صفحه 55 از 104 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Senior Member atarod آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - پرسش های کلی (فدرال و کبک)

امتیاز به مدرک تحصیلی‌ تعلق میگیره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط milo405 نمایش پست ها
    سلام
    من جواب سوالمو نتوستم پیدا کنم و ممنون میشم کمکم کنین. من رشته تحصیلیم هیچ امتیازی نداره ولی رشته ای که توش کار می کنم امتیاز داره. یعنی رشته کاریم با رشته تحصیلیم متفاوته. امتیاز من چجوری محاسبه میشه؟

Junior Member

سلام
    ببخشید مزاحم شدم ولی یک سوال داشتم
    با اجازه برم سر سوال
    من و خانواده ام زمانی که من 6 سالم بود از طریق فامیل به کانادا دعوت شدیم و مهاجرت کردیم اما به دلایل خانوادگی پس از3 ماه برگشتیم
    الان من 22 سالم است و از مدارک کانادا فقط sin card رو هنوز دارم
    می خواستم بدونم می شه از این کارت استفاده کرد و دوباره به کانادا مهاجرت کنم

از کمک شما پیشاپیش ممنونم

Senior Member atarod آواتار ها

خیر دوست عزیز، باید دوباره طبق قوانین مهاجرت امروز درخواست بدین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط asahmadi نمایش پست ها
    سلام
    با اجازه برم سر سوال
    من و خانواده ام زمانی که من 6 سالم بود از طریق فامیل به کانادا دعوت شدیم و مهاجرت کردیم اما به دلایل خانوادگی پس از3 ماه برگشتیم

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

سلام
    با اجازه برم سر سوال

نقل قول نوشته اصلی توسط atarod نمایش پست ها
    خیر دوست عزیز، باید دوباره طبق قوانین مهاجرت امروز درخواست بدین.
    اگر در اون زمان land کردید، الان هنوز Permanent Resident of Canada محسوب میشید هر چند مدرکی که باهاش بتونید وارد کانادا بشید رو ندارید.
    تا زمانی که PR هستید، تقاضای هیچ نوع ویزایی رو نمی تونید بکنید (بازدید، دانشجویی یا مهاجرت). اگر به هر دلیل خواستید به کانادا سفر کنید دو راه دارید:

1. انصراف داوطلبانه از اقامت دایم در کانادا و بعد درخواست ویزا.
    2. درخواست برگه ی عبور (Travel Document). در این حالت چون شما در 5 سال گذشته، حداقل 2 سال رو در کانادا نبودید، اگر دلیل بسیار قوی و قانع کننده ی دیگری برای عدم رعایت شرط اقامت دایم نیارید، درخواستتون رد و وضعیت PR اتون از اون لحظه اسقاط میشه. افسر ارشد مهاجرت به شما فرصت فرجام خواهی میده، اما مدرک عبور برای سفر بهتون تعلق نمی گیره مگر این که از 365 روز پیش از درخواست، حداقل یک روزش رو در کانادا سپری کرده باشید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

با سلام
    من حدود یکسال پیش برای کانادا اقدام کردم و ویزا برام صادر شد ولی خب بخاطر یکسری مشکلات نتونستم برم ویزا رو بگیرم الان دوبارە اقدام کردم و هفتە پیش از سفارت باهام تماس گرفتن و گفتن مدارکت رو بفرست اینجا... الان ۲ سوال پیش اومدە برام
    یک چقد زمان میبرە کە برام ویزا صادر شە و ۲.ایا من کە دفعە پیش هزینە ویزا رو پرداخت کردم نیاز ەست کە اینبارم هزینە اش رو بدم یا نە مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    اگر در اون زمان land کردید، الان هنوز Permanent Resident of Canada محسوب میشید هر چند مدرکی که باهاش بتونید وارد کانادا بشید رو ندارید.
    تا زمانی که PR هستید، تقاضای هیچ نوع ویزایی رو نمی تونید بکنید (بازدید، دانشجویی یا مهاجرت). اگر به هر دلیل خواستید به کانادا سفر کنید دو راه دارید:

