صفحه 88 از 104 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

سلام دوستان
    من سابقه کاری که میخوام ارائه بدم تو یکی از شرکت های معروف زیرمجموعه قرارگاه خاتم هست، ممکنه به این دلیل ریجکت بشم؟

سلام دوستان، وقت بخیر
    پیشاپیش تشکر میکنم از وقتی که میذارین و به سوال من جواب میدین:
    سوال من این هست که از سه ایالت 1-اونتاریو، 2- بریتیش کلمبیا و 3 کبک، توی کدوم ایالت میشه سریعتر برای PR و نهایتا پاسپورت اقدام کرد؟
    من لیسانس دارم و میخوام برای مستر و یا PhD اپلای کنم.
    میخوام ببینم با اپلای برای کدوم دانشگاه توی کدوم ایالت میتونم زودتر PR بگیرم؟
    آیا شرایط یکسانه و یا اینکه مثلا من اگه برم و یه مستر بگیرم بعدش PR، میتونم تا اتمام دوره PhD پاسپورتم رو بگیرم؟

Junior Member

سلام دوستان . یک سوال داشتم. من پرونده اسکیل ورکر کبک در جریان دارم. حالا تو این فرصت میخواستم درخواست ویزای توریستی بدم. اگر بهم ویزا ندن آیا تاثیری بر پرونده اسکیل ورکر داره یا نه؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من 32 سالم هست کاردانی معماری 2007 با معدل 14.38
    کارشناسی معماری 2011 با معدل 15.54 دارم

6 سال سابقه کار مرتبط و غیر مرتبط در ایران و بیشتر در تایلند دارم که شامل کارهای معماری و کارهای هنری و مدیریتی هست بیشتر اون هم در شرکت خودم.
    هدف اصلیم هم رفتن به کانادا هست بیشتر از درس خوندن ولی امتیازهای لازم رو ندارم حالا میخوام رشته معماری و یا طراحی در کانادا بخونم که بتونم برم.
    آیلتس 6 دارم 2017
    دوره های آنلاین هم گذروندم شامل

• The Architectural Imagination Online course by Harvard University 2017

• Biometric Technologies: Identification for the Future Online course by Canberra Institute of Technology – Australia

• Creative Box MOOC – Discovery Path Certificate

Online course by ESCCA University of France 2016

مقاله هم ندارم.

آیا با این شرایط من تصمیم درستی گرفتم که از طریق تحصیل برم و بعد از درس برای اقامت اقدام کنم؟ یا اینکه راه های دیگری هم هست؟ تنها فامیلی هم که اونجا دارم خانواده عموم هستن.

مرسی از لطفتون
    آرزوی موفقیت برای همتون دارم.

Question پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز...

من و نامزدم چند وقتی بود برای مهاجرت به استرالیا در حال اقدام بودیم و جلسه مشاوره با وکیل استرالیایی هم گرفته بودیم اما حین پروسه شنیدم که شرایط برای کانادا تسهیل شده ظاهرا...
    من شرایط خودم و نامزدم رو خدمتتون عرض می کنم، اگر لطف کنید و بفرمایید که این تسهیل شامل حال ما هم می شود یا خیر، ممنون خواهم بود.

- من و نامزدم هردو سنمون 30 سال هست.

- من ارشد آی تی دارم و 2 سال سابقه کار مرتبط با بیمه

- نامزدم کارشناسی شهرسازی داره ولی بدون سابقه کاربیمه ای ولی سابقه کار معماری بدون بیمه 5 سال حدودا داره

- آیلتس هنوز آزمون ندادم ولی می تونم آورآل 7 - 8 رو بگیرم

- نامزدم هم می تونه آیلتس 6 - 6.5 رو آورآل بگیره

- در مورد زبان فرانسه، من با توجه به کارکردن همزمان 2 جا برام سخت هست (شاید نهایتا بتونم یه حداقلی رو کلاس خصوصی بگیرم، یاد بگیرم)

- ولی نامزدم تایم برای یاد گرفتن فرانسه داره، آیا میشه من main applicant باشم و به جای من نامزدم فرانسه بلد باشه؟ یا باید حتما من هم یاد بگیرم؟ و اگر جواب بله است، حداقل سطحی که باید بلد باشم در چه حدی است؟

با توجه به شرایطی که داریم، آیا تغییرات اخیر، به سود ما هم بوده و شرایطی رو برای ما تسهیل کرده؟ در کل برای کانادا چه روش (یا استانی) رو پیشنهاد می دید دوستان؟

قبل از هر چیز ممنونم از وقتی که برای پاسخ می گذارید.

