صفحه 76 از 104 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نخیر اقامت شش ماهه توریستی هیچ امتیاز خاصی اضافه نمیکنه.
    حتی اگر در آنجا یک گواهینامه بگیریم. شما میتونید یک رفرنس معرفی کنید که در این زمینه مطالعه کنم. ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mah2000 نمایش پست ها
    حتی اگر در آنجا یک گواهینامه بگیریم. شما میتونید یک رفرنس معرفی کنید که در این زمینه مطالعه کنم. ممنونم
    گواهینامه داشتن هم امتیازی اضافه نمیکنه. تاپیک اکسپرس انتری را نگاه کنید شرح کامل امتیاز ها هست.

Junior Member

گواهینامه داشتن هم امتیازی اضافه نمیکنه. تاپیک اکسپرس انتری را نگاه کنید شرح کامل امتیاز ها هست.
    اقامت توریستی در کبک و همزمان دوره شش ماهه خواندن چطور؟؟ لطف میکنید رفرنس مرجع خود سایت کانادا را بگویید. من نمیدونم کجا باید دنبال جوابم بگردم.ممنونم

ApplyAbroad Guru

اقامت توریستی در کبک و همزمان دوره شش ماهه خواندن چطور؟؟ لطف میکنید رفرنس مرجع خود سایت کانادا را بگویید. من نمیدونم کجا باید دنبال جوابم بگردم.ممنونم
    برای فدرال سایت خود اداره مهاجرت را نگاه کنید:
    www.cic.gc.ca

برای کبک:
    http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/

Junior Member

سلام.دوستان اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه
    ما تازه تصمیم به مهاجرت گرفتیم و هیچ اطلاعاتی در این مورد نداریم.از بین چندین روشی که برای مهاجرت به کاناداهست نمیدونم کدوم مناسب ما هست..کجا باید اطلاعات لازم رو بگبرم؟آیا گروهی داخل تلگرام هست بتونه راهنمایی کنه؟توی یک گروه هستم متاسفانه اصلا راهنمایی نمیکنن

Junior Member

اضافه کنم که همسرم کارشناسی عمران و کارشناسی ارشدش مدیریت ساخته..رشته خودم هم فیزیک هستش..قصد ادامه تحصیل نداریم و نمیخوایم برای همیشه مهاجرت کنیم هدف اولمون اینه کارت pr بگبریم..

Junior Member

دوستان انگار این تاپیک فعال نیست
    لطفا اگر کسی میتونه لینک سایت مهاجرت کانادا و کبک رو بزاره که خودم برم شرایط رو از سایت اصلی بخونم..یک سایت رو رفتم که فکر میکنم مربوط به اداره مهاجرت کانادا باشه و فرم بررسی رو که پر مبکنم میگه احتمالا شرایط رو دارم ولی ایران با یک مشاور صحبت کردم میگه شرایط کانادارو نداری و بیا برو آلمان..درصورتی که من آلمانو دوست ندارم

Junior Member

دوستان من رفتم پیش یک وکیلی گفت که از طریق اسکیل ترید میتونید اقدام کنید. چون مدرک فوق دیپلم فنی داری و هم عنوان شغلیت تکنسین است. و گفت ما میتونیم برات جاب آفر با تایید LMIA برات بگیریم و گفت 40 هزار دلار میشه. به نظرتون همچین چیزی هست؟؟ تو قسمت سایت کانادا بگردم؟؟

ApplyAbroad Guru

دوستان من رفتم پیش یک وکیلی گفت که از طریق اسکیل ترید میتونید اقدام کنید. چون مدرک فوق دیپلم فنی داری و هم عنوان شغلیت تکنسین است. و گفت ما میتونیم برات جاب آفر با تایید LMIA برات بگیریم و گفت 40 هزار دلار میشه. به نظرتون همچین چیزی هست؟؟ تو قسمت سایت کانادا بگردم؟؟
    روش اسکیل ترید که وجود داره و اگر بشه جاب آفر با LMIA گرفت بله شانس دارید. منتهی اینکه وکیله بتونه چنین کاری بکنه یا نه معلوم نیست. حتما پرداخت پول را مشروط به موفقیت کار وکیل کنید.

Junior Member

روش اسکیل ترید که وجود داره و اگر بشه جاب آفر با LMIA گرفت بله شانس دارید. منتهی اینکه وکیله بتونه چنین کاری بکنه یا نه معلوم نیست. حتما پرداخت پول را مشروط به موفقیت کار وکیل کنید.
    من کبک هم سابمیت کردم ایا میتونم همزمان ازاین روش اقدام کنم؟پروسه اسکیلد ترید چقدر طول میکشه؟ ولی حق با شماست باید راست و دروغ وکیل رو دراورد.البته گفت یه مقدار که همون اوله ولی بقیش بعد از پروسه جاب آفر و.. هست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)