صفحه 61 از 104 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - پرسش های کلی (فدرال و کبک)

دوستان یک سوال بسیار مهم
    در خصوص میزان زمانیکه باید برای ولید نگه داشتن PR در کانادا بود می خواستم دوست متخصصی راهنمایی کند:
    در سایت اداره مهاجرت نوشته است که باید حداقل 730 روز در 5 سال اخیر خود را در کانادا باشید. می خواستم ببینم اگر مثلا PR Crad تا فوریه 2016 ولید است فردی خارج از کانادا است و در اواسط 2015 وارد خاک کانادا می شود. آیا این فرد همچنان PR حساب می شود؟ در فرویه 2016 که اعتبار PR Card پایان می یابد باید چه کند؟
    باسپاس

واقعا کسی براش مهم نیست این پرسش؟ حداقل راهنمایی بفرمایید در کجا باید مطرح کنم بلکه هموطنان عزیز بخوان زحمتی بکشن و جواب درست به این سوال بدن...

Senior Member atarod آواتار ها

دوست عزیز، اطلاعاتی‌ که من در این مورد دارم رو مینویسم:

کارت پی‌ ار صرفا برای ورود و خروج به کانادا استفاده می‌شه و تاثیری بر روی اقامت دائم شما نداره،شرط ۷۳۰ روز برای تمدید کارت هستش، شما اگر مثلا یک سال مونده از اعتبار کارتتون وارد کانادا شین،باید ۲ سال اونجا بمونین که بشه ۷۳۰ روز در ۵ سال گذشته تا بتونین درخواست تمدید کارتتون رو بدین،اگر کارتتون در خارج از کانادا باطل بشه باید به سفارت کانادا مراجعه کنین و برگه‌ عبور بگیرین، متاسفانه برخی‌ موارد دیده شده که این برگه‌ رو ندادن، ولی‌ مثلا اگه کسی‌ پاس خارجی‌ داشته باشه که نیازی به ویزا برای کانادا نداشته باشه، میتونه ورود کنه و با دو سال موندن تو کانادا دوباره شرایط تمدید کارت رو به دست بیاره، در برخی‌ موارد نیازی به موندن تو کانادا برای تمدید کارت نیست، وقتی‌ که همسرتون پاس کانادایی داشته باشه و شما با ایشون خارج از کانادا با هم زندگی‌ کنین، یا فرزندتون پاس کانادایی داشته باشه یا اینکه شما خارج از کانادا برای یک شرکت کانادایی کار کنین.موفق باشین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    دوستان یک سوال بسیار مهم
    در خصوص میزان زمانیکه باید برای ولید نگه داشتن PR در کانادا بود می خواستم دوست متخصصی راهنمایی کند:
    در سایت اداره مهاجرت نوشته است که باید حداقل 730 روز در 5 سال اخیر خود را در کانادا باشید. می خواستم ببینم اگر مثلا PR Crad تا فوریه 2016 ولید است فردی خارج از کانادا است و در اواسط 2015 وارد خاک کانادا می شود. آیا این فرد همچنان PR حساب می شود؟ در فرویه 2016 که اعتبار PR Card پایان می یابد باید چه کند؟
    باسپاس

سلام

1) اینکه اعلام شده کبک امثال 6300 تا پرونده می گیره یعنی 6300 نفر اول که مدارکشون را بفرستند دیگه سایت بسته میشه و پیشنهادی نمی پذیره؟ یعنی اگر مثلا یک روزه 6300 تقاضا ارسال بشه از روز دوم دیگه امکان آپلود برای کسی نیست؟ یا اینکه معنیش اینه که از کسایی که مدارک می فرستند 6300 نفر انتخاب میشوند؟
    2) آیا هرچه امتیاز افراد بالاتر از 57 باشه شانس بیشتری دارند؟ یا فرقی نمی کنه یعنی کافیه امتیاز از 57 بیشتر باشه، جزو 6300 نفر اول باشیم، مدارکمون کامل باشه؟ در کل نقش امتیاز چیه اینجا؟

Junior Member

با سلام
    من از سال ٢٠١٣ از ايران براي تحصيل به اروپا رفتم و بعد هم براي كار الان در مونتريال زندگي ميكنم. به تازگي سي اس كيو گرفتم و ميخوام مدرك عدم سو پيشينه رو بزارم. من ١٠ روز قبل از خروج از ايران در سال ٢٠١٣ در تهران گواهي عدم سوپيشينه رو گرفتم و ترجمه اش رو هم دارم. دوستان ميگن ممكنه اونو قبول نكنند. ميخواستم بدونم از چه راهي ميشه اين گواهي رو گرفت بجز روش دفتر حفظ منافع در واشنگتن. يعني ميخواستم بدونم خانواده يا وكيل من در ايران ميتونند اينو درخواست بدند؟ كجا بايد برند؟ ايا اثر انگشت لازم هست يا فكر ميكنيد از همون سال ٢٠١٣ موجود باشه؟ خيلي ممنون ميشم اگر بتونيد كمك كنيد.
    مهرداد از مونتريال

