صفحه 90 از 104 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam8564 نمایش پست ها
    با سلام

من اطلاعاتی راجع به تفاوت express entry و مهاجرت کبک میخواستم.
    مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس میتونه به استان کبک باشه؟ یا فقط یه استان های خاصی رو میشه؟
    فدرال (اکپرس انتری) یعنی کل کانادا به غیر از استان کبک، و شما تمایل ندارید در کبک بمانید( در سایت مهاجرت کانادا تصریح شده است)
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

نقل قول نوشته اصلی توسط starspring70 نمایش پست ها
    سلام دوستان، وقت بخیر
    پیشاپیش تشکر میکنم از وقتی که میذارین و به سوال من جواب میدین:
    سوال من این هست که از سه ایالت 1-اونتاریو، 2- بریتیش کلمبیا و 3 کبک، توی کدوم ایالت میشه سریعتر برای PR و نهایتا پاسپورت اقدام کرد؟
    من لیسانس دارم و میخوام برای مستر و یا PhD اپلای کنم.
    میخوام ببینم با اپلای برای کدوم دانشگاه توی کدوم ایالت میتونم زودتر PR بگیرم؟
    آیا شرایط یکسانه و یا اینکه مثلا من اگه برم و یه مستر بگیرم بعدش PR، میتونم تا اتمام دوره PhD پاسپورتم رو بگیرم؟
    استان کبک برای فارغ التحصیلان از آن استان برنامه سریعی دارد که منجر به PR میشود اما احتمال دارد به علت کمبود نمرات مجبور به گرفتن مدرک زبان فرانسه شوید.
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haward نمایش پست ها
    فدرال (اکپرس انتری) یعنی کل کانادا به غیر از استان کبک، و شما تمایل ندارید در کبک بمانید( در سایت مهاجرت کانادا تصریح شده است)
    ممنون از اینکه وقت گذاشتید جواب دادید

چجوری میتونم بفهمم که کدوم روش برای من مناسب هست؟ کبک یا اکسپرس؟
    و اینکه ایا اگر از طریق اکسپرس وارد کانادا بشم میتونم تغییر مکان بدم و در کبک زندگی کنم؟

