صفحه 62 از 104 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Senior Member atarod آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - پرسش های کلی (فدرال و کبک)

متاسفانه من اطلاعات دقیقی در این زمینه ندارم، ولی‌ شما می‌تونین به تایپک مربوطه مراجعه کنین:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...بک)/page544
    نقل قول نوشته اصلی توسط starfish نمایش پست ها
    جناب atarod واقعا ممنون از پاسختان.
    میشه بگین حدودا از چقدر بعد ارسال یک درخواست براش فایل نامبر صادر میشه؟ و اینکه آیا تو سایت کبک اعلام می کنند چقدر ظرفیت (از 6300 تا) باقی هست یا نه؟ واسه اینکه بدونیم چقدر وقت داریم؟
    حقیقتش من تا آخر آبان 12 ماه بیمم کامل میشه حالا نمیدونم صبر کنم تا اون موقع بعد به عنوان نفر اصلی درخواست بدم. یا اینکه با امتیاز همسرم (به عنوان نفر اول) از همون یک اکتبر درخواست بدیم.
    اما اگر تا آخر آبان صبر کنم (با 12 ماه بیمه) امتیاز من به عنوان نفر اول خیلی بیشتر از همسرم میشه. لطفا یک راهکاری بهم بدین تا بشه تصمیم گرفت ...

نقل قول نوشته اصلی توسط atarod نمایش پست ها
    دوست عزیز، اطلاعاتی‌ که من در این مورد دارم رو مینویسم:

کارت پی‌ ار صرفا برای ورود و خروج به کانادا استفاده می‌شه و تاثیری بر روی اقامت دائم شما نداره،شرط ۷۳۰ روز برای تمدید کارت هستش، شما اگر مثلا یک سال مونده از اعتبار کارتتون وارد کانادا شین،باید ۲ سال اونجا بمونین که بشه ۷۳۰ روز در ۵ سال گذشته تا بتونین درخواست تمدید کارتتون رو بدین،اگر کارتتون در خارج از کانادا باطل بشه باید به سفارت کانادا مراجعه کنین و برگه‌ عبور بگیرین، متاسفانه برخی‌ موارد دیده شده که این برگه‌ رو ندادن، ولی‌ مثلا اگه کسی‌ پاس خارجی‌ داشته باشه که نیازی به ویزا برای کانادا نداشته باشه، میتونه ورود کنه و با دو سال موندن تو کانادا دوباره شرایط تمدید کارت رو به دست بیاره، در برخی‌ موارد نیازی به موندن تو کانادا برای تمدید کارت نیست، وقتی‌ که همسرتون پاس کانادایی داشته باشه و شما با ایشون خارج از کانادا با هم زندگی‌ کنین، یا فرزندتون پاس کانادایی داشته باشه یا اینکه شما خارج از کانادا برای یک شرکت کانادایی کار کنین.موفق باشین.
    دوست گرامی خیلی از پاسختون سپاسگزارم.
    در خصوص این بخش از فرمایشتون "...شرط ۷۳۰ روز برای تمدید کارت هستش،شما اگر مثلا یک سال مونده از اعتبار کارتتون وارد کانادا شین،باید ۲ سال اونجا بمونین..." دقیقا یعنی چی؟ منظورم اینه که قبل از اتمام پی آر مگه نباید درخواست تمدید بدم؟ خوب اگه 1 سال از اعتبار پی آر مونده باشه و من 2 سال بمونم که 1 سالش حتما پس از اتمام اعتبار پی آر میشه و این ایجاد مشکل می کنه، غیر از این است؟
    دوستان خواهش می کنم این موضوع را دقیق به من توضیح بدید...

