صفحه 56 از 104 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - پرسش های کلی (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazdst نمایش پست ها
    دوستان آیا مدرک دوره های فنی و حرفه ای که تعداد ساعت گذرانده شده در آن درج شده باشه برای مهاجرت به کبک یا فدرال قابل قبول هستند یا نه؟ در جایی خوندم که برای کانادا فقط مدرک فنی حرفه ای هنرستان یعنی دیپلم هنرستان قابل قبول هست نه مدرک فنی و حرفه ای بعد از هنرستان، این درسته ؟
    مدارک فنی حرفه ای امتیازی ندارند. مدرک فنی حرفه ای هنرستان هم در واقع بجای دیپلم قبول میشه و امتیاز اضافی نداره.

Junior Member parisakhanum آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computer Science

دوستان خیلی‌ ممنون میشم راهنمایی کنید:
    کسیکه سال سوم دکترا در کانادا هستش برای PR اپلی‌ کرده حتا تا مدیکال چک هم پیش رفته و بعداز اون هنوز PR نیومده... یعنی‌ اگه اشتباه نکنم هنوز تون مرحلهٔ سکوریتی چک هستشو الان ۳،۴ ماه از سکوریتی چک گذشته و خبری نشده بعدش یه ایمیل دریافت کرده که پرونده شما به نیو یورک منتقل شد...کسی‌ چنین تجربه‌ی داره؟؟ چرا به نیو یورک؟ احتمالش هست پر بگیر ممنون میشم اگه کسی‌ تجربه‌ای داره بگه

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parisakhanum نمایش پست ها
    دوستان خیلی‌ ممنون میشم راهنمایی کنید:
    کسیکه سال سوم دکترا در کانادا هستش برای PR اپلی‌ کرده حتا تا مدیکال چک هم پیش رفته و بعداز اون هنوز PR نیومده... یعنی‌ اگه اشتباه نکنم هنوز تون مرحلهٔ سکوریتی چک هستشو الان ۳،۴ ماه از سکوریتی چک گذشته و خبری نشده بعدش یه ایمیل دریافت کرده که پرونده شما به نیو یورک منتقل شد...کسی‌ چنین تجربه‌ی داره؟؟ چرا به نیو یورک؟ احتمالش هست پر بگیر ممنون میشم اگه کسی‌ تجربه‌ای داره بگه
    به این تغییر آفیس ها میگن تغییرات پیکربندی ناحیه ای. زمانی که یه آفیس سرش شلوغ میشه می تونه به آفیسی که خلوته پرونده ها رو جابه جا کنه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام وعرض ادب امیدوارم سئوالم روتو قسمت درست وارد کرده باشم .! من ویزای مهاجرت به کبک توی پاسم خورده ولی سرگروه همسرم بوده در حال حاضر با هم اختلاف داریم و من قصد دارم تنها مهاجرت کنم هیچ اطلاع و مدارکی ندارم حتی فرم سی اس کیو هم ندارم !! تنها مدرک من ویزایی هست که تو پاسم خورده و یک سری مدارک که وقتی می خواستم آزمایشهای پزشکیم رو بدم به دستم رسیده . سئوالم اینه که من میتوانم خودم تنها سفرکنم ؟ و باتوجه به اینکه هیچ مدرکی ندارم در فرودگاه مونترال مراحل ورود من به صورت اتوماتیک انجام میشه یا دیپورتم میکنن ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maz666 نمایش پست ها
    سلام وعرض ادب امیدوارم سئوالم روتو قسمت درست وارد کرده باشم .! من ویزای مهاجرت به کبک توی پاسم خورده ولی سرگروه همسرم بوده در حال حاضر با هم اختلاف داریم و من قصد دارم تنها مهاجرت کنم هیچ اطلاع و مدارکی ندارم حتی فرم سی اس کیو هم ندارم !! تنها مدرک من ویزایی هست که تو پاسم خورده و یک سری مدارک که وقتی می خواستم آزمایشهای پزشکیم رو بدم به دستم رسیده . سئوالم اینه که من میتوانم خودم تنها سفرکنم ؟ و باتوجه به اینکه هیچ مدرکی ندارم در فرودگاه مونترال مراحل ورود من به صورت اتوماتیک انجام میشه یا دیپورتم میکنن ؟
    تا جایی که بنده میدونم افراد وابسته باید همراه فرد اصلی یا بعد لند کنند و بدون فرد اصلی قادر به لند نیستند. با یک وکیل در این مورد مشورت کنید.
    اگر رسما جدا شده ایدبایداین موضوع را به اداره مهاجرت اعلام کنید تا ویزای شما راباطل کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    تا جایی که بنده میدونم افراد وابسته باید همراه فرد اصلی یا بعد لند کنند و بدون فرد اصلی قادر به لند نیستند. با یک وکیل در این مورد مشورت کنید.
    اگر رسما جدا شده ایدبایداین موضوع را به اداره مهاجرت اعلام کنید تا ویزای شما راباطل کنند.
    با تشکر از راهنماییتون .خیر ما جدا نشدیم .الان یک سئوال :اگر بفرض ایشون ۲۰ روز دیگه لند کنند من یک هفته بعد از ایشون لند کنم باز هم نیاز به مدارک خاصی دارم ؟

