صفحه 83 از 104 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

سلام دوستان
    من ليسانس مهندسي صنايع دارم با 9 سال سابقه كار در صنايع پتروشيمي. ميخواستم بدونم بهترين روشي كه ميتونم براي مهاجرت به كانادا اقدام كنم چيه؟
    ممنون

سلام به همگی

کسی اطلاع داره، آیا روش مهاجرتی هست که نخواد 5 سال در کانادا به طور مداوم برای اخذ شهروندی زندگی کنیم ؟؟

ممنونم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
    سلام به همگی

کسی اطلاع داره، آیا روش مهاجرتی هست که نخواد 5 سال در کانادا به طور مداوم برای اخذ شهروندی زندگی کنیم ؟؟

ممنونم.
    مهاجرت و شهروندی دو مقوله کاملا متفاوتند. از هر طریقی که مهاجرت کرده باشید برای سیتیزنشیپ باید شرط رزیدنسی را برآورده کنید. مدتش هم 5 سال نیست. طبق قوانین فعلی 4 سال در یک بازه 6 ساله است که در صورت تصویب مجلس سنا قراره به 3 سال در یک بازه 5 ساله تغییر کنه.

Junior Member RrezaA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی برنامه ریزی حمل و نقل،دانشگاه تهر

با سلام
    خبری شنیدم 1- آیا صحت داره ؟ 2- شرایط شهروندی قبل از محافظه کاران به چه صورت بوده است که می خواد به اون حالت برگرده ؟!
    خبر :
    "مجلس سنای کانادا امروز لایحه شهروندی را تصویب می‌کند؛ لایحه جدید قرار است شرایط اخذ شهروندی را برای مهاجران به همان شرایط پیش از محافظه‌کاران بازگرداند.

Banned

تغییرات لایحه جدید شهروندی :

سلب تابعیت افراد دوملیتی را که علیه منافع ملی اقدام کرده اند و یا مرتکب اعمالی نظیر تروریسم و عضویت در گروه های تروریستی، جاسوسی و خیانت علیه کشور شده اند، در لایحه جدید حذف شده است.

شرط «الزام به تصمیم برای سکونت در کانادا» حذف می‌شود.

شرط حضور فیزیکی برای تابعیت کانادا از چهار سال به سه سال در یک دوره پنج ساله به‌جای شش ساله کاهش می‌یابد.

سن معافیت برای ارائه مدرک زبان از حداقل و حداکثر ۱۴ و ۶۴ به ۱۸ و ۵۴ تغییر می‌کند.

در لایحه جدیدهر روزی که کارگران موقت و یا دانشجویان خارجی پیش از گرفتن اقامت دائم در کانادا حضور داشته اند، نصف روز حساب می شود و البته این محاسبه تا سقف یک سال انجام خواهد شد.

به‌این ترتیب دانشجویان و کسانی که برای کار به کانادا می‌آیند از طریق این قانون، می‌توانند زودتر شهروندی خود را به دست آورند.

Junior Member

سلام دوستان، اگر کسی در مرحله پیش از صدور سی اس کیو، از یک کشور اروپایی ویزای شش ماهه بگیره، در ادامه پروسه مهاجرت به کانادا مشکلی ایجاد نمیشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط RrezaA نمایش پست ها
    با سلام
    خبری شنیدم 1- آیا صحت داره ؟ 2- شرایط شهروندی قبل از محافظه کاران به چه صورت بوده است که می خواد به اون حالت برگرده ؟!
    خبر :
    "مجلس سنای کانادا امروز لایحه شهروندی را تصویب می‌کند؛ لایحه جدید قرار است شرایط اخذ شهروندی را برای مهاجران به همان شرایط پیش از محافظه‌کاران بازگرداند.

هنوز به سنا نرفته. در مرحله سومین شور در مجلس عوام هست. بعد از اون سه شور در سنا خواهد داشت و سپس به قانون تبدیل می شه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    هنوز به سنا نرفته. در مرحله سومین شور در مجلس عوام هست. بعد از اون سه شور در سنا خواهد داشت و سپس به قانون تبدیل می شه.
    ممنون. ما در هر حال دو ماه پیش اقدام کردیم ولی فقط میخوام ببینم عطف به ما سبق میشه یا نه.
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

پیش فرض پاسخ : اقامت / اقامت دائم ؟

سلام دوستان
    وقتتون بخير من تازه با اين فروم آشنا شدم
    مدت زيادي هست كه قصد مهاجرت به كانادا دارم با چند تا وكيل هم صحبت كردم اما بيشتر گيج شدم
    ميشه لطفا كمكم كنيد كه از چه روشي ميتونم اقدام كنم ؟
    و اينكه اصلا نياز به وكيل هست يا خير ؟
    ممنونم

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

سلام . میشه خواهش کنم بگید کدوم پروگرام واسه مهاجرت برای ما بهتره ؟

تحصیلات : هردو فوق لیسانس حقوق

سابقه کار : 5 سال - همسر : 0

آیتلس آکادمیک 6.5 داشتم و الان میخوام دوباره امتحان بدم (فک کنم تا 7 قطعا نمره میارم) همسر آیتلس 6

فرانسه : متوسط ( چون دوباره باید مرور کنم امتحانی که خواهم دارد در سطح حداکثر B1 خواهد بود)
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)