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه عضو انجمن شدم و هرچی جستجو کردم نتونستم جدول امتیاز بندی مربوط به فدرال رو پیدا کنم ، کسی می تونه من رو کمک کن ممنون میشم .
    شرایط من (33 سن - 8 سال سابقه کار - کارشناس کامپیوتر - ) می باشند ،
    با این شرایط من می توتم از طریق فدرال اقدام کنم ؟

Junior Member

من دانشجوی دکترا معدن دولتی داخل ایران هستم 33 ساله و همسرم 34 ساله. یک فرزند 5/5 ساله هم داریم. ما میخواهیم تا زمان آماده شدن واس زبان و اتمام تحصیل من (حدود 3 سال دیگه ) برای مهاجرت (غیر تحصیلی به کانادا یا آلمان و یا استرالیا) آماده بیشیم .
    قصد داریم در این مدت چند مدرک فنی و حرفه ای هم بگیریم. همسرم دیپلم کامپیوتر هنرستان و فوق لیسانس کامپیوتر داره و 7 سال سابقه کار تا الان در رابطه با دبیری کامپیوتر داره. من هم فوق لیسانس معدن دارم و تا الان هم 8 سال سابقه کار معدنی دارم. بنظرتون چه مدرک فنی و حرفه ای بگیریم خوبه؟؟ آیا گرفتم مدرک فنی وحرفه ای امتیازی برای مهاجرت حساب می شود و آیا برای کار پیدا کردن در کشور مقصد فایده ای دارد؟ مثلا گرفتن مدرک فنی و حرفه ای حسابداری یا برق از سازمان فنی و حرفه ای؟

ضمنا لطفا مراحل اقدام برای مهاجرت رو برام مفصل توضیح بدید؟ من هیچ اطلاعاتی در موردشون ندارم و اینکه در طی روندش چقدر هزینه لازمه ؟؟

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط m_f_sky نمایش پست ها
    من دانشجوی دکترا معدن دولتی داخل ایران هستم 33 ساله و همسرم 34 ساله. یک فرزند 5/5 ساله هم داریم. ما میخواهیم تا زمان آماده شدن واس زبان و اتمام تحصیل من (حدود 3 سال دیگه ) برای مهاجرت (غیر تحصیلی به کانادا یا آلمان و یا استرالیا) آماده بیشیم .
    قصد داریم در این مدت چند مدرک فنی و حرفه ای هم بگیریم. همسرم دیپلم کامپیوتر هنرستان و فوق لیسانس کامپیوتر داره و 7 سال سابقه کار تا الان در رابطه با دبیری کامپیوتر داره. من هم فوق لیسانس معدن دارم و تا الان هم 8 سال سابقه کار معدنی دارم. بنظرتون چه مدرک فنی و حرفه ای بگیریم خوبه؟؟ آیا گرفتم مدرک فنی وحرفه ای امتیازی برای مهاجرت حساب می شود و آیا برای کار پیدا کردن در کشور مقصد فایده ای دارد؟ مثلا گرفتن مدرک فنی و حرفه ای حسابداری یا برق از سازمان فنی و حرفه ای؟

ضمنا لطفا مراحل اقدام برای مهاجرت رو برام مفصل توضیح بدید؟ من هیچ اطلاعاتی در موردشون ندارم و اینکه در طی روندش چقدر هزینه لازمه ؟؟

دوست عزیز قوانین مهاجرتی (مخصوصا کانادا) دایما در حال تغییره. شما بهتره وقتی نزدیک به اقدام بودین مراحل رو چک کنید.
    PR : NOV 2013

Junior Member

سلام، لطفاً از وکلای با تجربه و منصف و غیرکلاه بردار درخصوص سرمایه گذاری برای مانیتوبا و نیوبرانزویک چنانچه می شناسید لطفاً در پیام خصوصی به بنده اطلاع دهید.

Junior Member

سلام
    من 31 سالمه فوق لیسانس مهندسی صنایع دارم. 4 سال سابقه کار مرتبط با رشتم دارم. هنوز مدرک زبان ندارم
    از چه طریقی زودتر می توانم مهاجرت کنم به کانادا. پروسه چقدر زمان بر هستش؟
    چه اقداماتی باید انجام بدم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)