Junior Member

سلام...
    ببخشید، من اواخر دسامبر 2014 به عنوان skilled worker اقدام کردم از طریق فدرال
    و الان در مرحله مدیکال هستم...

اطلاع ندارین جدیدا بازه زمانی بین مدیکال و ویزا چه مدته ؟!
    دوستان و آشنایان به من گفتن حداکثر سه ماه...

Junior Member

سلام.بنده ی دختر 26 ساله افغان-ایرانی هستم و در ایران شرایط کار و ادامه تحصیل را ندارم. اقامت یکساله دارم که با شرایط سختی تمدیدش می کنم هرسالو 7 سال غیرقانونی در مرکز پزشکی کار کردم و سابقه بیمه ندارم.لیسانس ام حقوق هست و قصد دارم هر چه سریعتر به کانادا مهاجرت کنم خواهش میکنم بفرمایید از چه طریقی میتونم اقدام کنم و بطور کلی بهتره روی چه روشی کارکنم. آیلتس ندارم و از نظر مالی هم متوسط رو به پایین.ضمنا از اینکه پیام بنده رو خوندید بسیار ممنون و متشکرم و استدعا دارم از جواب های مفیدتون منو محروم نکنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bershka نمایش پست ها
    سلام.بنده ی دختر 26 ساله افغان-ایرانی هستم و در ایران شرایط کار و ادامه تحصیل را ندارم. اقامت یکساله دارم که با شرایط سختی تمدیدش می کنم هرسالو 7 سال غیرقانونی در مرکز پزشکی کار کردم و سابقه بیمه ندارم.لیسانس ام حقوق هست و قصد دارم هر چه سریعتر به کانادا مهاجرت کنم خواهش میکنم بفرمایید از چه طریقی میتونم اقدام کنم و بطور کلی بهتره روی چه روشی کارکنم. آیلتس ندارم و از نظر مالی هم متوسط رو به پایین.ضمنا از اینکه پیام بنده رو خوندید بسیار ممنون و متشکرم و استدعا دارم از جواب های مفیدتون منو محروم نکنید.
    متاسفانه شرایطتون خیلی برای مهاجرت کانادا مناسب نیست. آیلتس رو حتما لازم دارید و رشته تون هم جوری نیست که بتونید راحت از کانادا پیشنهاد کاری بگیرید.
    شاید اقدام برای پذیرش دانشگاه و آمدن با ویزای دانشجویی برای شما عملی تر باشه.

Junior Member

بله حق باشماست اگر بخوام دانشجویی بیام هزینه زیادی لازم داره که از پسش بر نمیام و در حال خوندن زبان هستم ولی تو فکر این هستم که از طریق اسکیلدورکر بیام و در واقع برم ی کاری رو یاد بگیرم چون رشته خودم به درد نمی خوره ولی نمی دونم باید از کجا شروع کنم و چه مدرکی بگیرم تا بتونم اپلای کنم.درود بر شما مرسی از پاسختون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)