صفحه 52 از 104 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - پرسش های کلی (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط omid201 نمایش پست ها
    سلام، من تازه عضو اين انجمن شدم و دارم راجع به مهاجرت به كانادا تحقيق ميكنم. توى صفحات مختلف اين انجمن خيلى چرخيدم ولى متاسفانه با عبارات نا آشنايى مثل استانى يا فدرال كه شايد براى خيلى از دوستان مفهوم داشته باشه برخورد كردم. آيا لينك يا صفحه اى رو كه روشهاى مهاجرت رو توضيح بده و تعاريف اوليه رو شرح بده ميتوانيد به من معرفى كنيد. البته لينك بالا رو ديدم، ولى سوال ديگر اين است كه روش هاى قديمى حذف شدن يا خير
    با تشكر
    بهترین منبع خود سایت اداره مهاجرت کاناداست. لینک زیر را چک کنید:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/index.asp

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بهترین منبع خود سایت اداره مهاجرت کاناداست. لینک زیر را چک کنید:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/index.asp
    ممنون. دیدم. ولی دنبال لینک فارسی میگردم. بعضی از کلمات تخصصی بوده و معانی خاصی ممکنه داشته باشند. اگه لینک فارسی دارید لطفا معرفی کنید.
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط omid201 نمایش پست ها
    ممنون. دیدم. ولی دنبال لینک فارسی میگردم. بعضی از کلمات تخصصی بوده و معانی خاصی ممکنه داشته باشند. اگه لینک فارسی دارید لطفا معرفی کنید.
    با تشکر
    لینک فارسی معتبری ندیدم.اگر از سایت خود اداره مهاجرت استفاده کنید مطمئن تر است. هر اصطلاحی را هم متوجه نشدید اینجا بپرسید دوستان کمکتان میکنند.

سلام من 1 سوال راجع به مدارک مربوط به تحصیلات دارم. من فوق لیسانس دارم. برای کبک، احتیاج هست که مدرک دیپلم دبیرستان هم ضمیمه شود یا نه؟
    چونکه در فرم ، قسمت 20 نوشته شده Diplomas
    The following diplomas are admissible:
    – University certificates or diplomas
    – Post-secondary technical training certificates or diplomas
    – General or vocational high school certificates or diplomas
    are admissible یعنی مورد قبول هستند و نه اینکه همه موارد.....ممنون میشم کسانی که تجربه دارند اطلاعات بدهند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت / اقامت دائم ؟

دوستان من میخوام برای کبک اقدام کنم ولی نوشته تا اول آپریل نمیشه ارسال کرد درسته؟ گفته هرچی ارسال بشه برگشت میخوره
    الان دارم مدارک برای express entry میدم WES تایید کنه. آیا میتونم برای کبک هم از همین تایید مدارک WES استفاده کنم یا نه؟ااگه نه کجا باید براب تایید مدارک اقدام کنم؟در ضمن برای کبک آیا رشته مهمه یا سابقه کار مرتبط؟ چون رشته من مهندسی صنایع هست که جدیدا به لیست 12 امتیازی اضافه شده و سابقه کار من 5 سال برنامه ریزی و کنترل پروژه هست که تو لیست NOC چنین شرح وظایفی برای مهندسی صنایع ننوشته میخواستم ببینیم من میتونم 12 امتیاز بگیرم؟
    ممنون میشم سوالایی که پرسیدم جواب بدین

Junior Member

با سلام
    سوال داشتم درباره مهاجرت كبك.در صورتي كه بدون طلاق إز همسر جدا زندگي كنيم (آدرس منزل و محل كار در ٢ شهر مختلف است)و همسر قرار نباشد به كانادا بيايد آيا إز امتياز او مي توان استفاده كرد ؟ و اگر نه آيا امتياز مجرد برايم محاسبه مي شود ؟يعني حداقل امتياز براي إرسال مداركم ٤٩ است يا ٥٧؟ سوالم را اگر در بخش ديگري بايد مطرح كنم هم راهنمايي بفرماييد با تشكر

Junior Member Buddha آواتار ها

با سلام
    دوستان یک آقای 32 ساله دارای مدرک لیسانس کامپیوتر که خودش به مدت 6-7 سال صاحب شرکت کامپیوتری (بازرگانی) باشد (در ایران و خارج از ایران) به چه روشهایی می تواند برای مهاجرت به کانادا اقدام کند؟
    کارآقرینی؟
    آیا امکانش هست که با سمت مدیریت شرکت کامپیوتری بعنوان متخصص ویزای مهاجرت بگیرد (از سیستم express entry)؟

ممنونم میشوم دوستان راهنمایی کنند.
    I handed my passport to the immigration officer, and he looked at it and looked at me and said, "What are you?"

سلام دوستان
    امیدوارم حال همگی خوب باشه.
    من تا اینجا صفحات زیادی از فروم رو شخم زدم و کلی اطلاعات مفید و ارزنده پیدا کردم که باعث شده دید خیلی روشنی در مورد وضعیت زندگی بعد از مهاجرت پیدا کنم.
    از همگی ممنونم.
    من از طریق فدرال اسکیل ورکر اقدام کرده ام. اینطور که دوستان می گویند اگر توی کبک لندینگ کنم و سه ماه اونجا بمونم مثل کبکی ها هستم و نیازی به سی اس کیو ندارم.
    حالا اگر بخواهم کالجی ثبت نام کنم غیر از برگه لندینگ، چه مدرک و سندی میتونم ارائه بدهم که نشون بدهد سه ماه توی کبک بوده ام؟ کالج ها اجاره نامه ی خونه رو قبول میکنن؟

راستش مبلغی که دارم با خودم می آورم اینقدری هست که حداکثر هزینه های یک سال اول را پوشش بدهد. نمی دانم تا چه حد می توانم روی کمک های کبک حساب کنم و درس خوندن تو کالج های دولتی، اینطور که بروشورهای مربوط به رشته ها میگن رایگان هست یا بخشی از هزینه ی تحصیل به عهده ی خودم است و تهش باید به صورت اقساط برگردونم؟
    (در مورد تورنتو شنیدم یک بار وام میدن و بعد از اتمام تحصیل، شش ماه فرصت میدن برا پیدا کردن کار و ماهی صد دلار از حقوق طرف کم می کنن ولی کبک رو نمی دونم)

خواهش میکنم دوستانی که اطلاع دارن من رو راهنمایی کنن.
    ازتون ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering /oil process engineer

سلام
    ببخشید ممکنه راهنمایی کنید که امکان اقدام دو نفر در یک خانواده یکی برای کبک و دیگری برای فدرال (express entry) وجود داره یا خیر ؟ من برای فدرال می خوام اقدام کنم و همسرم برای کبک . ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

قاعدتا امکانپذیر است ولی توجه داشته باشید اگر یکی از پرونده ها زودتر به نتیجه برسد باید دومی را انصراف دهید

نقل قول نوشته اصلی توسط katayoonkamran نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید ممکنه راهنمایی کنید که امکان اقدام دو نفر در یک خانواده یکی برای کبک و دیگری برای فدرال (express entry) وجود داره یا خیر ؟ من برای فدرال می خوام اقدام کنم و همسرم برای کبک . ممنون میشم راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)