صفحه 78 از 104 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    چطور میتونم اطلاعاتی در مواردی که پیشنهاد کردید رو پیدا کنم ؟؟
    سرمایه گذاری و خود اشتغالی
    این تاپیک رو ببینید: http://www.applyabroad.org/forum/sho...3%D8%A8%D9%83)

سلام،

من حدود یک سال هست که مغازه ی شیرینی فروشی دارم و در کارم هم موفق هستم. دو مدل کیک هم دارم که ابدایی خودمان هست. 32 سال سن دارم ، مجرد، مدرک فوق لیسانس و زبانم هم در حد آیلتس 6 است.
    برادر دوقولوی من هم یک مغازه دارد و در کار صنایع دستی ، فرش و گلیم هست و یک سالی هست که یک شرکت تجاری دارد. البته به خاطر مسله بانکی ایران نتونسته چیزی صادارات کنه. اون هم 32 سال سن، مدرک فوق لیسانس ، مجرد و آیلتس 6 دارد.

حالا با این تفاصیر بهترین راه برای مهاجرت به کانادا برای هرکدام از ما چه راهی است ؟؟؟

Junior Member

توی مدرک لیسانس همسرم نوشته دبیر فنی عمران و الیته چون تمام واحدهای مهندسی عمران رو پاس کردن عضونظام مهندسی هستن و کار نظارت و طراحی پروژه انجام میدن..کارشناسی ارشدشون هم مدیریت ساخته که از گرایش های عمران حساب میشه..با این اوصاف میتونن از 12امتیاز رشته عمران استفاده کنن یا نه؟

Junior Member

سلام ، دوستان کسی هست که منو برای ارزانترین راه و سریعترین راه مهاجرت به کانادا راهنمایی کنه؟ ضمناً من 41سال سن دارم و کارشناس بانک با 21سال سابقه هستم ولی مدرک کارشناسیم مورد تایید وزارت علوم نیست. جدیداً با یه شرکت اعزام دانشجو صحبت کردم که میگه با 27000دلار از طریق ثبت نام در یه کالج (همراه با دوره زبان) میتونه پذیرش بگیره برام. البته این هزینه برای یکساله بعدش دوباره باید پول بدم. این شرکت میگه بعد از یکسال میتونی کار پیدا کنی و مخارجتو از اونجا تامین کنی. دوست دارم ادامه تحصیل بدم.ممنون میشم اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره و یا راه بهتری بلده منو راهنمایی بفرماد. تشکر
    ویرایش توسط sepehr_5566 : October 25th, 2016 در ساعت 10:28 AM دلیل: نوشتن ایمیل بر خلاف مقررات فروم است.

Junior Member

سلام دوستان. یک سوال داشتم . میخام بدونم برای مهاجرت از طریق کار حتما باید مدرکمون لیسانس به بالا باشه یا با کاردانی هم میشه اقدام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen44 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک سوال داشتم . میخام بدونم برای مهاجرت از طریق کار حتما باید مدرکمون لیسانس به بالا باشه یا با کاردانی هم میشه اقدام کرد؟

باید امتیاز هاتون رو جمع بندی کنید

سابقه کار بالا و نمره زبان بالا کم بودن تحصیلات رو پوشش میده
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

سلام به همگی. از پدر من که اقدام برای مهاجرت کردند درخواست Military Service form و کارت پایان خدمت شده. سربازی پدرم قبل از انقلاب و بعنوان سپاه دانش بوده. شما میدونید ایا باید کارت پایان خدمت ترجمه کنیم اصلا یا بگیم که هیچ Military Service نبوده؟

سلام دوستان.
    راجع به ویزای موقت کاری یا همون work permit اطلاعاتی دارید؟ من میخوام با یکسال کار در کانادا امتیاز اکسپرس انتری رو بالا ببرم. اما راجع به جزئیات این ویزا و مزایا و معایبش چیز زیادی نمیدونم ممنون میشم اگر نقطه نظری دارید بگید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nedajoon1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    راجع به ویزای موقت کاری یا همون work permit اطلاعاتی دارید؟ من میخوام با یکسال کار در کانادا امتیاز اکسپرس انتری رو بالا ببرم. اما راجع به جزئیات این ویزا و مزایا و معایبش چیز زیادی نمیدونم ممنون میشم اگر نقطه نظری دارید بگید.
    گرفتن این ویزا کار ساده ای نیست. در اکثر موارد برای گرفتنش همون جاب آفر با LMIA را لازم دارید که اگر بود خودش 600 امتیاز اکسپرس انتری تون رو بالا میبره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان
    کسی از برنامه 3D MAX اطلاع داره؟
    من مدرک آموزشگاه های آزاد 3D MAX رو دارم. میدونم اعتباری نداره، ولی با توجه به دانشی که از این برنامه دارم، میتونه برای پیدا کردن شغل در دفاتر یا... برای طراحی بدردم بخوره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)