Junior Member

سلام به همگی دوستان.. من از صحبتهاتون نکاتی بسیاری آموختم..در مورد مهاجرت میدونم ک نمیشه یک نسخه مشترک رو حتی برای دونفر پیچید..باید شرایط روحی روانی شخصیتی و خیلی مسائل دیگه رو هر شخص در نظر بگیره..
    با این اوصاف راهنمایی های شما خیلی از مسائل رو ک ذهنیتی راجع ب ش نداریم برای افرادی مثل من تا حدی روشن میکنه..
    بنده 29سالمه..فوق لیسانس شهرسازی گرایش برنامه ریزی شهری دارم..سابقه بیمه ام 6ماهه.. نرم افزارهای تخصصی خودم رو تقریبا مسلطم
    همسرم 32 سالشه لیسانش معدن داره و 8سال سابقه بیمه داره
    از نظر مالی در تهران ی خونه 70 متری شرق تهران داریم با ی ماشین سمند ک البته همه اینها با وام هست
    فرزندی نداریم
    حقوقمون 2-3ماه درمیون پرداخت میشه و هرماه دغدغه پرداخت اقساط و مخارجمون رو داریم..از همه مسائل مالی ناراحت کننده ک بگذرم اگه بخوام وضعیت مالی رو بگم میدونم ک با حذف خیلی از برنامه های تفریحی و سفرهای داخلی و خارجی میتونیم از نظر مالی اموراتمونو ب شکل معمولی بگذرونیم..هرچند بعد از 2سال زندگی مشترک هنوز ی سفر شمال ک میخوایم بریم کلی باید از هزینه ها بزنیم و پس انداز کنیم..چه رسد به سفر خارجی ک حتا ترکیه هم نتونستیم بریم..
    ولی مساله ما وضعیت مالی نیس..همسر من بسیار انسان تلاشگر و توانمندیه..تو شرایط سخت کار کرده و هروقت خواسته از کارش استعفا بده مدیرش مانع شده..
    برای مهاجرت دلایل زیادی داریم اینکه همیشه تو محیطی ک هستیم اذیت میشیم.. از دیدن بی نظمی اجتماعی.. قانون شکنی.. اختلاس.. سیستم بسیار بد آموزشی ک فرزندمون ی روز باید درش اموزش ببینه..اینکه جایگاهی ک هستیم از نظر شغلی واقعا برابر با میزان توانایی هامون نیس..از حرف و حدیث ها و تفکرات خاله زنکی ک در محیط خونوادگی کوچه خیابون و محیط کاری در ایران وجود داره..همه اینها ازارمون میده.. از اعتقادات خشک مذهبی و تعصبات کورکورانه و خرافاتی ک تو تار و پود و زندگی خیلیا اینجا امیخته شده..
    چن وقتیه داریم تحقیق میکنیم در رابطه با مهاجرت..وضعیت زبان هردوی ما متوسطه و میخوام برنامه فشرده بزاریم برای زبان و گرفتن آیلتس ک 1سال زمان براش درنظر گرفتیم..
    با چن تا مشاور ک صحبت کردیم بخاطر سابقه کار همسرم پیشنهاد ویزای تخصص از طریق همسرم رو دادن..ولی برامون سوالی ک هست اینه ک نمیدونیم وضعیت اشتغال معدن و فولاد در کانادا چطوره؟
    همسر من 8سال کارشون مرتبط با رشته تحصیلیشونه و البته در حال حاضر سمت مدیر فروش در شرکت فراورده های معدنی دارن..و متوجه شدیم ک ممکنه چن سال فقط کار جنرال انجام بدیم ولی درصورتی ک در رشته شغلی خودمون جایی مشغول بشیم ب این واقفیم ک روی توانمندی هامون میتونیم حساب کنیم ..
    ما هنوز داریم مطالعه و تحقیق میکنیم ک ایا مهاجرت برامون مناسبترین راهه یا خیر؟
    هدفمون بهتر شدن وضعیت اقتصادیمون نیس..چون هردومون ارامش رو صرفا با رفاه بدست نمیاریم رفتارهای اجتماعی فرهنگی قانونمندی ها ..و آینده فرزندی ک روزی در ایران متولد میشه برامون خیلی اهمیت داره..اینکه در ایران مثل پدرها و مادرهامون زندگی بکنیم و سراسر عمر دغدغه خونه و ماشین و نوسانات اقتصادی داشته باشیم و در اخر ارزومونو با خودمون از این دنیا ببریم
    برای مهاجرت هم نمیخوایم تنهایی دارایی مالی ک خونه هست رو بفروشیم..و هیچ کدوم سمت دولتی در ایران نداریم و در شرکت خصوصی مشغول به کاریم و امنیت شغلی از این نظر نداریم ک نگران از دست دادنش باشیم در صورت مهاجرت ..
    اگه تصمیم قطعی ب مهاجرت بگیریم و پروسه زبان و بعدش شروع درخواست ویزا شاید 3سالی طول بکشه و طی این مدت پول بیشتر پس انداز کنیم برای مهاجرت.. تا حد زیادی از اینکه درصورت مهاجرت باید از صفر شروع کنیم و بسیار راه سختی پیش رو داریم مطلعیم ولی باز هم میدونیم ک خیلی اتفاقات غیر قابل پیش بینی در انتظارمون خواهد بود..ولی اینو میدونم ک انسانهای سخت کوشی هستیم و برامون لذت به دست اوردن یکسری چیزها بالاتر از داشتن چیزهایی ست ک در حال حاضر داریم.
    کشور آلمان و کانادارو چن تا مشاور بهمون پیشنهاد دادن ک توی این سایت و قسمت مهاجران المانی خیلی اطلاعات زیادی بدست نیاوردیم شاید بخاطر میزان پایین جامعه اماری مهاجرین به المان در مقایسه با کانادا باشه..ولی اینجا خیلی اطلاعات خوبی بدست آوردیم.
    با توجه به شرایطی ک خدمتتون گفتم و روحیاتی ک داریم ممنون میشم نظرتون رو بشنوم
    عذرخواهی میکنم بخاطر پرحرفی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
    سلام

میخواستم بدونم کسانی که از ایران با skill worker اقدام میکنن، چه تضمینی داره بعد از ورود به کانادا بتونن شغل مرتبط با رشته خودشون رو پیدا کنن ؟؟
    با توجه به اینکه مدرک دانشگاهی از کانادا و سابقه کاری از کانادا ندارن !!! آیا کارفرمایان کانادایی، ایرانی ها رو قبول میکنن ؟؟
    چیزی ک من متوجه شدم از مطالعه اطلاعات دوستان اینه ک شما بدون تحصیلات کانادا و سابقه کاری در اونجا نباید انتظار پیدا کردن کار تخصصی در زمینه رشته خودتون داشته باشید ظاهرا 2-3سال اول ورود کار جنرال انجام میدید البته یکسری از دوستان هم هستن ک گفتن کار تخصصی پیدا کردن در بدو ورود ولی احتمالش رو خ کم در نظر بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط achamenian نمایش پست ها
    سلام دوستان

من قصد مهاجرت به کانادا رو دارم و الان در حال درس خوندن در المان هستم ، ممنون میشم اگر من رو راهنمایی بفرمایید که چه طرحی رو دنبال کنم برای گرفتن اقامت کانادا .

