صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 103

موضوع: آمریکا یا اروپا

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : آمریکا یا اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط Omn1990 نمایش پست ها
    دوستانی که اطلاع دارند قوی ترین دانشگاهها توزمینه کامپیوتر-نرم افزار کدومان؟کلا واسه ادامه تحصیل و کار تو زمینه کامپیوتر کدوم کشورا رو بیشتر توصیه میکنین و چرا؟مرسی
    تو اروپا تو زمینه کامپیوتر EPFL سوییس قوی هست
    پیشگام پروتوکل HTTPS میباشد . مث اینکه جایزه نوبل هم دارن
    اما اما و اما قبول شدن به شدت سخت
    آمریکا هم که اولین و آخرین است در تمامی رشته ها بازار کارش هم برا شما بهتره
    آلمان هم قوی هست کارش هم خوبه فک کنم
    بازم سرچ کن

دوستدار شما
    پسرخاله مهربون
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

Junior Member

سلام
    من میخواستم واسه اتریش ( که یک فامیل در شهر وین دارم ) اپلای کنم. دو تا دانشگاه و دوتا رشته و هم انتخاب کرده بودم و در حال یادگیری زبان آلمانی و پیشرفت زبان انگلیسیم برای گرفتن آیلتس بودم. اما بعد از اقدام برای گرفتن آیلتس، تمام خانواده اصرار کردند که برای تحصیل به آمریکا برم با توجه به اینکه تمام فامیل بالای 30-40 سال هست که آمریکا زندگی می کنند . و در واقع هدف من از تحصیل تو اتریش گرفتن اقامت اونجا و درنهایت نقل مکان کردن به آمریکا بود برای همیشه.
    حالا بین موارد زیادی دو به شک هستم :
    1. تفاوت بالای شهریه بین اتریش و آمریکا
    2. نحوه پذیرش دادن ، اینکه کدام کشور راحت تر پذیرش میده
    3. و اینکه توی آمریکا معمولا شغل برای مدارک تحصیلی خیلی بالا وجود نداره و یا خیلی سخت پیدا می شه ، بهتره واسه لیسانس اقدام کنم یا برم کالج ( من الان فوق لیسانس دارم ) اما برای اتریش می خواستم برای فوق مجدد اقدام کنم
    اگر کسی بتونه کمی بهم کمک کنه ممنون میشم

Junior Member zarya آواتار ها

سلام
    میخواستم برای دکترا برق _الکترونیک اقدام کنم. اما از پستهای که خوندم متوجه شدم که به مراتب تحصیل تو اروپا راحتتر هست ولی یه مشکلی که داره اونم اینه که بعد از تحصیل در اروپا کار به ندرت یا خیلی سخت پیدا میشه یا اگه هم پیدا بشه اجازه کار نمیدن و باید برگردی ایران.اما تو آمریکا به مراتب درس خوندن سخت تر ولی از لحاظ ارزش مدرک نسبتا از اروپا بهتره و یه خاصیت دیگه ای هم داره بعد تحصیل میتونی همونجا (آمریکا)برای کار اقدام کنی.
    حالا این گفته ها تا چه حد صحت دارن؟
    چون من قصد برگشت به ایران رو ندارم.
    اگه کسی دراین زمینه اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zarya نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم برای دکترا برق _الکترونیک اقدام کنم. اما از پستهای که خوندم متوجه شدم که به مراتب تحصیل تو اروپا راحتتر هست ولی یه مشکلی که داره اونم اینه که بعد از تحصیل در اروپا کار به ندرت یا خیلی سخت پیدا میشه یا اگه هم پیدا بشه اجازه کار نمیدن و باید برگردی ایران.اما تو آمریکا به مراتب درس خوندن سخت تر ولی از لحاظ ارزش مدرک نسبتا از اروپا بهتره و یه خاصیت دیگه ای هم داره بعد تحصیل میتونی همونجا (آمریکا)برای کار اقدام کنی.
    حالا این گفته ها تا چه حد صحت دارن؟
    چون من قصد برگشت به ایران رو ندارم.
    اگه کسی دراین زمینه اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
    گفته ها خیلی کلی است ولی حقایقی در اونها هست. ساده تر بودن تحصیل در اروپا به خاطر کوتاه تر بودن دوره است، ویزاهای مالتی، اجازه کار حین تحصیل و اجازه کار همراه (در اکثر کشورها) و نوع فاندها که ضرورتی برای کار کردن برای دانشگاه ایجاد نمی کنه (اگه در زمانی که فاند دارید کارهای TA/RA برای دانشگاه و استادتون انجام بدید حقوق اون کار رو جدا می گیرید). شرایط کاری بعد از تحصیل به خوبی آمریکا نیست و طبیعتا اگه هدف بازار کار آمریکاست بهتره در همون آمریکا درس بخونید.
    ویرایش توسط S03 : March 4th, 2015 در ساعت 06:50 PM