هر وقت ۶۳۰۰ تا فایل نامبر صادر بشه بسته می‌شه و هر کس که زودتر بفرسته و ۵۷ امتیازو بیاره، حالا بستگی داره کی‌ این رقم پر بشه، شاید تو یک ماه پر شه، شاید تو 5ماه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط starfish نمایش پست ها
    سلام

1) اینکه اعلام شده کبک امثال 6300 تا پرونده می گیره یعنی 6300 نفر اول که مدارکشون را بفرستند دیگه سایت بسته میشه و پیشنهادی نمی پذیره؟ یعنی اگر مثلا یک روزه 6300 تقاضا ارسال بشه از روز دوم دیگه امکان آپلود برای کسی نیست؟ یا اینکه معنیش اینه که از کسایی که مدارک می فرستند 6300 نفر انتخاب میشوند؟
    2) آیا هرچه امتیاز افراد بالاتر از 57 باشه شانس بیشتری دارند؟ یا فرقی نمی کنه یعنی کافیه امتیاز از 57 بیشتر باشه، جزو 6300 نفر اول باشیم، مدارکمون کامل باشه؟ در کل نقش امتیاز چیه اینجا؟

این گواهی معمولان یک سال اعتبار داره و بغیر از خودتون به کسی دیگیی‌ نمیدن، یا باید از خارج از کشور اقدام کنین که پروسه طولانی تری داره یا بیاد از ایران اقدام کنین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mmmn_m نمایش پست ها
    با سلام
    من از سال ٢٠١٣ از ايران براي تحصيل به اروپا رفتم و بعد هم براي كار الان در مونتريال زندگي ميكنم. به تازگي سي اس كيو گرفتم و ميخوام مدرك عدم سو پيشينه رو بزارم. من ١٠ روز قبل از خروج از ايران در سال ٢٠١٣ در تهران گواهي عدم سوپيشينه رو گرفتم و ترجمه اش رو هم دارم. دوستان ميگن ممكنه اونو قبول نكنند. ميخواستم بدونم از چه راهي ميشه اين گواهي رو گرفت بجز روش دفتر حفظ منافع در واشنگتن. يعني ميخواستم بدونم خانواده يا وكيل من در ايران ميتونند اينو درخواست بدند؟ كجا بايد برند؟ ايا اثر انگشت لازم هست يا فكر ميكنيد از همون سال ٢٠١٣ موجود باشه؟ خيلي ممنون ميشم اگر بتونيد كمك كنيد.
    مهرداد از مونتريال

درود،

من برای مهاجرت به کبک از طریق skill workers خیلی تحقیق کردم!

امتیازم با آیلتس ۵ به ۴۹ میرسه ولی بیمه ندارم!

بعضیا میگن میتونی بری بعضیا میگن نمیتونی!
    ( بعضی ها منظورم شرکت های مهاجرت هستن... )

میخواستم بپرسم کسی چیزی میدونه؟!
    بدون اما و اگر؟!

خیلی سپاس.

جناب atarod واقعا ممنون از پاسختان.
    میشه بگین حدودا از چقدر بعد ارسال یک درخواست براش فایل نامبر صادر میشه؟ و اینکه آیا تو سایت کبک اعلام می کنند چقدر ظرفیت (از 6300 تا) باقی هست یا نه؟ واسه اینکه بدونیم چقدر وقت داریم؟
    حقیقتش من تا آخر آبان 12 ماه بیمم کامل میشه حالا نمیدونم صبر کنم تا اون موقع بعد به عنوان نفر اصلی درخواست بدم. یا اینکه با امتیاز همسرم (به عنوان نفر اول) از همون یک اکتبر درخواست بدیم.
    اما اگر تا آخر آبان صبر کنم (با 12 ماه بیمه) امتیاز من به عنوان نفر اول خیلی بیشتر از همسرم میشه. لطفا یک راهکاری بهم بدین تا بشه تصمیم گرفت ...

سلام دوستان
    شرایط جدیدی(و مثبتی) که اخیرا برای اسکیل ورکر کبک وضع شده آیا از الان اجرا میشه؟ یعنی میشه الان اقدام کنم یا باید تا اکتبر صبر کنم؟ اینکه برنامه در اکتبر باز میشه آیا در منبع موثقی گفته شده؟

با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)