شرایط فعلی من :

30 ساله - مجرد

مدرک لیسانس مکانیک از ایران ( در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس مکانیک در المان )

7 سال سابقه کار تخصصی دارای بیمه بازنشستگی ( 5 سال در ایران و 2 سال در المان - هر دو در شرکت های ایرانی)

آیلتس 6.5 اکادمیک دارم اما میتونم تا 7 رو هم بگیرم

آیا پیدا کردن کارفرما در کانادا چقدر برای من امکان پذیر هست و مطمین ترین روش برای گرفتن اقامت کانادا برای شرایط من چیه؟

متشکرم
    دوست عزیز میشه در مورد وضعیت مهاجران ایرانی به آلمان از نظر پیداکردن شغل، پذیرفته شدن در جامعه و ... کمی توضیح بدید؟ چون همسر من بیشتر تمایل داره برای المان اقدام کنیم و من کانادا
    دلایل خودتون چیه برای اینکه قصد اقامت در المان رو ندارید با وجوداینکه المان تحصیل میکنید؟

Junior Member

دوستان سلام از همه دوستانی که تجربیاتی دارند و کمک دیگران میکنند ممنونم اگه امکانش باشه من شرایط و توضیح بدم و اگه بشه مقداری رانممایی کنید یا به تاپیک مربوط بفرستید ممنون میشم
    من لیسانس کامپیوتر دارم با 12 سال سابقه کار مدیریتی تو زمینه نرم افزار همچنین 3 سال با یه شرکت کاندایی بصورت remote در حال کارم و این شرکت به من هر نوع job offeri که بخوام میده
    ielts 6 دارم و همسرم هم ارشد معماری داره و ielts 6.5
    این شرکت که که جاب آفر میده تو montreal هستش
    حالا سوال من اینه که آیا پروسه ما پروسه ساده ای شدنی یا نشدنی؟ و اینکه من باید دوتا فایل باز کنم واسه خودم و همسرم یا یدونه اگه اره ایا مثلا اینکه من همسرم و به عنوان head بیارم خودم زیر مجموعه بهتر یا بر عکس
    ممنونم بازم بابات وقتی که می زارید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_pmb نمایش پست ها
    دوستان سلام از همه دوستانی که تجربیاتی دارند و کمک دیگران میکنند ممنونم اگه امکانش باشه من شرایط و توضیح بدم و اگه بشه مقداری رانممایی کنید یا به تاپیک مربوط بفرستید ممنون میشم
    من لیسانس کامپیوتر دارم با 12 سال سابقه کار مدیریتی تو زمینه نرم افزار همچنین 3 سال با یه شرکت کاندایی بصورت remote در حال کارم و این شرکت به من هر نوع job offeri که بخوام میده
    ielts 6 دارم و همسرم هم ارشد معماری داره و ielts 6.5
    این شرکت که که جاب آفر میده تو montreal هستش
    حالا سوال من اینه که آیا پروسه ما پروسه ساده ای شدنی یا نشدنی؟ و اینکه من باید دوتا فایل باز کنم واسه خودم و همسرم یا یدونه اگه اره ایا مثلا اینکه من همسرم و به عنوان head بیارم خودم زیر مجموعه بهتر یا بر عکس
    ممنونم بازم بابات وقتی که می زارید

ویزای کار تقریبا نشدنی است. گزینه موجود برای شما مهاجرت با روش نیروی متخصص (express entry) است. تاپیک مربوطه تحت همین عنوان را ملاجظه کنید.

http://www.applyabroad.org/forum/for...-Express-Entry
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

راهی وجود داره ک با ویزای اسکیل ورکر اقدام کرد بدون اکسپرس اینتری؟
    چون من امتیاز اسکیل ورکر ک حداقل 67 هس رو بدست میارم ولی امیتاز اکسپرس اینتری بدست نمیارم
    بجز فدرال و کبک میشه ویزای اسکیل ورکر استانهای دیگه رو درخواست کرد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط eli1367 نمایش پست ها
    راهی وجود داره ک با ویزای اسکیل ورکر اقدام کرد بدون اکسپرس اینتری؟
    چون من امتیاز اسکیل ورکر ک حداقل 67 هس رو بدست میارم ولی امیتاز اکسپرس اینتری بدست نمیارم
    بجز فدرال و کبک میشه ویزای اسکیل ورکر استانهای دیگه رو درخواست کرد؟
    اسکیلد ورکر و برنامه های استانی (بجز کبک) همه جزو سیستم اکسپرس انتری هستند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)