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

واسه پست داک برید امریکا
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Member fobi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Renewable Energy Engineering MSc of Brunel University of London

در مورد بازار کار هم اطلاعاتی دارید؟

سلام خدمت دوستان عزیز رزومه خودمو در زیر قرار دادم و در حال حاضر سرباز هستم و خدمتم پاییز تموم میشه. باتوجه ب اینکه میتونم تو شرکت های نفت و گاز داخل استخدام شم آیا بنظرتون اپلای کنم؟؟ راستش مردد هستم که اپلای کنم ب این دلیل ک می ترسم بعد از تحصیل در خارج از کشور هم اوضاع کار چندان مساعد نباشه و یجورایی از اینور رونده و ازونور مونده شم. ممنون میشم راهنماییم کنین.
    لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه فردوسی مشهد با معدل 17.50
    نمره تافل 94
    4 تا مقاله ISI که دوتاش آزمایشگاهی در زمینه کاتالیست بوده و دوتاش مدلینگ با MATLAB اما همیشه نویسنده همکار بودم اسم دوم و سوم چهارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط victoraniyeli نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز رزومه خودمو در زیر قرار دادم و در حال حاضر سرباز هستم و خدمتم پاییز تموم میشه. باتوجه ب اینکه میتونم تو شرکت های نفت و گاز داخل استخدام شم آیا بنظرتون اپلای کنم؟؟ راستش مردد هستم که اپلای کنم ب این دلیل ک می ترسم بعد از تحصیل در خارج از کشور هم اوضاع کار چندان مساعد نباشه و یجورایی از اینور رونده و ازونور مونده شم. ممنون میشم راهنماییم کنین.
    لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه فردوسی مشهد با معدل 17.50
    نمره تافل 94
    4 تا مقاله ISI که دوتاش آزمایشگاهی در زمینه کاتالیست بوده و دوتاش مدلینگ با MATLAB اما همیشه نویسنده همکار بودم اسم دوم و سوم چهارم
    دوست عزیز شما اول بایستی تکلیف خودتون رو روشن کنید. بالاخره میخواید برید یا نه
    اگر تو ایران راحتید و مشکلی ندارید خب همینجا بمونید
    You can get everything in life you want, if you will just help enough other people get what they want

Junior Member hesam667 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Management،Azad University of South Tehran Department of Management and Accounting

سلام دوستان آیا این درسته که میگن در آمریکا و کانادا در هر رشته ای میتونی تحصیل کنی بدون توجه به دیپلمت البته بعد از پاس کردن پیشنیازهادوست گرامی بیا دو سناریو زیر را در نظر بگیریم و همچنین آمریکا چطور؟1.از دیپلم علوم انسانی(معدل کل 14.1 وپیش 14.50) به رشته ی دندانپزشکی یا پزشکی دیگر2.از دیپلم علوم انسانی به مهندسی مکانیک یا کامپیوتر
    .Where is your home where you feel comfortable
    .Living free means being free to live anywhere on the planet to be

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_m نمایش پست ها
    به نظر شما در صورتی که بخوام اقامتم رو هم جور کنم، این دو سال موندن تو اروپا به جای اپلای به دانشگاههای آمریکا به ضررم تموم نمیشه؟ من اطلاعاتم در مورد سیتی زن شدن در آمریکا زیاد نیس، اما طبق شنیده هام اونقدرها هم آسون نیس گویا..در کل چند سال زمان لازمه برای این کار؟ من الان دو سال از اونی که باید باشم عقبم(الان باید سال اول ارشد رو تموم میکردم اما چون دودل بودم واسه اپلای الان وضعیتم اینه)، با توجه به این مسئله بهتره که علی رغم سختیهایی که آمریکا داره برای دکترا مستقیم اپلای کنم یا همون ایده ی ارشد تو اروپا و دکترا در آمریکا بهتره؟

سلام
    بعد از گذشت حدود دوسال ، میخواستم بدونم آمریکا رو انتخاب کردید یا اروپا؟
    از انتخابتون راضی هستید؟
    آیا با محدودیت و پشیمانی مواجه شدید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)