صفحه 73 از 104 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط fly2 نمایش پست ها
    سلام دوستان

دانشجو دکترا هستم در ایران و قصد دارم پرونده مهاجرت باز کنم برای خودم و خوانومم که برای یک دوره پسا دکترا و با داشت PR وارد کشور مقصد بشیم. هم پسا دکترا رو داشته باشیم و هم سیتیزن بشیم. نکته مهمترش اینکه بعدش دوست داریم برگردیم ایران و هرچند سال یک بار هم وارد اون کشور بشیم.

بیشتر بخاطر بچه هامون.

ممنون میشم راهنمایم کنید چطور در کوتاهترین زمان بهترین نتیجه رو داشته باشیم.
    همچنین ممنون میشم مدت زمان ها رو هم ذکر کنید.

با سپاس
    دوست عزیز همین دو سه تا پست بالاتر لینک به تاپیک مربوطه داده شده است.

Junior Member

سلام
    دوستان اطلاع دارند که در کانادا دفتراسناد رسمی داریم یا نه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rad155 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اطلاع دارند که در کانادا دفتراسناد رسمی داریم یا نه ؟
    دفتر اسناد رسمی برای چه کاری؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دفتر اسناد رسمی برای چه کاری؟
    سلام
    مدرک من لیسانس حقوق هستش و 8 ساله که سردفتر اسناد رسمی هستم میخواستم ببینم که کانادا هم دفتر اسناد رسمی داره بتونم اونجا ادامه فعالیت داشته باشم و در خدمت دوستان باشم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rad155 نمایش پست ها
    سلام
    مدرک من لیسانس حقوق هستش و 8 ساله که سردفتر اسناد رسمی هستم میخواستم ببینم که کانادا هم دفتر اسناد رسمی داره بتونم اونجا ادامه فعالیت داشته باشم و در خدمت دوستان باشم
    تا حالابه صورت ایران ندیدم. عموما اسناد رسمی در صورت لزوم توسط وکلای رسمی تنظیم میشه یعنی باید وکیل رسمی دادگستری باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

سوال راجع به سابقه کار دارم:
    من از یه شرکت معماری یه نامه گرفتم که به مدت 27 ماه ، پارت تایم کار میکردم. و تووی نامه قید شده که دقیقا چه کارایی رو انجام میدادم. همین نامه کافیه؟
    آخه توو سایتشون نوشته
    Part time

15 hours/week for 24 months = 1 year full time (1,560 hours)
    OR
    30 hours/week for 12 months at more than one job = 1 year full time (1,560 hours)

You must show that you did the duties set out in the lead statement of the occupational description in the NOC, including all the essential duties and most of the main duties listed.
    If you cannot show that your work experience meets the description in the NOC, you are not eligible under this program.

من چجوری ثابت کنم چند ساعت کار کردم؟
    چقدر حقوق گرفتم؟
    واقعا این کار ها رو انجام دادم؟
    آخه پارت تایم که براش بیمه رد نمیشه.

با سلام خدمت دوستان
    من 34 ساله لیسانس حسابداری از دانشگاه پیام نور و 12 سال سابقه کاری تخصصی حسابداری دارم. همسرم لیسانس نرم افزار کامپیوتر و 32 ساله است. در تلاش برای گرفتن مدرک آیلتس هستیم و سطح زبان فعلیمان 6 است. در مورد مهاجرت در این فروم خیلی مطالعه کردم که البته برایم گیج کننده بود ولی تا جایی که من متوجه شدم با داشتن آیلتس 7 تا 8 امتیازم به 407 خواهد رسید و باید از طریق استانی اقدام کنم که با وجود متقاضیان زیاد شانس خیلی کمی دارم. کبک هم اینطور که متوجه شدم خیلی متقاضی داره و بازم شانسمون کمه. آیا فکر میکنید با وجودد اینکه 10 سال از دریافت مدرکم میگذرد میتوانم از طریق دانشجویی اقدام کنم؟ با توجه به سنم هر روز که بگذرد مهاجرت برایم سخت تر می شود میخواهم یک راه مطمئن انتخاب کنم و برای اون تلاش کنم. لطفا دوستانی که تجربه دارند راهنمایی ام کنند. همچنین اگر کسی وکیل با تجربه و منصف می شناسد برایم پیام خصوصی بفرستد.
    پیشاپیش از لطف همگی سپساگذارم و برایتان آرزوی موفقیت دارم

سلام

ممنون میشم تاپیک و یا منبع مربوط به سوالام رو لطف کنید. (تاپیک مرتبط تری پیدا نکردم.)

دانشجویانی که در کانادا تحصیل میکنن از چه روش هایی میتوانند برای pr اقدام بکنند؟ گویا قبلا این امکان بوده که از طریق تحصیل اقامت گرفته بشه ولی در حال حاضر این قانون متوقف (؟ ) و یا برای همیشه لغو (؟) شده .

من قصد دارم برای ارشد اقدام کنم .(البته امسال خیر ) و در حال حاضر سعی ام بر این هست تصمیم بگیرم برای کدوم یک از دو کشور کانادا یا آمریکا باید بیشتر تلاش کنم (مقاله یا GRE) و یکی از عوامل هم همین موضع خواهد بود. (رزومه قابل قبولی دارم)

پیشاپیش متشکرم

سلام بر همه دوستان
    یه سوال داشتم. دوستان من پارسال لند کردم و ۴ ماه موندم. ولی به دلیل مشغله کاری که توی ایران داشتم مجبور شدم برگردم ایران. الان یک ساله ایرانم و شاید یک سال دیگه هم بمونم. آیا کسی میدونه آیا مشکلی واسه پی آر من پیش میاد یا نه.
    پیشاپیش ممنونم.
    CIO 1/8/2013,PER 4/11/2013,AOR 18/11/2013
    Medical requested 14/10/2014 decision made 18/12/14
    Pass Request:22/12/2014
    Landed:12/5/2015

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiarash_212002 نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان
    یه سوال داشتم. دوستان من پارسال لند کردم و ۴ ماه موندم. ولی به دلیل مشغله کاری که توی ایران داشتم مجبور شدم برگردم ایران. الان یک ساله ایرانم و شاید یک سال دیگه هم بمونم. آیا کسی میدونه آیا مشکلی واسه پی آر من پیش میاد یا نه.
    پیشاپیش ممنونم.
    شما باید در یک بازه 5 ساله دو سال در کانادا باشید. اگر این شرط را برآورده کنید مشکلی برای تمدید پی آرتان نیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)