صفحه 77 از 104 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط mah2000 نمایش پست ها
    من کبک هم سابمیت کردم ایا میتونم همزمان ازاین روش اقدام کنم؟پروسه اسکیلد ترید چقدر طول میکشه؟ ولی حق با شماست باید راست و دروغ وکیل رو دراورد.البته گفت یه مقدار که همون اوله ولی بقیش بعد از پروسه جاب آفر و.. هست
    شما میتونید از چند روش اقدام کنید. اسکیلد ترید هم از طریق اکسپرس انتری است یعنی باید امتیازتان برای draw مربوطه کافی باشد ولی با یک جاب آفر واقعی احتمالا مشکلی نیست. مراقب باشید پول را بعد از گرفتن اقامت دائم پرداخت کنید و نه به صرف جاب آفر چون ممکنست بعد از گرفتن جاب آفر و ارسال آن متوجه شوید ایراد داشته و اداره مهاجرت آن را قبول نکند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما میتونید از چند روش اقدام کنید. اسکیلد ترید هم از طریق اکسپرس انتری است یعنی باید امتیازتان برای draw مربوطه کافی باشد ولی با یک جاب آفر واقعی احتمالا مشکلی نیست. مراقب باشید پول را بعد از گرفتن اقامت دائم پرداخت کنید و نه به صرف جاب آفر چون ممکنست بعد از گرفتن جاب آفر و ارسال آن متوجه شوید ایراد داشته و اداره مهاجرت آن را قبول نکند.
    به من گفتن اسکیل ترید با اکسپری اینتری فرق داره و گفتن چون دو تا از مهارتهای ایلتس زیر ۶ هست از این روش اقدام کن و اکسپری هم سخته و همه مهارتها بالای ۷ باید باشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mah2000 نمایش پست ها
    به من گفتن اسکیل ترید با اکسپری اینتری فرق داره و گفتن چون دو تا از مهارتهای ایلتس زیر ۶ هست از این روش اقدام کن و اکسپری هم سخته و همه مهارتها بالای ۷ باید باشه
    نخیر اسکیلد ترید هم جزو اکسپرس انتری است. ولی آن شرط آیلتس 6 مربوط به کسانی است که از طریق اسکیلد ورکر در اکسپرس انتری اقدام میکنند نه اسکیلد ترید. شما اگر جاب آفر داشته باشید امتیازتان بحد کافی بالا میرود که در اکسپرس انتری انتخاب بشوید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Carleton University

سلام دوستان،
    من 6 ماه پیش از یک دانشگاه تو آنتاریو (کارلتون) مدرک مستر ام رو گرفتم و الآن به تازگی در منترئال کار پیدا کردم و ساکن اینجا شده ام... 2.5 سال هم از اجازه کار بعد از تحصیل ام مونده! می خواستم قبل از اومدن به کبک تو انتاریو PNP اپلای کنم اما ظرفیتها پر شد و نرسیدم. حالا الآن سوال من از شما اینه که چطور می تونم تو کبک CSQ رو هر چه سریعتر بگیرم؟ الآن که انتاریو نیستم پس نمی تونم PNP اپلای کنم و برای کبک هم اینطور که معلومه باید یک سال سابقه کاری کسب کنم سپس اپلای کنم... برای کارم هر چه سریعتر نیاز دارم که PR بشم... لطفاً راهنماییم کنید. ممنونم. هومن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت / اقامت دائم ؟

سلام ، دوستان کسی هست که منو برای ارزانترین راه و سریعترین راه مهاجرت به کانادا راهنمایی کنه؟ ضمناً من 41سال سن دارم و کارشناس بانک با 21سال سابقه هستم ولی مدرک کارشناسیم مورد تایید وزارت علوم نیست. جدیداً با یه شرکت اعزام دانشجو صحبت کردم که میگه با 27000دلار از طریق ثبت نام در یه کالج (همراه با دوره زبان) میتونه پذیرش بگیره برام. البته این هزینه برای یکساله بعدش دوباره باید پول بدم. این شرکت میگه بعد از یکسال میتونی کار پیدا کنی و مخارجتو از اونجا تامین کنی. ممنون میشم اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره و یا راه بهتری بلده منو راهنمایی بفرماد. تشکر