Senior Member atarod آواتار ها

یعنی‌ اینکه بعد ورودتون ۲ سال باید بمونین که شرط تمدید کارت که ۲ سال در ۵ سال گذشته هست رو بدست بیارین و کارتتون رو تمدید کنین، در این مدت یکسال شما کارت پی‌ ار ندارین ، ولی‌ شما مقیم دائم هستین و هیچ مشکلی‌ پیش نمیاد، و اگر در این یک سال که شما پی‌ ار ندارین بخواین از کانادا خارج شین باید برای برگشت برگ عبور بگیرین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    دوست گرامی خیلی از پاسختون سپاسگزارم.
    در خصوص این بخش از فرمایشتون "...شرط ۷۳۰ روز برای تمدید کارت هستش،شما اگر مثلا یک سال مونده از اعتبار کارتتون وارد کانادا شین،باید ۲ سال اونجا بمونین..." دقیقا یعنی چی؟ منظورم اینه که قبل از اتمام پی آر مگه نباید درخواست تمدید بدم؟ خوب اگه 1 سال از اعتبار پی آر مونده باشه و من 2 سال بمونم که 1 سالش حتما پس از اتمام اعتبار پی آر میشه و این ایجاد مشکل می کنه، غیر از این است؟
    دوستان خواهش می کنم این موضوع را دقیق به من توضیح بدید...

Member
    رشته و دانشگاه
    sharif- electrical eng

با عرض سلام خدمت دوستان
    من در حال حاضر کانادا هستم و مشغول خوندن دکتری هستم. اگر بخوام منتظر تموم شدن درسم بشم باید 3-4 سال صبر کنم برای گرفتن پی آر. به همین دلیل تصمیم گرفتم که برای اکسپرس اینتری اقدام کنم.
    من تو ایران سه سال سابقه کار بدون بیمه دارم. میخواستم ببینم از کسی مدرک بیمه خواستن؟ با این سه سال سابقه کار احتمالا دعوت به مصاحبه میشم. میخواستم ببینم بعد از دعوت شدن به مصاحبه از کسی سابقه بیمه خواستن؟ میترسم به جرم اطلاعات نادرست چند سال از اپلای کردن محرومم کنن!
    مرسی
    Switching to plan B

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط alisaket نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان
    من در حال حاضر کانادا هستم و مشغول خوندن دکتری هستم. اگر بخوام منتظر تموم شدن درسم بشم باید 3-4 سال صبر کنم برای گرفتن پی آر. به همین دلیل تصمیم گرفتم که برای اکسپرس اینتری اقدام کنم.
    من تو ایران سه سال سابقه کار بدون بیمه دارم. میخواستم ببینم از کسی مدرک بیمه خواستن؟ با این سه سال سابقه کار احتمالا دعوت به مصاحبه میشم. میخواستم ببینم بعد از دعوت شدن به مصاحبه از کسی سابقه بیمه خواستن؟ میترسم به جرم اطلاعات نادرست چند سال از اپلای کردن محرومم کنن!
    مرسی
    تو کل اکسپرس اینتری فقط یک نفر دعوت به مصاحبه شده اونم تو چین بوده. بعدش طبقه اطلاعات کانادا فوروم کسی مصاحبه نشده.
    من خودم بیمه داشتم و فرستادم.
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Member
    رشته و دانشگاه
    sharif- electrical eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    تو کل اکسپرس اینتری فقط یک نفر دعوت به مصاحبه شده اونم تو چین بوده. بعدش طبقه اطلاعات کانادا فوروم کسی مصاحبه نشده.
    من خودم بیمه داشتم و فرستادم.
    ممنون از پاسخت دوست عزیز. مستقیم به بیمه اشاره نکرده بودن؟ برای خدمت هم مدرکی خواسته بودن؟
    Switching to plan B

Junior Member

دوستان کسی میتونه بگه مزیت کبک نسبت به فدرال چیه برای اقدام؟ چون من خیلی شنیدم که کبک اقدام کنی بهتره و این حرفا ! درحالی که به نظر میاد پروسه اش خیلی طولانی تر باشه.