1. انصراف داوطلبانه از اقامت دایم در کانادا و بعد درخواست ویزا.
    2. درخواست برگه ی عبور (Travel Document). در این حالت چون شما در 5 سال گذشته، حداقل 2 سال رو در کانادا نبودید، اگر دلیل بسیار قوی و قانع کننده ی دیگری برای عدم رعایت شرط اقامت دایم نیارید، درخواستتون رد و وضعیت PR اتون از اون لحظه اسقاط میشه. افسر ارشد مهاجرت به شما فرصت فرجام خواهی میده، اما مدرک عبور برای سفر بهتون تعلق نمی گیره مگر این که از 365 روز پیش از درخواست، حداقل یک روزش رو در کانادا سپری کرده باشید.
    خیلی ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز

چند سوال برام پیش اومد
    1.منظور شما از land چیست؟
    2.این که سنم کم بوده و توانایی نداشتم که سفر کنم دلیل قانع کننده ایه؟
    3.با گرفتن برگه عبور و رفتن به کانادا می شه ادامه برنامه مهاجرتی قبلیم رو دنبال کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط settar نمایش پست ها
    با سلام
    من حدود یکسال پیش برای کانادا اقدام کردم و ویزا برام صادر شد ولی خب بخاطر یکسری مشکلات نتونستم برم ویزا رو بگیرم الان دوبارە اقدام کردم و هفتە پیش از سفارت باهام تماس گرفتن و گفتن مدارکت رو بفرست اینجا... الان ۲ سوال پیش اومدە برام
    یک چقد زمان میبرە کە برام ویزا صادر شە و ۲.ایا من کە دفعە پیش هزینە ویزا رو پرداخت کردم نیاز ەست کە اینبارم هزینە اش رو بدم یا نە مرسی
    این طور که من متوجه شدم ویزای قبلی شما بدون استفاده منقضی شده بود. باقی قضیه برام روشن نیست. اگر به این پرسش ها پاسخ بدید ممکنه بتونم راهنمایی کنم:
    1. ویزا آفیس قبلی که براتون صادر کرده بود کجا بود؟
    2. منظورتون از «اقدام» کردید چیه، آیا از اول یه فایل جدید با مدارک جدید تشکیل دادید یا این که ازشون خواستید دومرتبه براتون ویزا صادر کنند.
    3. کدوم سفارت باهاتون تماس گرفت و ازتون چه مدرکی خواستند.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

خیلی ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز

چند سوال برام پیش اومد
    1.منظور شما از land چیست؟
    2.این که سنم کم بوده و توانایی نداشتم که سفر کنم دلیل قانع کننده ایه؟
    3.با گرفتن برگه عبور و رفتن به کانادا می شه ادامه برنامه مهاجرتی قبلیم رو دنبال کنم؟
    1. ورود به کانادا با ویزای مهاجرت و پذیرش به عنوان مقیم دائم رو در اصطلاح می گن Land. چون می فرمایید که SIN دریافت کردید یعنی Landed immigrant شدید در اون زمان.
    2. ممکنه در کنار مجموع شرایط دیگه قانع کننده باشه. این که چگونه این امور رو شفاف و مستدل توضیح بدید هم خیلی در شانس پذیرفته شدن درخواستتون می تونه تأثیر بذاره.
    3. اگر با Travel Document موافقت کنند که دیگه لازم نیست چیزیو دنبال کنید D: به کانادا سفر می کنید و اون جا می تونید کارت PR دریافت کنید.

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان

سوال بنده درباره مهاجرت از طریق اشپز بین المللی درجه 1 و 2 به کانادا و استرالیا میباشد... ایا با قوانین جدید مهاجرت امکان پذیر میباشد؟

ایا مدارک درجه 1و2 اشپزی بین المللی که توسط موسسات ازاد صادر می شوند مورد تایید این دو کشور میباشند ؟

از انجا که این مدارک توسط دو سازمان فنی حرفه ای و گردشگری صادر می شوند شما کدامیک را بیشتر توصیه می کنید ؟

با تشکر از توجه شما

Junior Member

دوستان آیا مدرک دوره های فنی و حرفه ای که تعداد ساعت گذرانده شده در آن درج شده باشه برای مهاجرت به کبک یا فدرال قابل قبول هستند یا نه؟ در جایی خوندم که برای کانادا فقط مدرک فنی حرفه ای هنرستان یعنی دیپلم هنرستان قابل قبول هست نه مدرک فنی و حرفه ای بعد از هنرستان، این درسته ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)