Junior Member

با عرض سلام و تشکر فراوان از همه دوستان گرامی بابت اطلاعات و راهنمایی های صمیمانه تون، سوالی داشتم که ممنون میشم دوستان من را راهنمایی کنند:
    راستش من با دفاتر مهاجرتی بسیاری تماس گرفتم و هرکدام به نوعی در خصوص مهاجرت کاری به کانادا راهنمایی کردند اما دقیقا نمیدانم به کدام حرف باید اعتماد کرد، چرا که برخی کبک را برای من مناسب دیدند و برخی فدرال (اکسپرس اینتری)

شرایط بنده به این صورت هست:
    سن 26، لیسانس IT، شغل فعلی برنامه نویسی با 4 سال سابقه کار و متاهل، زبان انگلیسی در حد متوسط با تعیین سطح چیزی بین آیلتس 5 تا 6. فرانسه هم تا حدودی می دانم اما در سطح بسیار پایین (A1). به حرفه م به شدت علاقه مندم و دوست دارم که بیشتر در این راه پیشرفت کنم و چند کشور را هدف مهاجرت قرار دادم اما دقیقا نمیدانم با شرایط فعلی بنده چه تصمیمی مناسب تر است. هدف اصلی کانادا است اما نمیدانم کبک مناسب تر است یا فدرال و آیا بنده اصلا از شانس مناسبی برای اخد اقامت کاری در هر کدام ازینها برخوردارم یا خیر؟

ممنون از همه دوستان

شاید سوالم عجیب و یا خنده دار باشه

ولی من که مثلا در ایران ۵ هزار دلار درامد دارم حدودا با کارهای شخصی برنامه نویسی و این موارد
    اگر نخوام که در کانادا استخدام بشم ( چون سابقه کار ثبت شده ندارم )
    کار من هم اگر بخوام استخدام دولتی بشم گرید a هستش و نیاز به تحصیلات دانشگاهی داره که علاقه ای به دانشگاه ندارم

چطور میتونم برم کانادا و برای خودم کار کنم و اقامت بگیرم
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member Persia_Boy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. ...

نقل قول نوشته اصلی توسط smoore نمایش پست ها
    با عرض سلام و تشکر فراوان از همه دوستان گرامی بابت اطلاعات و راهنمایی های صمیمانه تون، سوالی داشتم که ممنون میشم دوستان من را راهنمایی کنند:
    راستش من با دفاتر مهاجرتی بسیاری تماس گرفتم و هرکدام به نوعی در خصوص مهاجرت کاری به کانادا راهنمایی کردند اما دقیقا نمیدانم به کدام حرف باید اعتماد کرد، چرا که برخی کبک را برای من مناسب دیدند و برخی فدرال (اکسپرس اینتری)

شرایط بنده به این صورت هست:
    سن 26، لیسانس IT، شغل فعلی برنامه نویسی با 4 سال سابقه کار و متاهل، زبان انگلیسی در حد متوسط با تعیین سطح چیزی بین آیلتس 5 تا 6. فرانسه هم تا حدودی می دانم اما در سطح بسیار پایین (A1). به حرفه م به شدت علاقه مندم و دوست دارم که بیشتر در این راه پیشرفت کنم و چند کشور را هدف مهاجرت قرار دادم اما دقیقا نمیدانم با شرایط فعلی بنده چه تصمیمی مناسب تر است. هدف اصلی کانادا است اما نمیدانم کبک مناسب تر است یا فدرال و آیا بنده اصلا از شانس مناسبی برای اخد اقامت کاری در هر کدام ازینها برخوردارم یا خیر؟

ممنون از همه دوستان
    برای هردو باید به روش کارگر ماهر اقدام کنید. روش کبک تا اوایل 2017 بسته است. متاهل هستید. شرایط خودتون و همسر رو در موضوع مرتبط "محاسبه امتیاز قبل از تشکیل پرونده مهاجرت کارکنان ماهر کبک" در بخش کبک مطرح کنید. (ضمن اینکه باید طبق لیست جدید رشته های مورد نیاز شرایط شما بررسی و امتیازتون محاسبه بشه.)
    برای EE فدرال با نمره زبان انگلیسی چیزی بین 5 تا 6 شانسی ندارید. مخصوصا که امتیازات افزایش یافته. "بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express entry"
    ابتدا نمره آیتلس تمام مهارت ها حداقل 6 .شاید برای استانیها امتیاز آوردید.
    ویکی همین تارنما و فایل های راهنما در هر دو روش موجود هست. مطالعه بفرمایید. تمام توضیحات داده شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    شاید سوالم عجیب و یا خنده دار باشه

