضیح داده شده مطالعه بفرمایید.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...ess-Entry-2015

راه دیگرتون اینه که سعی کنید پذیرش و ویزای دانشجویی بگیرید و برای ادامه تحصیل بروید.
    در هر حالت کار مهاجرت عجله ای انجام نمیشه و صبر زیاد میخواد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineer

سلام، من تازه عضو اين انجمن شدم و دارم راجع به مهاجرت به كانادا تحقيق ميكنم. توى صفحات مختلف اين انجمن خيلى چرخيدم ولى متاسفانه با عبارات نا آشنايى مثل استانى يا فدرال كه شايد براى خيلى از دوستان مفهوم داشته باشه برخورد كردم. آيا لينك يا صفحه اى رو كه روشهاى مهاجرت رو توضيح بده و تعاريف اوليه رو شرح بده ميتوانيد به من معرفى كنيد. البته لينك بالا رو ديدم، ولى سوال ديگر اين است كه روش هاى قديمى حذف شدن يا خير
    با تشكر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)