صفحه 91 از 104 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

با سلام خدمت تمامیه دوستان خصوصا عزیزانی که بدون چشم داشت به اعضای این انجمن کمک میکنن
    من یه شرایط پیچیده ای دارم که بخدا از لحاظ مغزی حتی صحبت کردنم رو هم مختل کرده، ممنون میشم اگر دوست عزیزی بتونه کمکم کنه
    این regulatedکه برای رشته های تحصیلی هست رو چکار باید کرد؟؟ (گرفتن تاییدیه ، اونم خارج از کانادا خیلی سخته یکسالی هم طول میکشه )
    برای کسی که IT Manager و برنامه نویس یه شرکت کوچیک بوده ( همه کاره ی مشکلات و بدبختی های کامپیوتری یه شرکت) که شرایط کاریش 4 ساله . و این 4 سال رو 1 سال بین کاردانی تا قبولی در کارشناسی و 2 سال در طول مدت تحصیل در دوره کارشناسی و 1 سال هم از اتمام کارشناسی تا به امروز بوده ( مجموعش میشه 4 سال ) و عین این 4 سال بدون بیمه بوده ولی میتونه برای این 4 سال از شرکت نامه بگیره و برای متن نامه هیچ مشکلی نداره و در نامه نوشته بشه که به صورت فول تایم کار میکرده ، شرایط چجوریه؟؟ چی رو پیشنهاد میکنید ؟؟ کدوم استان و شرایط بهتره.
    ممنون میشم لطف کنید و راهنماییم کنید.
    لیسانس هم مهندسی تکنولوزی نرم افزار هست.
    پیشاپیش از لطف و پاسختون بی نهایت سپاس گذارم

Junior Member

سابقه کار ، بدون بیمه ارزشی ندارد

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

سلام دوستان
    ممنون میشم در خصوص سوال زیر راهنمایی بفرمایید:
    من پارسال برای کبک به صورت آنلاین سابمیت کردم و هزینه اپلیکیشن رو واریز کردم به دلیل اینکه به کشور نیوزلند مهاجرت کردم، قصد دارم پرونده ام رو برای کبک ادامه ندهم. آیا میشه هزینه اپلیکیشن رو درخواست ریفاند کرد؟
    سوال دیگه اینکه: اگه چند سال دیگه بخوام برای کبک یا کانادا اقدام کنم، انصراف از ادامه این پرونده تاثیر منفی خواهد داشت
    سپاس
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

I can answer your first question:

http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...qnum=619&top=4

Junior Member

سلام
    من درباره مهاجرت تحقیق میکنم. هدف اولم آمریکا بود ولی خب انگار بیش ازحد پیچیده ست و کانادا شرایط بهتری داره
    از الان میخوام خودمو اماده کنم تا چند سال دیگه شرایط کاملا مهیا باشه
    21 سالمه
    مجرد
    دانشجوی کارشناسی پرستاری دانشگاه آزاد
    خدمت هم معاف نیستم و باید بعد درس برم

زبان هم مدرک ندارم ولی فیلمای زبان اصلی رو بدون زیرنویس میتونم ببینم و انشالله میخوام مدرک زبان رو تا قبل فارغ التحصیلی از دانشگاه بگیرم
    به نظرتون فوق لیسانس رو اینجا بخونم و برای کار در کانادا اقدام کنم؟
    یا که برای تحصیل برم کانادا؟
    و یا اینکه با همین لیسانس برای کار در کانادا اقدام کنم؟
    میشه راهنمایی کنید از کجا شروع کنم و برای چه ویزایی اقدام کنم؟
    با سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامیه دوستان خصوصا عزیزانی که بدون چشم داشت به اعضای این انجمن کمک میکنن
    من یه شرایط پیچیده ای دارم که بخدا از لحاظ مغزی حتی صحبت کردنم رو هم مختل کرده، ممنون میشم اگر دوست عزیزی بتونه کمکم کنه
    این regulatedکه برای رشته های تحصیلی هست رو چکار باید کرد؟؟ (گرفتن تاییدیه ، اونم خارج از کانادا خیلی سخته یکسالی هم طول میکشه )
    برای کسی که IT Manager و برنامه نویس یه شرکت کوچیک بوده ( همه کاره ی مشکلات و بدبختی های کامپیوتری یه شرکت) که شرایط کاریش 4 ساله . و این 4 سال رو 1 سال بین کاردانی تا قبولی در کارشناسی و 2 سال در طول مدت تحصیل در دوره کارشناسی و 1 سال هم از اتمام کارشناسی تا به امروز بوده ( مجموعش میشه 4 سال ) و عین این 4 سال بدون بیمه بوده ولی میتونه برای این 4 سال از شرکت نامه بگیره و برای متن نامه هیچ مشکلی نداره و در نامه نوشته بشه که به صورت فول تایم کار میکرده ، شرایط چجوریه؟؟ چی رو پیشنهاد میکنید ؟؟ کدوم استان و شرایط بهتره.
    ممنون میشم لطف کنید و راهنماییم کنید.
    لیسانس هم مهندسی تکنولوزی نرم افزار هست.
    پیشاپیش از لطف و پاسختون بی نهایت سپاس گذارم
    نرم افزار که رشته Regulated نیست. شما کجا چنین چیزی دیدید؟

سلام دوستان، من می خوام برادرم و همسرش و دخترش که چهار ساله اش هست رو برای ویزیتوری به کانادا دعوت کنم... فکر می کنید می شه برای همه شون ویزا گرفت؟ چه چیزی لازمه که بهشون ویزای ویزیتوری بدن؟ و یه سوال دیگه اینکه برادرم می تونه بعد از ورود با گرفتن پذیرش از کالج یا دانشگاه ویزارش رو تبدیل به ویزای دانشجویی کنه؟
    ویرایش توسط ghoolmagic : November 26th, 2017 در ساعت 07:46 AM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ghoolmagic نمایش پست ها
    سلام دوستان، من می خوام برادرم و همسرش و دخترش که چهار ساله اش هست رو برای ویزیتوری به کانادا دعوت کنم... فکر می کنید می شه برای همه شون ویزا گرفت؟ چه چیزی لازمه که بهشون ویزای ویزیتوری بدن؟ و یه سوال دیگه اینکه برادرم می تونه بعد از ورود با گرفتن پذیرش از کالج یا دانشگاه ویزارش رو تبدیل به ویزای دانشجویی کنه؟
    احتمالش کمه.
    خیر. ویزای توریستی از داخل کانادا به چیز دیگه قابل تبدیل نیست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نرم افزار که رشته Regulated نیست. شما کجا چنین چیزی دیدید؟
    توی لینکی که باید ناک رو انتخاب میکردم دقیقا اینجا نوشته که باید باید regulated باشه.
    اگر دوست عزیزی میتونه کمک کنه ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان لطفا من رو راهنمايي كنيد
    ايا ميتونم ويزاي ٥ ساله مولتيپل بگيرم از طريق وكيل و اينا و بيام اونجا و بمونم و براي اقامت و موندن اقدام كنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)