ولی من که مثلا در ایران ۵ هزار دلار درامد دارم حدودا با کارهای شخصی برنامه نویسی و این موارد
    اگر نخوام که در کانادا استخدام بشم ( چون سابقه کار ثبت شده ندارم )
    کار من هم اگر بخوام استخدام دولتی بشم گرید a هستش و نیاز به تحصیلات دانشگاهی داره که علاقه ای به دانشگاه ندارم

چطور میتونم برم کانادا و برای خودم کار کنم و اقامت بگیرم
    نه عجیب هست، نه خنده دار، هر کسی یک شرایطی داره دیگه
    شما با این درآمد چرا از روش سرمایه گذاری و خود اشتغالی اقدام نمیکنید!
    به نظر برای شما تنها راه همین باشه.
    هرچند طبق قوانین به نظرم ممنوع هست؛ اما وبلاگتون قشنگ نبود. بیشتر از این توقع داشتم.

پیروز باشید
    کار نیکو کردن از پر کردن است

Junior Member Reza2kn آواتار ها

سلام به همه دوستان.
    راجع به مهاجرت کبک (مخصوصا دسته کارگر ماهر) یه چندتا سوال داشتم.

اینجور که از ظاهر امر پیداست، به احتمال زیاد میتونم امتیاز لازم برای ثبت نام تو این دسته رو تا زمان بازگشایی سال 2017 جمع کنم. خیلی برام جالبه که شرایط برای مهاجرت به کبک اینقدر ساده تر هستن..

1. این تمکن مالی برای اینجا هم ضروریه؟ چون تو سیستم امتیاز بندی که من دیدم، براش 1 امتیاز گذاشته بودن و گفتم شاید کاملا ضروری نباشه. اگر ضروری هست، باید تو زمان ثبت نام نشون بدیم که این مقدار پول رو داریم، یا زمان تاییدیه فدرال و ویزای کانادا؟

2. یه جایی خوندم که CSQ سه سال اعتبار داره. یعنی من میتونم برای مثال وقتی ثبت نام تو سال 2017 باز شد درخواست بدم و درصورت قبولی، 2 سال بعد برم کانادا؟ چون الان دارم ارشد میخونم و میخوام اول اونو تموم کنم و بعد برم. اگر میشه، اینطوریه که اول تاییدیه فدرال رو میگیرم و بعد ویزا دستمه هر وقت بخوام میتونم برم، یا اینکه جور دیگه ای هست؟

3. سابقه کار رو باید از چه راهی ثابت کنیم؟ یه نامه از جایی که توش کار میکردیم کافیه یا نیاز به بیمه ای چیزی دارن؟

4. قبولی تو این دسته بر اساس قرعه کشی نیست که؟ برای مثال اگه همه اون 10،000 نفری که ثبت نام میشن شرایط رو داشته باشن، قبول میشن؟

چند تا سوال دیگه هم داشتم که الان فراموش کردم.

ممنون.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Persia_Boy نمایش پست ها
    برای هردو باید به روش کارگر ماهر اقدام کنید. روش کبک تا اوایل 2017 بسته است. متاهل هستید. شرایط خودتون و همسر رو در موضوع مرتبط "محاسبه امتیاز قبل از تشکیل پرونده مهاجرت کارکنان ماهر کبک" در بخش کبک مطرح کنید. (ضمن اینکه باید طبق لیست جدید رشته های مورد نیاز شرایط شما بررسی و امتیازتون محاسبه بشه.)
    برای EE فدرال با نمره زبان انگلیسی چیزی بین 5 تا 6 شانسی ندارید. مخصوصا که امتیازات افزایش یافته. "بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express entry"
    ابتدا نمره آیتلس تمام مهارت ها حداقل 6 .شاید برای استانیها امتیاز آوردید.
    ویکی همین تارنما و فایل های راهنما در هر دو روش موجود هست. مطالعه بفرمایید. تمام توضیحات داده شده.

نه عجیب هست، نه خنده دار، هر کسی یک شرایطی داره دیگه
    شما با این درآمد چرا از روش سرمایه گذاری و خود اشتغالی اقدام نمیکنید!
    به نظر برای شما تنها راه همین باشه.
    هرچند طبق قوانین به نظرم ممنوع هست؛ اما وبلاگتون قشنگ نبود. بیشتر از این توقع داشتم.

پیروز باشید

چطور میتونم اطلاعاتی در مواردی که پیشنهاد کردید رو پیدا کنم ؟؟
    سرمایه گذاری و خود اشتغالی
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)