صفحه 89 از 104 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_bgh نمایش پست ها
    سلام
    من 31 سالمه فوق لیسانس مهندسی صنایع دارم. 4 سال سابقه کار مرتبط با رشتم دارم. هنوز مدرک زبان ندارم
    از چه طریقی زودتر می توانم مهاجرت کنم به کانادا. پروسه چقدر زمان بر هستش؟
    چه اقداماتی باید انجام بدم؟
    اینجا رو مطالعه کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Express-Entry

سلام دوستان من فوق لیسانس زبان ادبیات فرانسه از دانشگاه علوم تحقیقات تهران با معدل ۱۹ دارم
    امروز رفته بودم پیش یک وکیل میگفت میتونی ۲۲ میلیون به من بدی و من برات در چند قسط ازت دریافت میکنم
    و برات در یکی از کالج های مونترال برات یه دوره آموزش زبان میگیرم بعد از اون تو میتونی به راحتی اقامت کانادا رو بگیری میخواستم بدونم درسته
    ضمنا هزینه این کلاس ۱۳ هزار دلاره
    لطفا راهنمایی کنید ببینم این آقا راست میگه یا خیر

ضمنا اسم برنامه ای که ایشون هی تکرار میکرد PEQ‌ برای استان کبک بود

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood68 نمایش پست ها
    سلام دوستان من فوق لیسانس زبان ادبیات فرانسه از دانشگاه علوم تحقیقات تهران با معدل ۱۹ دارم
    امروز رفته بودم پیش یک وکیل میگفت میتونی ۲۲ میلیون به من بدی و من برات در چند قسط ازت دریافت میکنم
    و برات در یکی از کالج های مونترال برات یه دوره آموزش زبان میگیرم بعد از اون تو میتونی به راحتی اقامت کانادا رو بگیری میخواستم بدونم درسته
    ضمنا هزینه این کلاس ۱۳ هزار دلاره
    لطفا راهنمایی کنید ببینم این آقا راست میگه یا خیر
    دوست من شما برای پذیرش گرفتن نیازی به وکیل ندارید. خودتون مستقیما با کالج موردنظر تماس بگیرید میتونید پذیرش بگیرید. کبک تسهیلاتی برای دانشجویانی که بخواهند برای اقامت اپلای کنند فراهم میکنه البته نمیدونم که دوره های زبان رو هم شامل میشه یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست من شما برای پذیرش گرفتن نیازی به وکیل ندارید. خودتون مستقیما با کالج موردنظر تماس بگیرید میتونید پذیرش بگیرید. کبک تسهیلاتی برای دانشجویانی که بخواهند برای اقامت اپلای کنند فراهم میکنه البته نمیدونم که دوره های زبان رو هم شامل میشه یا نه.
    وای خیلی ممنونم از جوابتون
    لطفا بفرمایید که هر کالجی که اقدام کنم مشکلی نداره مثلا تو کجا باشه هزینه کمتری داره ? لطفا کمکم کنید
    و از همه مهمتر اینکه گفتید کبک تسهیلاتی برای دانشجویان واسه اقامت داره ؟! من که دانشجو نیستم و من تحصیلی نمیخوام برم این کالج هم که به من گفتن برای دوره آموزشی و گفتن بعد از اون میتونی اقامت بگیرید
    راستش فقط هدف من رفتن از ایرانه به هر شکلی فقط در سریعترین زمان
    راستی من تست F هم به زبان فرانسه دادم و b2 دارم