Junior Member

ببخشید من یه سوال داشتم.
    دارم اقدام میکنم برای کبک مهاجرت skill worker رشته تحصیلیم کامپیوتر بوده نرم افزار 1 سال و نیم هم سابقه کار مرتبط دارم،آیا میتونم ویزا بگیرم اگه بگیرم دایم یا نه په ویزایی هست؟
    آیا کار پیدا میشه اونجا برای برنامه نویسان و هزینه زندگی اونجا چجوریه ممنون میشم اگه کسی تحقیق کرده یه خلاصه به من بده
    یه سوال دیگه هم داشتم کسی برای کبک اقدام کرده؟چه مدارکی باید تهییه کنم چون وقت کم دارم برای اقدام باید سریع همشو جور کنم ممنون میشم دوست عزیزی کمکم کنه

Member Espanol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Concordia - Master - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط firouzyar نمایش پست ها
    ببخشید من یه سوال داشتم.
    دارم اقدام میکنم برای کبک مهاجرت skill worker رشته تحصیلیم کامپیوتر بوده نرم افزار 1 سال و نیم هم سابقه کار مرتبط دارم،آیا میتونم ویزا بگیرم اگه بگیرم دایم یا نه په ویزایی هست؟
    آیا کار پیدا میشه اونجا برای برنامه نویسان و هزینه زندگی اونجا چجوریه ممنون میشم اگه کسی تحقیق کرده یه خلاصه به من بده
    یه سوال دیگه هم داشتم کسی برای کبک اقدام کرده؟چه مدارکی باید تهییه کنم چون وقت کم دارم برای اقدام باید سریع همشو جور کنم ممنون میشم دوست عزیزی کمکم کنه
    من کبک ارشدمو خوندم (عمران البته) ولی تمام هم دانشگاهی های من که رشتشون برنامه نویسی یا نزدیک به اون بود کارخوب با حقوق خوب پیدا کردن گرچه واسه رشته خودم در کبک کارپیداکردن بسیار سخت هست ولی واسه رشته شما بسیار مناسبه کبک ازنظر شغلی

Member Espanol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Concordia - Master - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mmmn_m نمایش پست ها
    با سلام
    من از سال ٢٠١٣ از ايران براي تحصيل به اروپا رفتم و بعد هم براي كار الان در مونتريال زندگي ميكنم. به تازگي سي اس كيو گرفتم و ميخوام مدرك عدم سو پيشينه رو بزارم. من ١٠ روز قبل از خروج از ايران در سال ٢٠١٣ در تهران گواهي عدم سوپيشينه رو گرفتم و ترجمه اش رو هم دارم. دوستان ميگن ممكنه اونو قبول نكنند. ميخواستم بدونم از چه راهي ميشه اين گواهي رو گرفت بجز روش دفتر حفظ منافع در واشنگتن. يعني ميخواستم بدونم خانواده يا وكيل من در ايران ميتونند اينو درخواست بدند؟ كجا بايد برند؟ ايا اثر انگشت لازم هست يا فكر ميكنيد از همون سال ٢٠١٣ موجود باشه؟ خيلي ممنون ميشم اگر بتونيد كمك كنيد.
    مهرداد از مونتريال
    این گواهی بین ۶ماه تا یک سال اعتبار داره
    اگه نمیتونید برید ایران توی خیابون (( ات واتر ATWATER)) مونترال به مرکزی به نام (( IDENTIFICATION CANADA)) مراجعه کنید اوجا در ازای ۳۰ دلار اثرانگشت شمارو ثبت میکنن میدن به خودتون بعد شما اون اثرانگشت را میفرستید ایران برای یکی از اقوام ترجیحا درجه۱ باکارت ملی به پلیس+۱۰ و ایشون اثرانگشت شمارو میده و ۱هفته بعد
    عدم سو پيشينه را که تحویل گرفت ترجمه میکنه (ترجیحا با تایید دادگستری) میفرسته برای شما و شما اصل بهمراه ترجمه میدید به هرجا که نیازه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)