صفحه 75 از 104 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط sepsin نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من یه سوال کلی و ابتدایی داشتم. میخواستم ببینم در کل مدت زمان پروسه برای Skill Worker چقدر هست؟ اگر بر فرض امروز بخواهیم اقدام کنیم تا چند سال طول میکشه؟ 6 , 7 سال برای سیستم قبلی بوده؟
    و یه سوال دیگه این که تاریخ مشخصی هست برای اقدام که باید در اون زمان ها اقدام کرد؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    پروسه اسکیلدورکر بصورت اکسپرس انتری دراومده که در این روش دیگه داشتن یک امتیاز مینیمم برای قبولی کافی نیست و درنتیجه زمانبندی نداره. با داشتن یک امتیاز مینیمم شما را برای یکسال وارد دیتابیس اپلیکنت ها میکنند و در دو سه هفته یکبار یک گروه از کسانی که بالاترین امتیازها را دارند انتخاب میکنند. اگر شما امتیازتون خیلی بالا باشه ممکنه در همون چند هفته اول انتخاب بشید (و بعد ظرف 6-12 ماه ویزای اقامتی تون رو دریافت کنید). اگر هم امتیازتون پایین باشه ممکنه هرگز انتخاب نشوید ولو هر سال اپلای کنید چون این دیتابیس (pool) مرتبا با اپلیکنتهای جدید پرمیشه. برای توضیحات بیشتر تاپیک های اکسپرس انتری را نگاه کنید.

سلام دوستان
    من قصد مهاجرت به کانادا رو دارم و واقعا نمی دونم از کجا شروع کنم.اگه من رو راهنمایی کنین واقعا ازتون ممنون میشم.
    من لیسانس دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل ۱۴.۷ گرفتم.ارشد هم دانشگاه شریف با معدل ۱۵.۵ گرفتم.رشتم مهندسی کامپیوتر هست و ۲۷ ساله هستم و ۴ ساله دارم کار تخصصی مربوط به رشتمو انجام میدم.یه مقاله کنفرانس دارم.
    می خواستم ببینم می تونم به کانادا مهاجرت منم؟اگرآره از چه طریقی؟
    لطفا ممنون.حسابی گم و گیجم!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط carrot92 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد مهاجرت به کانادا رو دارم و واقعا نمی دونم از کجا شروع کنم.اگه من رو راهنمایی کنین واقعا ازتون ممنون میشم.
    من لیسانس دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل ۱۴.۷ گرفتم.ارشد هم دانشگاه شریف با معدل ۱۵.۵ گرفتم.رشتم مهندسی کامپیوتر هست و ۲۷ ساله هستم و ۴ ساله دارم کار تخصصی مربوط به رشتمو انجام میدم.یه مقاله کنفرانس دارم.
    می خواستم ببینم می تونم به کانادا مهاجرت منم؟اگرآره از چه طریقی؟
    لطفا ممنون.حسابی گم و گیجم!

ار اینجا شروع کنید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Express-Entry

http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Express-entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت / اقامت دائم ؟

سلام روز به خير ، من رشته دانشگاهيم مهندسي صنايع گرايش تكنولوژي صنعتي هست ، و تو پيش فرض برنامه مون پروژه كبك ،
    science industrial engineering industrial tecnology هست، نميدونم كه رشته رو دستي وارد كنم يا همون موردي كه تو ليست هست انتخاب كنم، ( اين science كه اولش اومده نميدونم با رشته من فرق ميكنه يا نه )

سلام دوستان
    يه سوال دارم اگه لطف كنيد جواب بديد ممنون ميشم. من وقتي اقامت گرفتم متاهل بودم. حدود 2 سال پيش. جديدا از خانومم جدا شدم. به نظرتون اينو به دولت كانادا بايد اعلام كنم يا نيازي نيست؟ با تشكر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_darabadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    يه سوال دارم اگه لطف كنيد جواب بديد ممنون ميشم. من وقتي اقامت گرفتم متاهل بودم. حدود 2 سال پيش. جديدا از خانومم جدا شدم. به نظرتون اينو به دولت كانادا بايد اعلام كنم يا نيازي نيست؟ با تشكر
    اگر اقامتتون مشروط نبوده به اداره مهاجرت مربوط نیست. در فرمهای مالیاتی سال بعد خودتون رو divorced اعلام میکنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

دوستان آیا کسی که 2 امتیاز کم داره و بخواد با نمره زبان تکمیل کنه ، همون اول ریجکت میشه یا انکانشو بهش میدن تا زمان ارسال مدارک ، مدرک زبان هم ارسال کنه و نمرش محاصبه بشه؟
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Junior Member

دوستان نمیدانم کجا سوالم را بپرسم .آیا اقامت 6 ماه در ونکور امتیازی برای اکسپری اینتری محسوب میشه؟ برای کبک چطور؟؟
    حال اگر اقامت 6 ماه در کبک داشته باشم چطور؟برای کبک امتیازی محسوب میشه و به دریافت سریع CSQ کمک میکنه(مرداد ماه سابمیت کردم)
    جواب این سوال برای من خیلی مهمه لطفا راهنمایی کنید تا تصمیم بگیرم و برای دوره زبان پیشرفته اقدام کنم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mah2000 نمایش پست ها
    دوستان نمیدانم کجا سوالم را بپرسم .آیا اقامت 6 ماه در ونکور امتیازی برای اکسپری اینتری محسوب میشه؟ برای کبک چطور؟؟
    حال اگر اقامت 6 ماه در کبک داشته باشم چطور؟برای کبک امتیازی محسوب میشه و به دریافت سریع CSQ کمک میکنه(مرداد ماه سابمیت کردم)
    جواب این سوال برای من خیلی مهمه لطفا راهنمایی کنید تا تصمیم بگیرم و برای دوره زبان پیشرفته اقدام کنم
    نخیر اقامت شش ماهه توریستی هیچ امتیاز خاصی اضافه نمیکنه.

سلام دوستان
    یک سوال دارم لطفا" راهنمایی کنید
    من بعد از چند مرحله رد شدن درخواست مهاجرت موفق شدم ویزای توریستی 5 ساله بگیرم . چون فکر میکردیم ممکن هست فعلا" به همسرم ندن برای اون اقدام نکردیم آیا ممکن هست به همه اعضا خانواده ویزا بدن ؟ بعد از اینکه من بهمراه خانواده با ویزای توریستی وارد کانادا شدیم ( مالتیپل 5 ساله است) آیا میتونیم خونه اجاره کنیم؟ ماشین چی؟ منظورم کلی اینه چه کارهایی میشه کرد چه کارهایی نه
    ممنونم اگر سایتی میشناسید که اطلاعات کامل داره راهنمایی کنید
    آیا امکانش هست بعد از مدتی وقتی در کانادا بعنوان توریست بودیم راهی برای اقامت در کانادا پیدا بشه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)