صفحه 74 از 104 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

سلام
    اول تحقيق كنيد حتما راجب اينكه مدرك پيام نور رو قبول ميكنن يا نه چون خيلى از دانشگاها اين دانشگاهو هنوز قبول ندارن تو دنيا،
    در مورد فاصله دريافت مدرك بيشتر كشور آلمانه كه حساسه بعيد ميدونم به اين موضوع گير بدن،
    به نظر من با شرايط شما اپلاى براى امريكا خيلى بهتره تا كانادا
    موفق باشيد

Junior Member

سلام به همگی
    سوالی داشتم در مورده دوره PEQ که در مونترال هست.اطلاعاتی در موردش دارم میخواستم بدونم ایا درست هست یا نه.
    این دوره یک دوره کالج چند ماهه هست (از 12 ماه هست به بالا بستگی به رشته داره) بعد از گذروندن ابن دوره میشه اقامت گرفت.
    اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم به من بگه.
    با تشکر.
    ویرایش توسط shahinm3 : August 5th, 2016 در ساعت 05:17 PM

Banned

سلام اول تاپیک دو سه تا پست خوب راجب تخمین هزینه ها و زندگی ولی خب قدیمیه
    کسی جدید رو داره بذاره مرسی

Banned

من تو ایران طراحو مجری دکور و کابینت و کارهای چوبی هستم
    شرایط کاری چجوری اونجا
    من دیپلمم
    و کدوم شهر بهتره
    تورنتو یا....

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bemji نمایش پست ها
    سلام اول تاپیک دو سه تا پست خوب راجب تخمین هزینه ها و زندگی ولی خب قدیمیه
    کسی جدید رو داره بذاره مرسی
    هزینه زندگی و شهرهای کانادا همه تاپیکهای مستقلی دارند که میتونید چک کنید:

http://www.applyabroad.org/forum/for...A7%D8%AF%D8%A7

Junior Member

دوستان .این سوال رو تو فروم دیگه از عزیزان پرسیدم.دستشون درد نکنه راهنمایی کردن.منتهی گفتن جهت راهنمایی بیشتر به این گروه مراجعه کنم.ممنون میشم عزیزان راهنمایی بیشتر کنن.
    .من بدلیل اینکه سنم بالای چهل سال است به بنده وکلا پیشنهاد کردن از اسکیل وورکر اقدام نکنم .و از طریق تحصیل در دبیرستان برای فرزند 12 ساله ام اقدام کنم.میگن به والدین هم ویزا میدن.ویزای توریستی 5 ساله.بنظرتون میشه با ویزایی که بهمون میدن در زمان تحصیل فرزندم اونجا من و خانمم حتی شده پاره وقت کار کنیم.و آیا کلا این سبک اگه بیایم امیدی و راهی برای گرفتن اقامت کانادا رو داریم.لطف میکنید اگه راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi1352 نمایش پست ها
    دوستان .این سوال رو تو فروم دیگه از عزیزان پرسیدم.دستشون درد نکنه راهنمایی کردن.منتهی گفتن جهت راهنمایی بیشتر به این گروه مراجعه کنم.ممنون میشم عزیزان راهنمایی بیشتر کنن.
    .من بدلیل اینکه سنم بالای چهل سال است به بنده وکلا پیشنهاد کردن از اسکیل وورکر اقدام نکنم .و از طریق تحصیل در دبیرستان برای فرزند 12 ساله ام اقدام کنم.میگن به والدین هم ویزا میدن.ویزای توریستی 5 ساله.بنظرتون میشه با ویزایی که بهمون میدن در زمان تحصیل فرزندم اونجا من و خانمم حتی شده پاره وقت کار کنیم.و آیا کلا این سبک اگه بیایم امیدی و راهی برای گرفتن اقامت کانادا رو داریم.لطف میکنید اگه راهنماییم کنید.
    متاسفانه خیر. با ویزای توریستی اجازه کار ندارید و این روش هم منتهی به دریافت اقامت نخواهد شد. کارفرما برای اینکه به شما کار بده شماره بیمه تامین اجتماعی کانادایی از شما خواهد خواست که با ویزای توریستی نمی تونید بگیرید. ضمنا برای فرزندتان باید یک قیم قانونی معرفی کنید که حضور دائمی در کانادا داشته باشه چون خودتون هر بار بیشتر از 6 ماه نمی تونید در کانادا باشید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    متاسفانه خیر. با ویزای توریستی اجازه کار ندارید و این روش هم منتهی به دریافت اقامت نخواهد شد. کارفرما برای اینکه به شما کار بده شماره بیمه تامین اجتماعی کانادایی از شما خواهد خواست که با ویزای توریستی نمی تونید بگیرید. ضمنا برای فرزندتان باید یک قیم قانونی معرفی کنید که حضور دائمی در کانادا داشته باشه چون خودتون هر بار بیشتر از 6 ماه نمی تونید در کانادا باشید.
    ممنونم ازت دوست عزیز.بنظرتون از چه راهی میشه اقدام کرد.چون برای کار سنم بالای چهل سال هست.برای تحصیل هم لیسانسم مربوط به بیست سال قبل هست و گپ تحصیلی ایجاد شده.سرمایه گذاری هم سرمایه بالایی میخاد.راه حل دیگه ای مونده

Junior Member

سلام دوستان.

من یه سوال کلی و ابتدایی داشتم. میخواستم ببینم در کل مدت زمان پروسه برای Skill Worker چقدر هست؟ اگر بر فرض امروز بخواهیم اقدام کنیم تا چند سال طول میکشه؟ 6 , 7 سال برای سیستم قبلی بوده؟
    و یه سوال دیگه این که تاریخ مشخصی هست برای اقدام که باید در اون زمان ها اقدام کرد؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان عزيز من قصد مهاجرت به كانادا رو دارم ، فايل نامبرمو گرفتم ،من رشته كارشناسي معماري هستم و به طراحي داخلي علاقه دارم و مكس را تا حدودي واردم .ميخوام با فرصتي كه تو ايران دارم خودمو تو اين نرم افزار تقويت كنم ،ميخواستم بدونم كدوم شهر كانادا براي اين رشته بازار كارش خوبه ؟؟ آيا مونترال مقصد خوبيه؟؟ لطفا راهنمايي كنيد..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)