ApplyAbroad Guru

وای خیلی ممنونم از جوابتون
    لطفا بفرمایید که هر کالجی که اقدام کنم مشکلی نداره مثلا تو کجا باشه هزینه کمتری داره ? لطفا کمکم کنید
    و از همه مهمتر اینکه گفتید کبک تسهیلاتی برای دانشجویان واسه اقامت داره ؟! من که دانشجو نیستم و من تحصیلی نمیخوام برم این کالج هم که به من گفتن برای دوره آموزشی و گفتن بعد از اون میتونی اقامت بگیرید
    راستش فقط هدف من رفتن از ایرانه به هر شکلی فقط در سریعترین زمان
    راستی من تست F هم به زبان فرانسه دادم و b2 دارم
    دوره آموزشی یعنی تحصیلی دیگه. مگه جور دیگری هم داریم؟ ویزایی که بخواهید بگیرید ویزای دانشجویی خواهد بود. دوره آمورشی چه چیزی هست؟
    اینطوری هم نیست که بلافاصله بعد از اون بعتون اقامت بدن. باید اول بینید نومینیشن استانی بهتون تعلق میگیره و بعد برای اقامت اقدام کنید. مهاحرت کانادا روش سریع و هر شکلی نداره. یک پروسه رقابتی و زمان بر است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوره آموزشی یعنی تحصیلی دیگه. مگه جور دیگری هم داریم؟ ویزایی که بخواهید بگیرید ویزای دانشجویی خواهد بود. دوره آمورشی چه چیزی هست؟
    اینطوری هم نیست که بلافاصله بعد از اون بعتون اقامت بدن. باید اول بینید نومینیشن استانی بهتون تعلق میگیره و بعد برای اقامت اقدام کنید. مهاحرت کانادا روش سریع و هر شکلی نداره. یک پروسه رقابتی و زمان بر است.
    منظور من از دوره آموزشی خب قطعا یه دوره های هست که عین دانشگاه برای گرفتن یه مقطع تحصیلی عین لیسانس و یا فوق لیسانس میری
    ولی من شنیدم کالج جایی عین آموزشگاه های خصوصی تو ایران که که شما درخواست میدی و مثلا عین دوره ICDL تو ایرانه که باید یه تایم ساعتی رو اونجا سپری کنی تا بهت مدرک بدن و این آقای وکیل میگه بعد از اون تعداد ساعت شما میتونی اقدام به گرفتن پذیرش کنید
    ضمنا من فکر میکنم با توجه به رشتم خیلی رو تسلطم به زبان اشاره کنن واسه همین نظرتون چیه یه رشته دیگه بخونم
    راستش من واقعا هدفم فقط از ایران رفتنه ممنون میشم کمکم کنید

ApplyAbroad Guru

منظور من از دوره آموزشی خب قطعا یه دوره های هست که عین دانشگاه برای گرفتن یه مقطع تحصیلی عین لیسانس و یا فوق لیسانس میری
    ولی من شنیدم کالج جایی عین آموزشگاه های خصوصی تو ایران که که شما درخواست میدی و مثلا عین دوره ICDL تو ایرانه که باید یه تایم ساعتی رو اونجا سپری کنی تا بهت مدرک بدن و این آقای وکیل میگه بعد از اون تعداد ساعت شما میتونی اقدام به گرفتن پذیرش کنید
    ضمنا من فکر میکنم با توجه به رشتم خیلی رو تسلطم به زبان اشاره کنن واسه همین نظرتون چیه یه رشته دیگه بخونم
    راستش من واقعا هدفم فقط از ایران رفتنه ممنون میشم کمکم کنید
    نخیر چنین چیزی نیست که بتوانید با گذراندن یک دوره اقامت بگیرید. کالجهای کانادا دولتی هستند و دوره هایی که ارائه میدهند معادل فوق دیپلم است. برای گذراندن هر نوع دوره تحصیلی در کانادا که طولش بیش از شش ماه باشد شما ویزای تحصیلی احتیاج دارید. این دوره ای که وکیل شما گفته دقیقا اسمش چیه و در کدام کالج است؟

شما که فوق لیسانس دارید اگر دارای سابقه کار هم هستید میتونید برای اقامت کانادا به روش اکسپرس انتری اقدام کنید و در صورتی که امتیازتون بالا باشد شانس پذیرفته شدن دارید.

Junior Member

برای مهاجرت به کبک از طریق اسکیل ورکر باید چگونه در سایت مهاجرت مدارکم رو آپلود کنم ؟

Junior Member

با سلام

من اطلاعاتی راجع به تفاوت express entry و مهاجرت کبک میخواستم.
    مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس میتونه به استان کبک باشه؟ یا فقط یه استان های خاصی رو میشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)